ايمن كالا
فروشگاه ايمن ترافيك كالا
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

توليد نيمكت فلزي شهري

خريد نيمكت پاركي علاوه بر پارك ها، خيابان ها براي باغ، ويلا و فضاي سبز مجتمع هاي مسكوني، اداري و تجاري نيز مناسب مي باشد. توليد نيمكت پاركي يا ساخت نيمكت فلزي شهري كه با نامهايي چون صندلي پاركي يا صندلي فلزي فضاي باز يا در انگليسي به Garden bench ناميده مي شود

پروسه توليد نيمكت پاركي

پروسه توليد نيمكت پاركي شامل  مراحل زير مي باشد :

⁃ ساخت بدنه يا بغلي

⁃ ساخت نشيمنگاه

⁃ ساخت پشتي

⁃ جوشكاري

⁃ رنگ آميزي با رنگ كوره اي

⁃ مونتاژ

مي باشد كه در اشلها و مدلهاي مختلفي انجام مي شود .

 نقش نشيمنگاه و پشتي در نيمكت پاركي

در فرآيند توليد نيمكت پاركي ، نشيمنگاه و پشتي نيمكتهاي پاركي نقش مهمي را در زيبايي و راحتي كاربران استفاده كننده از اين محصول  و فروش نيمكت پاركي دارد . در توليد نشيمنگاه و پشتي صندليهاي فلزي پاركي مي توان از متريال هاي متفاوت و متنوعي بهره برد از قبيل ورق هاي پانچي كه با يك خم ، پشتي و نشيمن را مي سازند يا در مدلهايي به صورت جداگانه از ورق پانچ استفاده مي شود .

متريال فلزي دوم در اين زمينه پروفيل است كه عموما به صورت چهار پروفيل در پشتي و چهار پروفيل در نشيمنگاه نصب مي شود .

در بعضي از مدلها كلاف پشتي به صورت منحني و نيم دايره نصب مي شود و پروفيلها به صورت قطاري و يك تكه نشيمن و پشتي را تشكيل مي دهند .

متريال سوم چوب است . چوب مورد استفاده در پشتي و نشينگاه به چوب روسي معروف است كه داراي ضخامتها و پهناي متنوعي از ٣ سانتيمتر تا ٥ سانتيمتر هستند . اين چوبها داراي رنگهاي متنوعي هستند و در برابر شرايط جوي فضاي باز بسيار مقاومند .

متريال چهارم مرسوم در نشيمنگاه و پشتي نيمكتهاي پاركي چوب پلاست است كه داراي طرح ها و ابعاد متنوعي است . چوب پلاست از زيبايي و دوام فوق العاده اي برخوردار است و در شرايط جوي مختلف در هواي آزاد و نور خورشيد طول عمر بالايي دارد و رقيب اصلي نشيمنگاه هاي چوبي محسوب مي شود .

جاي تكيه دادن دست يا آرنج نيز داراي طرح هاي متنوعي است در بعضي از مدلها به وسيله خم لوله اين حالت مي شود . در يكسري هم از تسمه خمكاري شده و در بعضي نيز از حلقه جوشكاري شده استفاده مي گردد .

بعضي از مدلهاي نيمكت پاركي نيز فاقد جاي دست هستند كه انتخاب نوع آن بستگي به سليقه افراد خريدار دارد .

سخن پاياني

انتخاب نيمكت علاوه بر بودجه مالي به شرايط آب و هوايي نيز بستگي دارد. در مناطق مرطوب بهتر است كه از نيمكت پاركي بتني، سنگي و سيماني استفاده شود و اگر آب و هواي معتدل داريد مدل هاي نيمكت چوبي، فلزي و چوبي و فلزي بهترين انتخاب مي باشد. قيمت نيمكت پاركي سيماني، بتني و سنگي نسبت به ديگر انواع نيمكت بيشتر است اما به دليل مقاومت بالاي آن در برابر عوامل جوي و همچنين ضد سرقت بودن آن براي محيط شهري بهترين انتخاب است.

ايمن ترافيك كالا انواع نيمكت پاركي با تنوع و كيفيت بالا را در اين فروشگاه عرضه مي دارد. براي خريد انواع نيمكت پاركي به سايت ايمن ترافيك كالا مراجعه نماييد.

نيمكت شهري

امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1399/7/13  ] [ ۲۱ ] [ imenterafficccc ]

6 مدل از بهترين نيمكت پارك جهان

نيمكت پاركي كه جزء مهمي از مبلمان شهري است، فرصتي ايجاد مي كنند كه افراد بتوانند ساعتي زير سايه درختان نشسته و استراحت نمايند. طراحان نيمكت پاركي در دنيا از اين وسيله استفاده نموده و هنر خود را به نمايش مي گذارند. به اين شكل افراد در ساعاتي كه مشغول تماشاي اطراف هستند و استراحت مي كنند مي توانند از زيبايي محلي كه روي آن نشسته اند نيز لذت برده و با ديگر دوستانشان تصويريادگاري ثبت كنند. در ادامه سعي داريم 6 مدل از بهترين نيمكت پارك جهان را به شما معرفي نماييم.

1.نيمكت پاركي چوبي

از قديمي ترين انواع نيمكت پارك بايد به نيمكت چوبي اشاره نماييم. اين  نيمكت ها در گذشته چهارچوب فلزي داشته و در برابر عوامل محيطي چندان مقاومت نداشتند. اما امروزه توليد كنندگان انواع نيمكت پاركي به واسطه استفاده از چوب پلاست طراح هاي خارق العاده زيبايي ابداع نموده و محيط پارك و ويلاها را متفاوت مي نمايند. از زيباترين انواع نيمكت پارك چوبي مي توان نيمكت چوبي قرار داده شده در پارك ملي نيويورك اشاره نماييم. اين نيمكت ها در برابر درياچه بسيار زيبا قرار داده شده و محل قرار دادن آن ويوي بسيار زيبايي در اختيار شما قرار مي دهد. با اينكه محيط قرار گيري آن مرطوب است طراحان نگراني بابت پوسته پوسته شدن چوب آن ندارند. استفاده از چوب پلاست در ساخت اين نيمكت آن را در برابر رطوبت، سرما و گرما مقاوم نموده است. استفاده از چوب پلاست در ساخت نيمكت چوبي مقاومت آن را افزايش داده و هزينه تعمير و نگهداري انواع نيمكت را كاهش مي دهد.

2.نيمكت سيماني

نيمكت سيماني نيز به دليل قالب پذير بودن سيمان فرصت مناسبي براي نمايش هنر طراحان انواع نيمكت پارك است. از جمله زيباترين نيمكت سيماني پاركي كه در دنيا مثال زدني است، نيمكت پارك گويل در بارسلونا است. اين نيمكت ها سيماني به كمك سراميك ها رنگي تزئين شده و زيبايي فوق العاده اي به وجود آورده است. از مهمترين ويژگي هاي نيمكت سيماني مقاومت بالاي آن در برابر رطوبت و سنگين بودن آنها مي باشد. خريد نيمكت سيماني براي نصب آن در شهر و حتي باغ و ويلا پيشنهاد مي شود. اين مدل نياز به هزينه تعمير و نگهداري چنداني ندارد و قيمت نيمكت پارك سيماني نسبت به ديگر انواع نيمكت مناسب تر خواهد بود.

در شهرهاي بزرگ دنيا از نيمكت هاي بسيار زيبايي استفاده مي شود كه در ادامه سعي مي نماييم شما را با بهترين آنها آشنا نماييم. در صورت تمايل به مطالعه ادامه مقاله اينجا كليك كنيد.

نيمكت

امتیاز:
بازدید: 22
برچسب:
:
[ 1399/5/22  ] [ ۱۱ ] [ imenterafficccc ]

خريد گلدان شهري

گلدان بزرگ شهري با شكل مستطيلي، مناسب براي فضا هاي شهري است و مي تواند به عنوان يكي از لوازم تزئيني پارك ها، ويلا ها و باغ هاي خصوصي استفاده شود. اين گلدان بتني داراي مقاومت بسيار بالايي در برابر ضربه، شعله و سرما و گرماي شديد مي باشد. از گلدان بزرگ شهري به دليل اندازه اي بزرگي كه دارد مي توان به عنوان راهبند و جدا سازي مسير در خيابان ها نيز استفاده كرد.

گلدان 

گلدان سنگي داراي پوشش يكدست و زيبا بوده و در شرايط سخت اب و هوايي مانند برف و باران شديد مقاومت بالايي از خود نشان مي دهند. اين گلدان ها همچنين بسيار با دوام بوده و مقامت قابل قبولي در برابر ضربات احتمالي دارند كه در نتيجه مي توان گفت عمر بسيار طولاني اي نيز داشته و براي مدت زمان زيادي در شهر ها مورد استفاده قرار مي گيرند.

گلدان 

گلدان سيماني پاركي در سايز بزرگ داراي طرحي زيبا و مناسب براي پارك ها و فضا هاي سبز مي باشد. استفاده از اين گلدان ها در اماكن تفريحي و مجتمع هاي تجاري و مسكوني، فضاي سبز بيمارستان ها و هتل ها نيز نماي زيبايي به اين مكان ها ميدهد. مقاومت بالاي گلدان سيماني در برابر سرما، باران و برف باعث دوام و كار برد بسيار طولاني مدت آن شده و به مرور زمان تغيير رنگ نخواهد داد.

 گلدان

گلدان سيماني پارك با مقاومت بالا در برابر رطوبت، ضربات، تابش مستقيم نور خورشيد و حرارت، ماندگاري و طول عمر بالايي دارند. با توجه به فرآيند ساخت استاندارد و مواد تشكيل دهنده، اين گلدان ها داراي مقاومت بسيار بالايي در برابر ضربات احتمالي هستند و به همين واسطه تا سال ها قابل استفاده اند. البته اين گلدان ها در صورت استفاده در بلوارها به شكلي طراحي مي شوند كه با برخورد خودرو آسيب كمتري به خودرو وارد كنند.

 گلدان

زيبايييك مكان نه آن كه تنها به خود آن مكان وابسته باشد بلكه به تجهيزات و تزئيناتي كه در آن استفاده مي شود نيز وابسته است. گلدان پاركي از دسته تجهيزات و مبلمان شهري است كه در فضا هاي پاركي مورد استفاده قرار مي گيرد. موارد استفاده از اين محصول تنها به پارك محدود نيست بلكه از آن مي توان در باغ ها، ويلاها، حياط هاي منزل و ساير مكان ها نيز استفاده كرد.

گلدان

گلدان بتني پاركي محصولي است با طراحي ساده و بسيار شيك كه با انواع فضاها همخواني دارد و باعث زيبا سازي فضا مي شود. اين گلدان بتني پارك مقاومت بالايي در برابر شكستگي، ترك خوردگي و رطوبت و دماهاي مختلفي دارد كه اين محصول را نسبت به ساير گلدان هاي شهري متمايز مي كند.گلدان شهري از بهترين بتن و سيمان ساخته شده است كه موجب افزايش دوام اين محصول ميگردد و عمر اين محصول را بالا مي برد.

گلدان

امتیاز:
بازدید: 30
برچسب:
:
[ 1399/5/18  ] [ ۱۸ ] [ imenterafficccc ]

خريد نيمكت پاركي

انعطاف پذيري فلز در هنگام ساخت نيمكت فلزي پاركي، باعث مي شود تا طرح هاي گوناگوني را بتوان بر روي آن اجرا كرد. اجراي طرح هاي متناسب با محيط، نكته ي قابل توجهي است كه در انتخاب و ساخت نيمكت پاركي فلزي، بايد ملاحظه شود.خريد نيمكت فلزي پارك به صورت اينترنتي، اين مزيت را براي شما به همراه دارد كه به سادگي و در هر موقعيتي مي توانيد، محصولات مختلف را بررسي و انتخاب كنيد.

 نيمكت

نيمكت پاركي چدني به دليل تاثيري كه بر جلوه ي شهر دارد، مي تواند حالتي آرام بخش و زيبا براي محيط ايجاد كند، چرا كه اين جا، محل تلاقي صنعت و هنر است. به اين ترتيب، نيمكت فلزي پايه چدني، بهترين انتخاب براي پروژه هايي است كه به زيبايي در كنار كاربرد اهميت مي دهند. در عين حال نيمكت پاركي چدني ، براي فضاي سبز مجتمع هاي مسكوني و تجاري، پارك ها، ويلاها، باغ ها و اماكن تاريخي بسيار مناسب است.

 نيمكت

نيمكت بتني پارك در برابر سرما و گرما مقاوم بوده و دچار فرسايش و پوسيدگي نمي شود. محصول نام برده مقاومت بسيار زيادي در برابر ضربه اجسام داشته و همچنين ضد تخريب مي باشد. نيمكت بتني ، براساس نياز مشتريان در اندازه هاي تك نفره يا چند نفره توليد شده و در اختيار افراد قرار مي گيرد. نيمكت هاي بتني بدون نياز به نصب، در محل مورد نظر قرار مي گيرند. شما مي توانيد از نيمكت ها به راحتي به عنوان نيمكت ويلا نيز استفاده كنيد.

 نيمكت

نوع ساختار و دسته هاي زيبا و تكيه گاه استاندارد اين نيمكت پاركي باعث آسايش در هنگام نشستن بر روي اين نيمكت فلزي مي شود و با نشستن برروي اين نيمكت به هيچ عنوان احساس ناراحتي نخواهيد كرد.از نيمكت شهري علاوه بر پارك ها و فضاي باز شهري مي توان در فضاي بيروني بيمارستانها و مجتمع هاي مسكوني و تجاري نيز استفاده كرد و وجود اين نيمكت ها در فضاي سبز بسيار واجب است.

 نيمكت

نيمكت فلزي پاركي در گروه مبلمان و تجهيزات شهري قرار داشته و به عنوان محيطي براي استراحت و آرامش افراد در مكان هاي عمومي از جمله پارك ها ، فضاي سبز، منازل مسكوني و ... مورد استفاده قرار مي گيرد.تمامي قسمت هاي نيمكت فلزي طرح سنتي به جز قسمت نشيمن گاه آن ، از جنس آهن ساخته شده و با استفاده از مدرن ترين دستگاه هاي جوشكاري و پرس كاري بهم متصل مي شود. اين محصول از روكش رنگ الكترواستاتيك براي جلوگيري از زنگ زدگي و مقاومت در برابر گرد و غبار استفاده مي كند.

 نيمكت

نيمكت چوبي پايه فلزي داراي نشيمن گاه چوبي بوده و موجب راحتي افراد در هنگام نشستن مي شود. اين محصول از پايه هاي فلزي توليد مي شود كه مقاومت و دوام نيمكت چوبي را در برابر وزن افراد تضمين مي نمايد.در نيمكت چوبي پاركي آب نفوذ نكرده و رنگ استفاده شده بر روي چوب ، از رطوبت درون نيمكت جلوگيري مي كند به همين دليل بدنه نيمكت چوبي پوسيده نخواهد شد. نيمكت چوبي پاركي در برابر تغييرات دمايي مقاوم بوده و دچار شكستگي و ساييدگي نمي شود.

 نيمكتت

امتیاز:
بازدید: 26
برچسب:
:
[ 1399/5/18  ] [ ۱۳ ] [ imenterafficccc ]

نيمكت بتني

نيمكت بتني

 نيمكت بتني در اندازه هاي تك نفره، دو نفره و سه نفره توليد مي شوند و انواع آن ها را مي توانيد از طريق فروشگاه ايمن ترافيك كالا تهيه نماييد. نيمكت بتني دارايطراحي بسيار زيبا و رنگي مناسب است.از اين نيمكت مي توان در هر نوع دكوراسيون و محيطي استفاده شود و به راحتي با زيبايي آن محيط سازگاري داشته باشد. اين امر در كنار استحكام و مقاومت بالاي اين محصول، آن را به محصولي مقرون به صرفه تبديل كرده اند.

استحكام نيمكت پاركي به واسطه قرار گرفتن در معرض شرايط مختلف اب و هوايي از جمله گرما و سرماي شديد و بارش برف و باران و حتي قرار گرفتن در محل هاي مرطوب، از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. اين نيمكت هاي بتني تكنفره داراي استحكام بسيار قبولي بوده و ميتوان از آنها به عنوان نيكت باغ و حياط نيز استفاده كرد. با توجه به اهميت مقاومت تجهيزات و مبلمان شهري و تاثير آن در صرفه جويي در هزينه ها، مي توان نيمكت بتني را يك گزينه بسيار مقرون به صرفه قلمدادكرد.

مزيت استفاده از نيمكت بتني

 با خريد نيمكت شهري و پاركيبتني از مراكز و فروشگاه هاي معتبر مي توانيد از مزاياي سودمند زير پس از نصب نيمكت بتني بهره مند گرديد:

  • يك انتخاب مناسب براي مكان هاي شلوغ است
  • دربرابر آلودگي هوا مقاوم است و كثيف و دودي نمي گردد
  • نسبت به نور و حرارت مقاوم است
  • نفوذناپذير نسبت به رطوبت
  • مي توان تا سال هاي طولاني از آن استفاده نمود
  • پوشش يكدست و همواري دارد كه نشستن بر آن را تحمل پذير مي سازد
  • دربرابرحرارت،حريق و آتش آسيب نمي بيند
  • يك طرح كلاسيك و شيك براي هر سليقه اي است.

خريد نيمكت بتني

خريد نيمكت پاركي علاوه بر پارك ها، خيابان ها براي باغ، ويلا و فضاي سبز مجتمع هاي مسكوني، اداري و تجاري نيز مناسب مي باشد. انتخاب نيمكت علاوه بر بودجه مالي به شرايط آب و هوايي نيز بستگي دارد. در مناطق مرطوب بهتر است كه از نيمكت پاركي بتني، سنگي و سيماني استفاده شود و اگر آب و هواي معتدل داريد مدل هاي نيمكت چوبي، فلزي و چوبي و فلزي بهترين انتخاب مي باشد. قيمت نيمكت پاركي سيماني، بتني و سنگي نسبت به ديگر انواع نيمكت بيشتر است اما به دليل مقاومت بالاي آن در برابر عوامل جوي و همچنين ضد سرقت بودن آن براي محيط شهري بهترين انتخاب است. ايمن ترافيك كالا اين امكان را در اختيار مشتريان محترم قرار داده تا با مراجعه به وبسايت با انواع محصولات مربوط به تجهيزات ايمني، ترافيكي و مبلمان شهريآشنا شده و با مقايسه اين محصولات با يكديگر و بررسي نيازهاي خود، بهترين گزينه را براي خريد انتخاب كنند. مشتريان محترم همچنين مي توانند براي برخورداري از اطلاعات ببيشتر با كارشناسان فروش مجرب ايمن ترافيك كالا تماس حاصل نمايند و با توجه به راهنمايي هاي تخصصي اين كارشناسان تجربه بهتري در خريد كالاي مورد نياز خود در زمينه خريد نيمكت بتني و يا هر محصول ديگري از دسته تجهيزات و مبلمان شهري را داشته باشند.

فروش انواع نيمكت بتني

امتیاز:
بازدید: 65
برچسب:
:
[ 1399/4/6  ] [ ۰۷ ] [ imenterafficccc ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب