ايمن كالا
فروشگاه ايمن ترافيك كالا
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

اصول مقدماتي طراحي پارك هاي شهري

با يك نگاه اجمالي به اطراف شهر حتما با تعداد زيادي گلدان، وسايل بازي و ورزش، نيمكت، سطل زباله و ... مواجه مي شويد. همه اين محصولات به عنوان مبلمان شهري شناخته مي شوند.

 اصولاً پاركها مجموعه اي از فضاهاي سخت و فضاهاي سبز مي باشند كه هر يك بعنوان مكمل ديگري عمل مي كند. بطوركلي فضاهاي سخت شامل مبلمان ، عناصر معماري، كف سازيها و غيره بوده و تابعي از ويژگيهاي و اصول معماري پارك مي باشد كه بايستي دقيقاً در مراحل طراحي پارك به آنها توجه شده و براساس نوع عملكرد آنها مقادير مناسب آن برآورد گردد.

لازم به ذكر است كه كليه ي فضاهاي سخت طراحي شده، بايستي از لحاظ فرم عملكرد متناسب با كاركرد و گروه سني استفاده كنندگان از پاركها بوده و هر كدام از اصول مخصوص به خود تبعيت كند. بعنوان مثال طراحي انواع مبلمان و حتي معماري يك پارك ويژه ي كودكان با يك پارك شهري كه مورد استفاده ي طيفهاي سني زيادي قرارداد متفاوت مي باشد. با اين مقدمه در اين قسمت از گزارش به بررسي ضوابط و معيارهاي اجراي فضاهاي سبز و سخت پاركها و فضاهاي سبز غير فعال ( معابر و دسترسيها، جرائم و رفيوژها)  پرداخته شده است.

فضاهاي سبز فعال

اصولاً طبيعت پاركهاي عمومي به گونه ايست كه تمام طبقات مردم مي توانند از آن استفاده كنند، بعبارت ديگر اين پاركها به منظور گردشگاه و محل استراحت عموم مي باشد، علاوه بر نكات فوق يكي از خصوصيات مهم و معين پاركهاي عمومي تاثيري است كه در آب و هواي شهرها مي گذارد و خود كمك زيادي به حفظ بهداشت محيط و سلامتي افراد مي نمايد. در پاركهاي عمومي سعي بر آن است كه تمام وسائل سرگرمي و رفاهي تقريباً براي همه گونه سليقه ها وجود داشته باشد.

۱. تاسيسات رفاهي، تجهيزات خدماتي و اداري، وسايل بازي، زمينهاي بازي و ساير امكانات مورد نياز در احداث پاركها

بطور كلي انواع تاسيسات رفاهي ، تجهيزات خدماتي ، وسايل بازي ، زمينهاي بازي و ساير امكاناتي كه بنحوي موجب كيفي استفاده ازپاركهاي شهري را فراهم مي آورند مي توان بشرح زير طبقه بندي نمود:

 1. مبلمان شامل :
 • نيمكت : كاربرد نيمكت ها عموما براي استراحت و مشاهده مناظر پارك است كه بهتر است به حالت تكي يا ميزگرد مانند تعبيه شوند كه بهترين مكان پيشنهادي براي استقرار نيمكت ها استقرار در كنار آب نماها و حواشي فضاي سبز و قرار گيري در محل هاي دنج در زير سايه درختان است.
 1. زباله دان : زباله دان ها بايد در نقاط مختلف پارك به ويژه جنب بوفه و سرويس ها و نزديك آلاچيق ها و زمين بازي كودكان به صورتي تعبيه شوند كه ديد محيط را برهم نزنند.
 2. تابلوهاي راهنما، اطلاعات : بايد از ورودي هاي پارك اطلاعات لازم را براي استفاده كنندگان فراهم كنند و راهنماي آنان باشند.
 3. ثبت تقويم و تاريخ، ساعت ، تابلوي تبليغات، تابلوهاي توقف و غيره
 • پايه هاي مخصوص روشنايي: كه از دو نوع فلوسنت و التهابي با توجه به محل و كاربرد محل استفاده مي شود.
 1. دروازه هاي ورودي و خروجي
 • حصار : كه مي تواند به صورت ديوار يا نرده يا استفاده از گياهاني همچون شمشاد استفاده شود.
 1. فضاهاي خصوصي و خلوت
 2. سايبان
 3. گلدان و گلجاي
 4. صندوق پست
 5. ابنيه شامل:
 • آبنما
 • شبكه حصار و موانع
 1. تاسيسات رفاهي شامل :
 • توالت و دستشويي: بهتر در گوشه پارك و بصورتي تعبيه شوند كه زيبايي منظر پارك را خدشه دار نكنند و تا حدودي نزديك زمين بازي كودكان باشد.
 1. آبخوري

كلام آخر

ايمن ترافيك كالا يكي از بزرگترين توليد كننده هاي انواع مبلمان شهري شرايطي ايجاد نموده است كه شما بتوانيد بدون واسطه انواع كلدان و نيمكت را خريداري نماييد. با مقايسه انواع محصولات ما در اين سايت مي توانيد بهترين انتخاب را داشته باشيد.

 مبلمان شهري

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1399/7/13  ] [ ۲۰ ] [ imenterafficccc ]

ايمن ترافيك كالا

ايمن ترافيك كالا عرضه كننده انواع تجهيزات ترافيكي، تجهيزات ايمني و مبلمان شهري در ايران است. اين برند تلاش دارد محصولاتي با كيفيت مناسب را توليد نموده و به صورت بدون واسطه در اختيار مشتريان خود قرار دهد. با ايجاد فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا توانسته است قدم هاي مثبتي در اين زمينه بردارد. فروش آنلاين محصولات و ارسال آن به محل از جمله مزايا اين سايت است. بيشتر تجهيزات موجود در اين سايت نياز به نصب دارند. در صورت تمايل مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد تا نصابان ذبده اين شركت در محل حاضر شده و با زير سازي اصولي محصولات را نصب نمايند.گارانتي كيفيت كالا و سلامت كالا ارائه شده توسط شركت نشاندهنده كيفيت مناسب محصولات اين برند ايراني است.درادامه شما را بيشتر با محصولات و تنوع آنها آشنا خواهيم نمود.

تجهيزات ترافيكي

همانطور كه مي دانيد نصب اصولي و درست تجهيزات ترافيكي باعث كاهش تصادفات رانندگي خواهد شد. ايمن ترافيك كالا توليد كننده انواع استوانه ترافيكي، كله قندي، تابلو ترافيكي، انواع چراغ راهنمايي و رانندگي، سرعتگير، بشكه ترافيكي و نيوجرسي مي باشد. استوانه و كله قندي توليد شده در اين برند در سايزهاي استاندارد توليد شده و در انواع كف لاستيكي، قبلا دار، زنجير دار و شبرنگ دار به فروش مي رسد. تابلو ترافيكي از ورقه هاي فلزي و در ابعاد و اشكال مختلف توليد شده و در فروشگاه اينترنتي به فروش مي رسد. چراغ راهنمايي و رانندگي در مدل هاي تك خانه، دوخانه، سه خانه و جهت نما در مدل هايچراغ راهنمايي سولار، چراغ راهنمايي ال اي دي، چراغ راهنمايي لامپي به فروش مي رسد. بشكه ترافيكي اين برند در ابعاد مختلف و در مدل هاي در دار و شبرنگ موجود مي باشد. پيشنهاد مي كنيم با مراجعه به اين سابت به صورت آنلاين محصول مورد نظر خود را سفارش دهيد.

تجهيزات ترافيكي 

تجهيزات ايمني

تجهيزات ايمني با دو هدف ايجاد راحتي و حفظ امنيت طراحي و توليد مي شوند. ايمن ترافيك نيز با نياز سنجي از كارگران و كارفرمايان به توليد انواع لباس كار، كفش كار، كلاه كار و دستكش كار اقدام نموده است. لباس كارهايي در مدل هاي كاپشن و شلوار، دو بنده و يكسره و روپوش توليد شده در اين برند از پارچه هاي مختلف هستند. كفش كار توليد شده در اين برند از چرم ايراني و با كيفيت دوخته شده و در پنجه اكثر آنها از پنچه فولادي استفاده شده است. كلاه كار در اين برند با الگو بردارياز برندهاي مطرح دنيا انجام شده است. تنوع مناسبي از انواع كلاه ايمني را در اين فروشگاه اينترنتي خواهيد يافت. دستكش ايمني در اين برند در مدل هاي مختلف و با استفاده از متريال مقاوم همچون چرم ايراني، پلاستيك لاتكس و PVC، و زنجير فلزي ساخته شده اند. با بازديد از سايت ما اطلاعات بيشتري به دست خواهيد آورد.

تجهيزات ايمني

مبلمان شهري

مبلمان شهري جهت آسايش و رفاه حال شهروندان و همچنين زيبا نمودن شهر طراحي و توليد مي شود. مبلمان شهري شامل آيتم هايي همچون نيمكت پاركي، گلدان  شهري، لوازم ورزشي پاركي و تاب سرسره پاركي مي شود. گلدان شهري توليد شده در اين برند در مدل هاي فايبر گلاس، بتني، سيماني، سنگي و كامپوزيت مي باشد. نيمكت پاركي فلزي، بتني، سيماني، چوبي و فلزي در مدل هاي متفاوت در اين برند ساخته مي شود. لوازم ورزشي توليد شده از آلياژ فولاد ساخته شده و رنگ الكترواستاتيكي آن ماندگاري آن را افزايش داده است. تاب سرسره پاركي در ابعاد مختلف و به كمك پلاستيك و فلز ساخته شده است. تاب سرسره ويلايي نيز مي تواند زينت بخش باغ و ويلا و يا حتي حياط منزل شما باشد. با تماس با مشاوران ما مي توانيد از مشاوره رايگان استفاده كرده و خريد بهتري داشته باشيد.

تجهيزات ايمني

امتیاز:
بازدید: 23
برچسب:
:
[ 1399/5/28  ] [ ۱۸ ] [ imenterafficccc ]

اهميت مبلمان شهري

با يك نگاه اجمالي به اطراف شهر حتما با تعداد زيادي گلدان، وسايل بازي و ورزش، نيمكت، سطل زباله و ... مواجه مي شويد. همه اين محصولات به عنوان مبلمان شهري شناخته مي شوند. نوعي از مبلمان شهري براي زيبا نمودن شهر استفاده مي شود مانند انواع گلدان، المان هاي فصلي، آييني، مذهبي و ... اما بيشترين  كاربرد مبلمان شهري براي ايجاد آسايش در ميان ساكنان شهر است. وسايلي همچون انواع نيمكت، وسايل بازي كودكان، تاب و سرسره، وسايل ورزشي و ... شامل اين موارد مي شود. علاوه بر شهر استفاده از اين تجهيزات در شهرك ها، مجتمع ها، باغ، ويلا، مهد كودك و ... نيز مناسب به نظر مي رسد.

وسايل بدن سازي پاركي

حتما در پارك ها وسايل ورزشي را ديده ايد. اين ابزار براي ورزش عمومي در پارك ها و بوستان ها نصب مي شود. بيشتر اين محصولات از فلز ساخته مي شود و مقاومت خوبي در برابر عوامل محيطي دارند. شركت ايمن ترافيك يكي از بزرگترين شركت هاي توليدي اين محصولات در ايران است. از جمله محصولاتي كه اين توليد كننده عرضه مي نمايد مي توان به ميز شطرنج، دستگاه گام زن، دستگاه پرش سينه، دستگاه مسگري، اسكي فضايي، دستگاه بدنسازي قايقراني، بارفيكس، پروانه پا باز و ... اشاره نمود. در صورتي كه تصميم داريد تعدادي از اين محصولات را تهيه و در حياط باغ، ويلا، مجتمع مسكوني، مجتمع تفريحي و ... نصب نماييد بد نيست به فروشگاه اينترنتي ما سري بزنيد. در اين فروشگاه بدون واسطه با قيمت هاي باورنكردني محصولات را خريداري نماييد.

نيمكت

نيمكت هاي شهري در خيابان ها، پارك ها، داخل پاساژها و ... مكاني هستند كه شهروندان ساعتي روي آن نشسته و استراحت مي كنند. استفاده از اين نيمكت ها در باغ و ويلا نيز مي تواند شرايطي ايجاد كند كه دقايقي را با خانواده سپري كرده و از آب و هواي خوب آن استفاده كنيد. فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا با فروش بدون واسطه انواع نيمكت چوبي، فلزي، چدني، بتني و ... به شما كمك مي كند با كمترين هزينه اسباب راحتي اطرافيانتان را فراهم آوريد. در صورت نياز به نصاب نيز مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد تا نصاب با تجربه به محل مورد نظر شما اعزام شود.

كلام آخر

در فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا علاوه بر گلدان، نيمكت، وسايل بازي و ورزشي، تاب و سرسره مجموعه بسيار متنوعي از سطل زباله، انواع كفپوش، تجهيزات روشنايي، آبنماي شهري و ... ارائه مي شود. شما با نگاهي اجمالي به محيط اطراف مي توانيد ليستي از نيازهاي خود تهيه كنيد و با سفارش در اين فروشگاه آنها را با قيمت منصفانه تهيه كنيد. جالب است بدانيد كه بعد از خريد محصولات مي توانيد از ضمانت نامه و گارانتي محصولات نيز استفاده كنيد. از ديگر خدماتي كه ايمن ترافيكي به خريداران خود ارائه مي دهد نصب تجهيرات است. اگر محصولاتي كه خريداري كرده ايد نياز به نصب داشت،كافي است با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد تا نصاب به محل اعزام شود. لازم به ذكر است اكثر محصولات اين شركت ساخت ايران بوده و كيفيت بسيار بالايي دارند.

فروشگاه ايمن ترافيك كالا

امتیاز:
بازدید: 52
برچسب:
:
[ 1399/4/3  ] [ ۰۹ ] [ imenterafficccc ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب