ايمن كالا
فروشگاه ايمن ترافيك كالا
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

توليد نيمكت فلزي شهري

خريد نيمكت پاركي علاوه بر پارك ها، خيابان ها براي باغ، ويلا و فضاي سبز مجتمع هاي مسكوني، اداري و تجاري نيز مناسب مي باشد. توليد نيمكت پاركي يا ساخت نيمكت فلزي شهري كه با نامهايي چون صندلي پاركي يا صندلي فلزي فضاي باز يا در انگليسي به Garden bench ناميده مي شود

پروسه توليد نيمكت پاركي

پروسه توليد نيمكت پاركي شامل  مراحل زير مي باشد :

⁃ ساخت بدنه يا بغلي

⁃ ساخت نشيمنگاه

⁃ ساخت پشتي

⁃ جوشكاري

⁃ رنگ آميزي با رنگ كوره اي

⁃ مونتاژ

مي باشد كه در اشلها و مدلهاي مختلفي انجام مي شود .

 نقش نشيمنگاه و پشتي در نيمكت پاركي

در فرآيند توليد نيمكت پاركي ، نشيمنگاه و پشتي نيمكتهاي پاركي نقش مهمي را در زيبايي و راحتي كاربران استفاده كننده از اين محصول  و فروش نيمكت پاركي دارد . در توليد نشيمنگاه و پشتي صندليهاي فلزي پاركي مي توان از متريال هاي متفاوت و متنوعي بهره برد از قبيل ورق هاي پانچي كه با يك خم ، پشتي و نشيمن را مي سازند يا در مدلهايي به صورت جداگانه از ورق پانچ استفاده مي شود .

متريال فلزي دوم در اين زمينه پروفيل است كه عموما به صورت چهار پروفيل در پشتي و چهار پروفيل در نشيمنگاه نصب مي شود .

در بعضي از مدلها كلاف پشتي به صورت منحني و نيم دايره نصب مي شود و پروفيلها به صورت قطاري و يك تكه نشيمن و پشتي را تشكيل مي دهند .

متريال سوم چوب است . چوب مورد استفاده در پشتي و نشينگاه به چوب روسي معروف است كه داراي ضخامتها و پهناي متنوعي از ٣ سانتيمتر تا ٥ سانتيمتر هستند . اين چوبها داراي رنگهاي متنوعي هستند و در برابر شرايط جوي فضاي باز بسيار مقاومند .

متريال چهارم مرسوم در نشيمنگاه و پشتي نيمكتهاي پاركي چوب پلاست است كه داراي طرح ها و ابعاد متنوعي است . چوب پلاست از زيبايي و دوام فوق العاده اي برخوردار است و در شرايط جوي مختلف در هواي آزاد و نور خورشيد طول عمر بالايي دارد و رقيب اصلي نشيمنگاه هاي چوبي محسوب مي شود .

جاي تكيه دادن دست يا آرنج نيز داراي طرح هاي متنوعي است در بعضي از مدلها به وسيله خم لوله اين حالت مي شود . در يكسري هم از تسمه خمكاري شده و در بعضي نيز از حلقه جوشكاري شده استفاده مي گردد .

بعضي از مدلهاي نيمكت پاركي نيز فاقد جاي دست هستند كه انتخاب نوع آن بستگي به سليقه افراد خريدار دارد .

سخن پاياني

انتخاب نيمكت علاوه بر بودجه مالي به شرايط آب و هوايي نيز بستگي دارد. در مناطق مرطوب بهتر است كه از نيمكت پاركي بتني، سنگي و سيماني استفاده شود و اگر آب و هواي معتدل داريد مدل هاي نيمكت چوبي، فلزي و چوبي و فلزي بهترين انتخاب مي باشد. قيمت نيمكت پاركي سيماني، بتني و سنگي نسبت به ديگر انواع نيمكت بيشتر است اما به دليل مقاومت بالاي آن در برابر عوامل جوي و همچنين ضد سرقت بودن آن براي محيط شهري بهترين انتخاب است.

ايمن ترافيك كالا انواع نيمكت پاركي با تنوع و كيفيت بالا را در اين فروشگاه عرضه مي دارد. براي خريد انواع نيمكت پاركي به سايت ايمن ترافيك كالا مراجعه نماييد.

نيمكت شهري

امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1399/7/13  ] [ ۲۱ ] [ imenterafficccc ]

اصول مقدماتي طراحي پارك هاي شهري

با يك نگاه اجمالي به اطراف شهر حتما با تعداد زيادي گلدان، وسايل بازي و ورزش، نيمكت، سطل زباله و ... مواجه مي شويد. همه اين محصولات به عنوان مبلمان شهري شناخته مي شوند.

 اصولاً پاركها مجموعه اي از فضاهاي سخت و فضاهاي سبز مي باشند كه هر يك بعنوان مكمل ديگري عمل مي كند. بطوركلي فضاهاي سخت شامل مبلمان ، عناصر معماري، كف سازيها و غيره بوده و تابعي از ويژگيهاي و اصول معماري پارك مي باشد كه بايستي دقيقاً در مراحل طراحي پارك به آنها توجه شده و براساس نوع عملكرد آنها مقادير مناسب آن برآورد گردد.

لازم به ذكر است كه كليه ي فضاهاي سخت طراحي شده، بايستي از لحاظ فرم عملكرد متناسب با كاركرد و گروه سني استفاده كنندگان از پاركها بوده و هر كدام از اصول مخصوص به خود تبعيت كند. بعنوان مثال طراحي انواع مبلمان و حتي معماري يك پارك ويژه ي كودكان با يك پارك شهري كه مورد استفاده ي طيفهاي سني زيادي قرارداد متفاوت مي باشد. با اين مقدمه در اين قسمت از گزارش به بررسي ضوابط و معيارهاي اجراي فضاهاي سبز و سخت پاركها و فضاهاي سبز غير فعال ( معابر و دسترسيها، جرائم و رفيوژها)  پرداخته شده است.

فضاهاي سبز فعال

اصولاً طبيعت پاركهاي عمومي به گونه ايست كه تمام طبقات مردم مي توانند از آن استفاده كنند، بعبارت ديگر اين پاركها به منظور گردشگاه و محل استراحت عموم مي باشد، علاوه بر نكات فوق يكي از خصوصيات مهم و معين پاركهاي عمومي تاثيري است كه در آب و هواي شهرها مي گذارد و خود كمك زيادي به حفظ بهداشت محيط و سلامتي افراد مي نمايد. در پاركهاي عمومي سعي بر آن است كه تمام وسائل سرگرمي و رفاهي تقريباً براي همه گونه سليقه ها وجود داشته باشد.

۱. تاسيسات رفاهي، تجهيزات خدماتي و اداري، وسايل بازي، زمينهاي بازي و ساير امكانات مورد نياز در احداث پاركها

بطور كلي انواع تاسيسات رفاهي ، تجهيزات خدماتي ، وسايل بازي ، زمينهاي بازي و ساير امكاناتي كه بنحوي موجب كيفي استفاده ازپاركهاي شهري را فراهم مي آورند مي توان بشرح زير طبقه بندي نمود:

 1. مبلمان شامل :
 • نيمكت : كاربرد نيمكت ها عموما براي استراحت و مشاهده مناظر پارك است كه بهتر است به حالت تكي يا ميزگرد مانند تعبيه شوند كه بهترين مكان پيشنهادي براي استقرار نيمكت ها استقرار در كنار آب نماها و حواشي فضاي سبز و قرار گيري در محل هاي دنج در زير سايه درختان است.
 1. زباله دان : زباله دان ها بايد در نقاط مختلف پارك به ويژه جنب بوفه و سرويس ها و نزديك آلاچيق ها و زمين بازي كودكان به صورتي تعبيه شوند كه ديد محيط را برهم نزنند.
 2. تابلوهاي راهنما، اطلاعات : بايد از ورودي هاي پارك اطلاعات لازم را براي استفاده كنندگان فراهم كنند و راهنماي آنان باشند.
 3. ثبت تقويم و تاريخ، ساعت ، تابلوي تبليغات، تابلوهاي توقف و غيره
 • پايه هاي مخصوص روشنايي: كه از دو نوع فلوسنت و التهابي با توجه به محل و كاربرد محل استفاده مي شود.
 1. دروازه هاي ورودي و خروجي
 • حصار : كه مي تواند به صورت ديوار يا نرده يا استفاده از گياهاني همچون شمشاد استفاده شود.
 1. فضاهاي خصوصي و خلوت
 2. سايبان
 3. گلدان و گلجاي
 4. صندوق پست
 5. ابنيه شامل:
 • آبنما
 • شبكه حصار و موانع
 1. تاسيسات رفاهي شامل :
 • توالت و دستشويي: بهتر در گوشه پارك و بصورتي تعبيه شوند كه زيبايي منظر پارك را خدشه دار نكنند و تا حدودي نزديك زمين بازي كودكان باشد.
 1. آبخوري

كلام آخر

ايمن ترافيك كالا يكي از بزرگترين توليد كننده هاي انواع مبلمان شهري شرايطي ايجاد نموده است كه شما بتوانيد بدون واسطه انواع كلدان و نيمكت را خريداري نماييد. با مقايسه انواع محصولات ما در اين سايت مي توانيد بهترين انتخاب را داشته باشيد.

 مبلمان شهري

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1399/7/13  ] [ ۲۰ ] [ imenterafficccc ]

ايمن ترافيك كالا

ايمن ترافيك كالا عرضه كننده انواع تجهيزات ترافيكي، تجهيزات ايمني و مبلمان شهري در ايران است. اين برند تلاش دارد محصولاتي با كيفيت مناسب را توليد نموده و به صورت بدون واسطه در اختيار مشتريان خود قرار دهد. با ايجاد فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا توانسته است قدم هاي مثبتي در اين زمينه بردارد. فروش آنلاين محصولات و ارسال آن به محل از جمله مزايا اين سايت است. بيشتر تجهيزات موجود در اين سايت نياز به نصب دارند. در صورت تمايل مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد تا نصابان ذبده اين شركت در محل حاضر شده و با زير سازي اصولي محصولات را نصب نمايند.گارانتي كيفيت كالا و سلامت كالا ارائه شده توسط شركت نشاندهنده كيفيت مناسب محصولات اين برند ايراني است.درادامه شما را بيشتر با محصولات و تنوع آنها آشنا خواهيم نمود.

تجهيزات ترافيكي

همانطور كه مي دانيد نصب اصولي و درست تجهيزات ترافيكي باعث كاهش تصادفات رانندگي خواهد شد. ايمن ترافيك كالا توليد كننده انواع استوانه ترافيكي، كله قندي، تابلو ترافيكي، انواع چراغ راهنمايي و رانندگي، سرعتگير، بشكه ترافيكي و نيوجرسي مي باشد. استوانه و كله قندي توليد شده در اين برند در سايزهاي استاندارد توليد شده و در انواع كف لاستيكي، قبلا دار، زنجير دار و شبرنگ دار به فروش مي رسد. تابلو ترافيكي از ورقه هاي فلزي و در ابعاد و اشكال مختلف توليد شده و در فروشگاه اينترنتي به فروش مي رسد. چراغ راهنمايي و رانندگي در مدل هاي تك خانه، دوخانه، سه خانه و جهت نما در مدل هايچراغ راهنمايي سولار، چراغ راهنمايي ال اي دي، چراغ راهنمايي لامپي به فروش مي رسد. بشكه ترافيكي اين برند در ابعاد مختلف و در مدل هاي در دار و شبرنگ موجود مي باشد. پيشنهاد مي كنيم با مراجعه به اين سابت به صورت آنلاين محصول مورد نظر خود را سفارش دهيد.

تجهيزات ترافيكي 

تجهيزات ايمني

تجهيزات ايمني با دو هدف ايجاد راحتي و حفظ امنيت طراحي و توليد مي شوند. ايمن ترافيك نيز با نياز سنجي از كارگران و كارفرمايان به توليد انواع لباس كار، كفش كار، كلاه كار و دستكش كار اقدام نموده است. لباس كارهايي در مدل هاي كاپشن و شلوار، دو بنده و يكسره و روپوش توليد شده در اين برند از پارچه هاي مختلف هستند. كفش كار توليد شده در اين برند از چرم ايراني و با كيفيت دوخته شده و در پنجه اكثر آنها از پنچه فولادي استفاده شده است. كلاه كار در اين برند با الگو بردارياز برندهاي مطرح دنيا انجام شده است. تنوع مناسبي از انواع كلاه ايمني را در اين فروشگاه اينترنتي خواهيد يافت. دستكش ايمني در اين برند در مدل هاي مختلف و با استفاده از متريال مقاوم همچون چرم ايراني، پلاستيك لاتكس و PVC، و زنجير فلزي ساخته شده اند. با بازديد از سايت ما اطلاعات بيشتري به دست خواهيد آورد.

تجهيزات ايمني

مبلمان شهري

مبلمان شهري جهت آسايش و رفاه حال شهروندان و همچنين زيبا نمودن شهر طراحي و توليد مي شود. مبلمان شهري شامل آيتم هايي همچون نيمكت پاركي، گلدان  شهري، لوازم ورزشي پاركي و تاب سرسره پاركي مي شود. گلدان شهري توليد شده در اين برند در مدل هاي فايبر گلاس، بتني، سيماني، سنگي و كامپوزيت مي باشد. نيمكت پاركي فلزي، بتني، سيماني، چوبي و فلزي در مدل هاي متفاوت در اين برند ساخته مي شود. لوازم ورزشي توليد شده از آلياژ فولاد ساخته شده و رنگ الكترواستاتيكي آن ماندگاري آن را افزايش داده است. تاب سرسره پاركي در ابعاد مختلف و به كمك پلاستيك و فلز ساخته شده است. تاب سرسره ويلايي نيز مي تواند زينت بخش باغ و ويلا و يا حتي حياط منزل شما باشد. با تماس با مشاوران ما مي توانيد از مشاوره رايگان استفاده كرده و خريد بهتري داشته باشيد.

تجهيزات ايمني

امتیاز:
بازدید: 23
برچسب:
:
[ 1399/5/28  ] [ ۱۸ ] [ imenterafficccc ]

6 مدل از بهترين نيمكت پارك جهان

نيمكت پاركي كه جزء مهمي از مبلمان شهري است، فرصتي ايجاد مي كنند كه افراد بتوانند ساعتي زير سايه درختان نشسته و استراحت نمايند. طراحان نيمكت پاركي در دنيا از اين وسيله استفاده نموده و هنر خود را به نمايش مي گذارند. به اين شكل افراد در ساعاتي كه مشغول تماشاي اطراف هستند و استراحت مي كنند مي توانند از زيبايي محلي كه روي آن نشسته اند نيز لذت برده و با ديگر دوستانشان تصويريادگاري ثبت كنند. در ادامه سعي داريم 6 مدل از بهترين نيمكت پارك جهان را به شما معرفي نماييم.

1.نيمكت پاركي چوبي

از قديمي ترين انواع نيمكت پارك بايد به نيمكت چوبي اشاره نماييم. اين  نيمكت ها در گذشته چهارچوب فلزي داشته و در برابر عوامل محيطي چندان مقاومت نداشتند. اما امروزه توليد كنندگان انواع نيمكت پاركي به واسطه استفاده از چوب پلاست طراح هاي خارق العاده زيبايي ابداع نموده و محيط پارك و ويلاها را متفاوت مي نمايند. از زيباترين انواع نيمكت پارك چوبي مي توان نيمكت چوبي قرار داده شده در پارك ملي نيويورك اشاره نماييم. اين نيمكت ها در برابر درياچه بسيار زيبا قرار داده شده و محل قرار دادن آن ويوي بسيار زيبايي در اختيار شما قرار مي دهد. با اينكه محيط قرار گيري آن مرطوب است طراحان نگراني بابت پوسته پوسته شدن چوب آن ندارند. استفاده از چوب پلاست در ساخت اين نيمكت آن را در برابر رطوبت، سرما و گرما مقاوم نموده است. استفاده از چوب پلاست در ساخت نيمكت چوبي مقاومت آن را افزايش داده و هزينه تعمير و نگهداري انواع نيمكت را كاهش مي دهد.

2.نيمكت سيماني

نيمكت سيماني نيز به دليل قالب پذير بودن سيمان فرصت مناسبي براي نمايش هنر طراحان انواع نيمكت پارك است. از جمله زيباترين نيمكت سيماني پاركي كه در دنيا مثال زدني است، نيمكت پارك گويل در بارسلونا است. اين نيمكت ها سيماني به كمك سراميك ها رنگي تزئين شده و زيبايي فوق العاده اي به وجود آورده است. از مهمترين ويژگي هاي نيمكت سيماني مقاومت بالاي آن در برابر رطوبت و سنگين بودن آنها مي باشد. خريد نيمكت سيماني براي نصب آن در شهر و حتي باغ و ويلا پيشنهاد مي شود. اين مدل نياز به هزينه تعمير و نگهداري چنداني ندارد و قيمت نيمكت پارك سيماني نسبت به ديگر انواع نيمكت مناسب تر خواهد بود.

در شهرهاي بزرگ دنيا از نيمكت هاي بسيار زيبايي استفاده مي شود كه در ادامه سعي مي نماييم شما را با بهترين آنها آشنا نماييم. در صورت تمايل به مطالعه ادامه مقاله اينجا كليك كنيد.

نيمكت

امتیاز:
بازدید: 22
برچسب:
:
[ 1399/5/22  ] [ ۱۱ ] [ imenterafficccc ]

خريد گلدان شهري

گلدان بزرگ شهري با شكل مستطيلي، مناسب براي فضا هاي شهري است و مي تواند به عنوان يكي از لوازم تزئيني پارك ها، ويلا ها و باغ هاي خصوصي استفاده شود. اين گلدان بتني داراي مقاومت بسيار بالايي در برابر ضربه، شعله و سرما و گرماي شديد مي باشد. از گلدان بزرگ شهري به دليل اندازه اي بزرگي كه دارد مي توان به عنوان راهبند و جدا سازي مسير در خيابان ها نيز استفاده كرد.

گلدان 

گلدان سنگي داراي پوشش يكدست و زيبا بوده و در شرايط سخت اب و هوايي مانند برف و باران شديد مقاومت بالايي از خود نشان مي دهند. اين گلدان ها همچنين بسيار با دوام بوده و مقامت قابل قبولي در برابر ضربات احتمالي دارند كه در نتيجه مي توان گفت عمر بسيار طولاني اي نيز داشته و براي مدت زمان زيادي در شهر ها مورد استفاده قرار مي گيرند.

گلدان 

گلدان سيماني پاركي در سايز بزرگ داراي طرحي زيبا و مناسب براي پارك ها و فضا هاي سبز مي باشد. استفاده از اين گلدان ها در اماكن تفريحي و مجتمع هاي تجاري و مسكوني، فضاي سبز بيمارستان ها و هتل ها نيز نماي زيبايي به اين مكان ها ميدهد. مقاومت بالاي گلدان سيماني در برابر سرما، باران و برف باعث دوام و كار برد بسيار طولاني مدت آن شده و به مرور زمان تغيير رنگ نخواهد داد.

 گلدان

گلدان سيماني پارك با مقاومت بالا در برابر رطوبت، ضربات، تابش مستقيم نور خورشيد و حرارت، ماندگاري و طول عمر بالايي دارند. با توجه به فرآيند ساخت استاندارد و مواد تشكيل دهنده، اين گلدان ها داراي مقاومت بسيار بالايي در برابر ضربات احتمالي هستند و به همين واسطه تا سال ها قابل استفاده اند. البته اين گلدان ها در صورت استفاده در بلوارها به شكلي طراحي مي شوند كه با برخورد خودرو آسيب كمتري به خودرو وارد كنند.

 گلدان

زيبايييك مكان نه آن كه تنها به خود آن مكان وابسته باشد بلكه به تجهيزات و تزئيناتي كه در آن استفاده مي شود نيز وابسته است. گلدان پاركي از دسته تجهيزات و مبلمان شهري است كه در فضا هاي پاركي مورد استفاده قرار مي گيرد. موارد استفاده از اين محصول تنها به پارك محدود نيست بلكه از آن مي توان در باغ ها، ويلاها، حياط هاي منزل و ساير مكان ها نيز استفاده كرد.

گلدان

گلدان بتني پاركي محصولي است با طراحي ساده و بسيار شيك كه با انواع فضاها همخواني دارد و باعث زيبا سازي فضا مي شود. اين گلدان بتني پارك مقاومت بالايي در برابر شكستگي، ترك خوردگي و رطوبت و دماهاي مختلفي دارد كه اين محصول را نسبت به ساير گلدان هاي شهري متمايز مي كند.گلدان شهري از بهترين بتن و سيمان ساخته شده است كه موجب افزايش دوام اين محصول ميگردد و عمر اين محصول را بالا مي برد.

گلدان

امتیاز:
بازدید: 30
برچسب:
:
[ 1399/5/18  ] [ ۱۸ ] [ imenterafficccc ]

خريد نيمكت پاركي

انعطاف پذيري فلز در هنگام ساخت نيمكت فلزي پاركي، باعث مي شود تا طرح هاي گوناگوني را بتوان بر روي آن اجرا كرد. اجراي طرح هاي متناسب با محيط، نكته ي قابل توجهي است كه در انتخاب و ساخت نيمكت پاركي فلزي، بايد ملاحظه شود.خريد نيمكت فلزي پارك به صورت اينترنتي، اين مزيت را براي شما به همراه دارد كه به سادگي و در هر موقعيتي مي توانيد، محصولات مختلف را بررسي و انتخاب كنيد.

 نيمكت

نيمكت پاركي چدني به دليل تاثيري كه بر جلوه ي شهر دارد، مي تواند حالتي آرام بخش و زيبا براي محيط ايجاد كند، چرا كه اين جا، محل تلاقي صنعت و هنر است. به اين ترتيب، نيمكت فلزي پايه چدني، بهترين انتخاب براي پروژه هايي است كه به زيبايي در كنار كاربرد اهميت مي دهند. در عين حال نيمكت پاركي چدني ، براي فضاي سبز مجتمع هاي مسكوني و تجاري، پارك ها، ويلاها، باغ ها و اماكن تاريخي بسيار مناسب است.

 نيمكت

نيمكت بتني پارك در برابر سرما و گرما مقاوم بوده و دچار فرسايش و پوسيدگي نمي شود. محصول نام برده مقاومت بسيار زيادي در برابر ضربه اجسام داشته و همچنين ضد تخريب مي باشد. نيمكت بتني ، براساس نياز مشتريان در اندازه هاي تك نفره يا چند نفره توليد شده و در اختيار افراد قرار مي گيرد. نيمكت هاي بتني بدون نياز به نصب، در محل مورد نظر قرار مي گيرند. شما مي توانيد از نيمكت ها به راحتي به عنوان نيمكت ويلا نيز استفاده كنيد.

 نيمكت

نوع ساختار و دسته هاي زيبا و تكيه گاه استاندارد اين نيمكت پاركي باعث آسايش در هنگام نشستن بر روي اين نيمكت فلزي مي شود و با نشستن برروي اين نيمكت به هيچ عنوان احساس ناراحتي نخواهيد كرد.از نيمكت شهري علاوه بر پارك ها و فضاي باز شهري مي توان در فضاي بيروني بيمارستانها و مجتمع هاي مسكوني و تجاري نيز استفاده كرد و وجود اين نيمكت ها در فضاي سبز بسيار واجب است.

 نيمكت

نيمكت فلزي پاركي در گروه مبلمان و تجهيزات شهري قرار داشته و به عنوان محيطي براي استراحت و آرامش افراد در مكان هاي عمومي از جمله پارك ها ، فضاي سبز، منازل مسكوني و ... مورد استفاده قرار مي گيرد.تمامي قسمت هاي نيمكت فلزي طرح سنتي به جز قسمت نشيمن گاه آن ، از جنس آهن ساخته شده و با استفاده از مدرن ترين دستگاه هاي جوشكاري و پرس كاري بهم متصل مي شود. اين محصول از روكش رنگ الكترواستاتيك براي جلوگيري از زنگ زدگي و مقاومت در برابر گرد و غبار استفاده مي كند.

 نيمكت

نيمكت چوبي پايه فلزي داراي نشيمن گاه چوبي بوده و موجب راحتي افراد در هنگام نشستن مي شود. اين محصول از پايه هاي فلزي توليد مي شود كه مقاومت و دوام نيمكت چوبي را در برابر وزن افراد تضمين مي نمايد.در نيمكت چوبي پاركي آب نفوذ نكرده و رنگ استفاده شده بر روي چوب ، از رطوبت درون نيمكت جلوگيري مي كند به همين دليل بدنه نيمكت چوبي پوسيده نخواهد شد. نيمكت چوبي پاركي در برابر تغييرات دمايي مقاوم بوده و دچار شكستگي و ساييدگي نمي شود.

 نيمكتت

امتیاز:
بازدید: 26
برچسب:
:
[ 1399/5/18  ] [ ۱۳ ] [ imenterafficccc ]

نيمكت چوبي برند sunjoygroup با طراحي ساده و در عين حال كاربردي توانسته است در بين بهترين نيمكت هاي شهري قرار بگيرد.

نيمكت 

از ديگر برندهاي فعال در زمينه توليد نيمكت فلزي باغي، برند husson است. اين برند با توليد زيباترين انواع نيمكت فلزي مناسب باغ و ويلا توانست در بين برترين هاي سال قرار گيرد.

نيمكت 

ايمن ترافيك كالا توليد كنندهانواع نيمكت شهري، نيمكت فلزي، نيمكت بتني و سيماني است. اين برند علاوه بر توليد انواع نيمكت نصب آنها را نيز بر عهده مي گيرد.

 نيمكت

برند ETE در زمينه توليد نيمكت هاي بتني، سنگي و سيماني مشغول است. نيمكت هاي سيماني و بتني براي قرار گرفتن در محيط شهر و مخصوصا در شرايط آب و هوايي مرطوب بهترين گزينه هستند.

نيمكت 

برند Urbadis با توليد انواع نيمكت شهري به معروفيت رسيد. اين برند با توليد اين نيمكت پاركي توانست در بين بهترين ها قرار گرفت.

نيمكت

امتیاز:
بازدید: 50
برچسب:
:
[ 1399/4/17  ] [ ۱۹ ] [ imenterafficccc ]

نيمكت بتني

نيمكت بتني

 نيمكت بتني در اندازه هاي تك نفره، دو نفره و سه نفره توليد مي شوند و انواع آن ها را مي توانيد از طريق فروشگاه ايمن ترافيك كالا تهيه نماييد. نيمكت بتني دارايطراحي بسيار زيبا و رنگي مناسب است.از اين نيمكت مي توان در هر نوع دكوراسيون و محيطي استفاده شود و به راحتي با زيبايي آن محيط سازگاري داشته باشد. اين امر در كنار استحكام و مقاومت بالاي اين محصول، آن را به محصولي مقرون به صرفه تبديل كرده اند.

استحكام نيمكت پاركي به واسطه قرار گرفتن در معرض شرايط مختلف اب و هوايي از جمله گرما و سرماي شديد و بارش برف و باران و حتي قرار گرفتن در محل هاي مرطوب، از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. اين نيمكت هاي بتني تكنفره داراي استحكام بسيار قبولي بوده و ميتوان از آنها به عنوان نيكت باغ و حياط نيز استفاده كرد. با توجه به اهميت مقاومت تجهيزات و مبلمان شهري و تاثير آن در صرفه جويي در هزينه ها، مي توان نيمكت بتني را يك گزينه بسيار مقرون به صرفه قلمدادكرد.

مزيت استفاده از نيمكت بتني

 با خريد نيمكت شهري و پاركيبتني از مراكز و فروشگاه هاي معتبر مي توانيد از مزاياي سودمند زير پس از نصب نيمكت بتني بهره مند گرديد:

 • يك انتخاب مناسب براي مكان هاي شلوغ است
 • دربرابر آلودگي هوا مقاوم است و كثيف و دودي نمي گردد
 • نسبت به نور و حرارت مقاوم است
 • نفوذناپذير نسبت به رطوبت
 • مي توان تا سال هاي طولاني از آن استفاده نمود
 • پوشش يكدست و همواري دارد كه نشستن بر آن را تحمل پذير مي سازد
 • دربرابرحرارت،حريق و آتش آسيب نمي بيند
 • يك طرح كلاسيك و شيك براي هر سليقه اي است.

خريد نيمكت بتني

خريد نيمكت پاركي علاوه بر پارك ها، خيابان ها براي باغ، ويلا و فضاي سبز مجتمع هاي مسكوني، اداري و تجاري نيز مناسب مي باشد. انتخاب نيمكت علاوه بر بودجه مالي به شرايط آب و هوايي نيز بستگي دارد. در مناطق مرطوب بهتر است كه از نيمكت پاركي بتني، سنگي و سيماني استفاده شود و اگر آب و هواي معتدل داريد مدل هاي نيمكت چوبي، فلزي و چوبي و فلزي بهترين انتخاب مي باشد. قيمت نيمكت پاركي سيماني، بتني و سنگي نسبت به ديگر انواع نيمكت بيشتر است اما به دليل مقاومت بالاي آن در برابر عوامل جوي و همچنين ضد سرقت بودن آن براي محيط شهري بهترين انتخاب است. ايمن ترافيك كالا اين امكان را در اختيار مشتريان محترم قرار داده تا با مراجعه به وبسايت با انواع محصولات مربوط به تجهيزات ايمني، ترافيكي و مبلمان شهريآشنا شده و با مقايسه اين محصولات با يكديگر و بررسي نيازهاي خود، بهترين گزينه را براي خريد انتخاب كنند. مشتريان محترم همچنين مي توانند براي برخورداري از اطلاعات ببيشتر با كارشناسان فروش مجرب ايمن ترافيك كالا تماس حاصل نمايند و با توجه به راهنمايي هاي تخصصي اين كارشناسان تجربه بهتري در خريد كالاي مورد نياز خود در زمينه خريد نيمكت بتني و يا هر محصول ديگري از دسته تجهيزات و مبلمان شهري را داشته باشند.

فروش انواع نيمكت بتني

امتیاز:
بازدید: 65
برچسب:
:
[ 1399/4/6  ] [ ۰۷ ] [ imenterafficccc ]

اهميت مبلمان شهري

با يك نگاه اجمالي به اطراف شهر حتما با تعداد زيادي گلدان، وسايل بازي و ورزش، نيمكت، سطل زباله و ... مواجه مي شويد. همه اين محصولات به عنوان مبلمان شهري شناخته مي شوند. نوعي از مبلمان شهري براي زيبا نمودن شهر استفاده مي شود مانند انواع گلدان، المان هاي فصلي، آييني، مذهبي و ... اما بيشترين  كاربرد مبلمان شهري براي ايجاد آسايش در ميان ساكنان شهر است. وسايلي همچون انواع نيمكت، وسايل بازي كودكان، تاب و سرسره، وسايل ورزشي و ... شامل اين موارد مي شود. علاوه بر شهر استفاده از اين تجهيزات در شهرك ها، مجتمع ها، باغ، ويلا، مهد كودك و ... نيز مناسب به نظر مي رسد.

وسايل بدن سازي پاركي

حتما در پارك ها وسايل ورزشي را ديده ايد. اين ابزار براي ورزش عمومي در پارك ها و بوستان ها نصب مي شود. بيشتر اين محصولات از فلز ساخته مي شود و مقاومت خوبي در برابر عوامل محيطي دارند. شركت ايمن ترافيك يكي از بزرگترين شركت هاي توليدي اين محصولات در ايران است. از جمله محصولاتي كه اين توليد كننده عرضه مي نمايد مي توان به ميز شطرنج، دستگاه گام زن، دستگاه پرش سينه، دستگاه مسگري، اسكي فضايي، دستگاه بدنسازي قايقراني، بارفيكس، پروانه پا باز و ... اشاره نمود. در صورتي كه تصميم داريد تعدادي از اين محصولات را تهيه و در حياط باغ، ويلا، مجتمع مسكوني، مجتمع تفريحي و ... نصب نماييد بد نيست به فروشگاه اينترنتي ما سري بزنيد. در اين فروشگاه بدون واسطه با قيمت هاي باورنكردني محصولات را خريداري نماييد.

نيمكت

نيمكت هاي شهري در خيابان ها، پارك ها، داخل پاساژها و ... مكاني هستند كه شهروندان ساعتي روي آن نشسته و استراحت مي كنند. استفاده از اين نيمكت ها در باغ و ويلا نيز مي تواند شرايطي ايجاد كند كه دقايقي را با خانواده سپري كرده و از آب و هواي خوب آن استفاده كنيد. فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا با فروش بدون واسطه انواع نيمكت چوبي، فلزي، چدني، بتني و ... به شما كمك مي كند با كمترين هزينه اسباب راحتي اطرافيانتان را فراهم آوريد. در صورت نياز به نصاب نيز مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد تا نصاب با تجربه به محل مورد نظر شما اعزام شود.

كلام آخر

در فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا علاوه بر گلدان، نيمكت، وسايل بازي و ورزشي، تاب و سرسره مجموعه بسيار متنوعي از سطل زباله، انواع كفپوش، تجهيزات روشنايي، آبنماي شهري و ... ارائه مي شود. شما با نگاهي اجمالي به محيط اطراف مي توانيد ليستي از نيازهاي خود تهيه كنيد و با سفارش در اين فروشگاه آنها را با قيمت منصفانه تهيه كنيد. جالب است بدانيد كه بعد از خريد محصولات مي توانيد از ضمانت نامه و گارانتي محصولات نيز استفاده كنيد. از ديگر خدماتي كه ايمن ترافيكي به خريداران خود ارائه مي دهد نصب تجهيرات است. اگر محصولاتي كه خريداري كرده ايد نياز به نصب داشت،كافي است با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد تا نصاب به محل اعزام شود. لازم به ذكر است اكثر محصولات اين شركت ساخت ايران بوده و كيفيت بسيار بالايي دارند.

فروشگاه ايمن ترافيك كالا

امتیاز:
بازدید: 53
برچسب:
:
[ 1399/4/3  ] [ ۰۹ ] [ imenterafficccc ]

راهنما خريد نيمكت شهري و پاركي

يكي از مبلمان و تجهيزات شهري، نيمكت پاركييا صندلي پاركي است. نيمكت پارك را در بسياري از مكان هاي عمومي از جمله كنار برخي خيابان ها كه عبور و مرور اتومبيل امكان پذير نمي باشد و در پارك ها قرار داده مي شود.تجهيزات بسياري هستند كه مي توانند محيط پيرامون ما را زيباتر ساخته و به محبوبيت آن بيافزايند. با خريد نيمكت شهري و پاركي محيط را زيبا و كاربردي سازيد. خريد نيمكت پارك بيشتر از ديگر انواع نيمكت است.

انواع نيمكت پاركي

در بررسي انواع نيمكت پاركي بايد در نظر گرفت كه نيمكت پارك ها بر اساس نوع طراحي شان و جنس شان داراي انواع مختلفي هستند. ابعاد نيمكت پارك ها مي تواند متفاوت با يكديگر باشند. بر اساس طراحي نيمكت، جنس آن و متناسب با فضايي كه در آن قرار مي گيرند مي تواند متفاوت طراحي شوند. نيمكت شهري در دسته مبلمان و تجهيزات شهري است و مي تواند تاثير بسياري در زيبايي شهر داشته باشد از نيمكت پارك يا صندلي پارك بسيار استفاده مي شود. مي توان گفت علاوه بر مناطق عمومي مانند پارك و خيابان هايي كه عبور و مرور در آن وجود ندارد از صندلي پاركي به اين دليل كه به عنوان نيمكت حياط نيز نام برده مي شود در حياط هاي بزرگ مكان هاي شخصي مي توان استفاده كرد. يكي از انواع پر استفاده صندلي پاركي، نيمكت فرفورژه است. از انواع نيمكت مي توان به نيمكت فلزي ، نيمكت بتني و…اشارهكرد،انواعنيمكت به جهت نوع كاربري كه دارند در ويلا ها و باغ ها نيز مورد استفاده قرار مي گيرند و به همين جهت به آن، نيمكت باغ يا نيمكت ويلا هم مي گويند كه در ايمن ترافيك به عنوان نيمكت شهري ارائه مي شود.

اهميت زيبا سازي شهر

 زيبا سازي فضاي شهري و امكان كاربردي ساختن آن براي تمامي شهروندان به ميزان رضايت ساكنين افزوده و موجب پويايي آن مي گردد. طراحي لوازم و تجهيزاتي كه بتوانند فضايي را براي استراحت مردم ايجاد كنند و تبديل به اقامت گاهي براي دور هم ماندن آنان گردد از جمله مهم ترين وظايف شهرداري ها مي باشند. هويت شهري، جذب گردشگر، ايجاد مكان هايي براي استراحت و تجديد روحيه جوانان و كهنسالان و بانوان از مهم ترين دلايلي هستند كه بر اهميت زيباسازي شهر مي افزايند. مبلمان شهري و خريد نيمكت شهري و پاركي تامين كننده اين بخش از نياز هاي شهر و شهروند مي باشند. آشنايي با بهترين مبلمان كه تناسب با ويژگي هاي آناتومي داشته باشد، چهره شهر را زيبا كند، مقاوم باشد و قابليت استفاده همگاني را داشته باشد از جمله موضوعاتي است كه در اين مقاله به آن خواهيم پرداخت.

كلام آخر

با بررسي فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا مي توانيد در آن انواع نيمكت هاي بتني، سيماني، چوبي، فلزي و ... را مشاهده نماييد. اين شركت علاوه بر توليد محصولات و فروش بي واسطه آن، محصولات خود را گارانتي مي كند.

فروش انواع نيمكت

امتیاز:
بازدید: 69
برچسب:
:
[ 1399/3/31  ] [ ۲۰ ] [ imenterafficccc ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب