ايمن كالا
فروشگاه ايمن ترافيك كالا
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

اصول مقدماتي طراحي پارك هاي شهري

با يك نگاه اجمالي به اطراف شهر حتما با تعداد زيادي گلدان، وسايل بازي و ورزش، نيمكت، سطل زباله و ... مواجه مي شويد. همه اين محصولات به عنوان مبلمان شهري شناخته مي شوند.

 اصولاً پاركها مجموعه اي از فضاهاي سخت و فضاهاي سبز مي باشند كه هر يك بعنوان مكمل ديگري عمل مي كند. بطوركلي فضاهاي سخت شامل مبلمان ، عناصر معماري، كف سازيها و غيره بوده و تابعي از ويژگيهاي و اصول معماري پارك مي باشد كه بايستي دقيقاً در مراحل طراحي پارك به آنها توجه شده و براساس نوع عملكرد آنها مقادير مناسب آن برآورد گردد.

لازم به ذكر است كه كليه ي فضاهاي سخت طراحي شده، بايستي از لحاظ فرم عملكرد متناسب با كاركرد و گروه سني استفاده كنندگان از پاركها بوده و هر كدام از اصول مخصوص به خود تبعيت كند. بعنوان مثال طراحي انواع مبلمان و حتي معماري يك پارك ويژه ي كودكان با يك پارك شهري كه مورد استفاده ي طيفهاي سني زيادي قرارداد متفاوت مي باشد. با اين مقدمه در اين قسمت از گزارش به بررسي ضوابط و معيارهاي اجراي فضاهاي سبز و سخت پاركها و فضاهاي سبز غير فعال ( معابر و دسترسيها، جرائم و رفيوژها)  پرداخته شده است.

فضاهاي سبز فعال

اصولاً طبيعت پاركهاي عمومي به گونه ايست كه تمام طبقات مردم مي توانند از آن استفاده كنند، بعبارت ديگر اين پاركها به منظور گردشگاه و محل استراحت عموم مي باشد، علاوه بر نكات فوق يكي از خصوصيات مهم و معين پاركهاي عمومي تاثيري است كه در آب و هواي شهرها مي گذارد و خود كمك زيادي به حفظ بهداشت محيط و سلامتي افراد مي نمايد. در پاركهاي عمومي سعي بر آن است كه تمام وسائل سرگرمي و رفاهي تقريباً براي همه گونه سليقه ها وجود داشته باشد.

۱. تاسيسات رفاهي، تجهيزات خدماتي و اداري، وسايل بازي، زمينهاي بازي و ساير امكانات مورد نياز در احداث پاركها

بطور كلي انواع تاسيسات رفاهي ، تجهيزات خدماتي ، وسايل بازي ، زمينهاي بازي و ساير امكاناتي كه بنحوي موجب كيفي استفاده ازپاركهاي شهري را فراهم مي آورند مي توان بشرح زير طبقه بندي نمود:

 1. مبلمان شامل :
 • نيمكت : كاربرد نيمكت ها عموما براي استراحت و مشاهده مناظر پارك است كه بهتر است به حالت تكي يا ميزگرد مانند تعبيه شوند كه بهترين مكان پيشنهادي براي استقرار نيمكت ها استقرار در كنار آب نماها و حواشي فضاي سبز و قرار گيري در محل هاي دنج در زير سايه درختان است.
 1. زباله دان : زباله دان ها بايد در نقاط مختلف پارك به ويژه جنب بوفه و سرويس ها و نزديك آلاچيق ها و زمين بازي كودكان به صورتي تعبيه شوند كه ديد محيط را برهم نزنند.
 2. تابلوهاي راهنما، اطلاعات : بايد از ورودي هاي پارك اطلاعات لازم را براي استفاده كنندگان فراهم كنند و راهنماي آنان باشند.
 3. ثبت تقويم و تاريخ، ساعت ، تابلوي تبليغات، تابلوهاي توقف و غيره
 • پايه هاي مخصوص روشنايي: كه از دو نوع فلوسنت و التهابي با توجه به محل و كاربرد محل استفاده مي شود.
 1. دروازه هاي ورودي و خروجي
 • حصار : كه مي تواند به صورت ديوار يا نرده يا استفاده از گياهاني همچون شمشاد استفاده شود.
 1. فضاهاي خصوصي و خلوت
 2. سايبان
 3. گلدان و گلجاي
 4. صندوق پست
 5. ابنيه شامل:
 • آبنما
 • شبكه حصار و موانع
 1. تاسيسات رفاهي شامل :
 • توالت و دستشويي: بهتر در گوشه پارك و بصورتي تعبيه شوند كه زيبايي منظر پارك را خدشه دار نكنند و تا حدودي نزديك زمين بازي كودكان باشد.
 1. آبخوري

كلام آخر

ايمن ترافيك كالا يكي از بزرگترين توليد كننده هاي انواع مبلمان شهري شرايطي ايجاد نموده است كه شما بتوانيد بدون واسطه انواع كلدان و نيمكت را خريداري نماييد. با مقايسه انواع محصولات ما در اين سايت مي توانيد بهترين انتخاب را داشته باشيد.

 مبلمان شهري

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1399/7/13  ] [ ۲۰ ] [ imenterafficccc ]

خريد تجهيزات بازي مهد كودك و اتاق خواب كودك

تاب سرسره كودك را مي توان در هر موقعيت و شرايطي نصب نمود. در خريد تاب سرسره كودك ابتدا بايد به موقعيت و ابعاد محل مورد نظرتان دقت كنيد. در صورت بزرگ بودن فضا مي توانيد از خريد تاب سرسره پلاستيكي را را مورد نظر قرار دهيد. اما اگر براي اتاق خواب كودكتان نياز به تاب و سرسره داريد بهتر است از انواع تاشو آن استفاده كنيد تا فضاي زيادي اشغال نكند.

تجهيزات مهد كودك و خانه بازي به وسايلي تبديل شده‌اند كه شايد اهميتشان از وسايل موجود در خانه‌ها هم بيشتر باشد. امروزه‌ كودكان بيشترين وقت خود را در طول روز در چنين فضاهايي مي‌گذرانند. شايد بتوان گفت مهد كودك‌ها و خانه‌هاي بازي، خانه دوم كودكان محسوب مي‌شوند. با توجه به اين موضوع، نكته‌اي كه از همه مهم‌تر است و رعايت آن براي مسئولان اين مكان‌ها ضروري است، توجه به ايمني و كيفيت تجهيزات مهد كودك و خانه‌هاي بازي تحت نظارت آن‌هاست.

تجهيزات مهد كودك شما بايد اين ۴ ويژگي‌ را داشته باشد:

لوازم مهد كودك به‌راحتي قابل شستشو يا تميزكردن باشد؛

ارتفاع تجهيزات مهد كودك مناسب با سن كودكان باشد؛

جنس تجهيزات خانه بازي كودكان طوري باشد كه بر اثر تغييرات آب و هوايي خراب نشود؛

تا حد امكان گيره‌ها و قلاب‌ها در قسمت‌هايي قرار داشته باشند كه كودكان به آن‌ها دسترسي نداشته باشند.

اهميت قابل شستشو بودن تجهيزات مهد كودك براي چيست؟

يكي از ويژگي‌هايي كه از خوب ‌بودن جنس و كيفيت تجهيزات خانه بازي و لوازم مهد كودك حكايت مي‌كند، قابل شستشو بودن آن‌هاست. در طول روز كودكان بسياري از تجهيزات خانه بازي كودك استفاده مي‌كنند. ممكن است بسياري از آن‌ها ناقل بيماري‌هايي مثل سرماخوردگي كودكان باشند. حتي ساده‌تر از آن، بارها زمين بخورند و بلند شوند و بدون اينكه دست خود را بشورند، هر وسيله‌اي را لمس كنند. اين وسايل در معرض آلوده‌شدن به بيشترين ميكروب‌ها قرار دارند و كودكان نيز بيشترين تماس را با آن‌ها دارند؛‌ پس به‌راحتي ميكروب‌ها را به كودكان منتقل مي‌كنند.

اگر جنس آن‌ها قابل شستشو باشد يا حتي به‌راحتي تميز شود، باعث مي‌شود مسئولان راحت‌تر و به دفعات بيشتر براي تميزكردن آن‌ها ادغام كنند؛ درنتيجه آلودگي‌هاي كمتري روي آن‌ها انباشته مي‌شود. اگر به تاب و سرسره‌هايي مثل تاب و سرسره سنجاب، تاب و سرسره خوك و … دقت كنيد، متوجه مي‌شويد بيشترين جنسي كه در طراحي بدنه آن‌ها استفاده شده، پلاستيك فشرده است (اصطلاحا به اين‌ها لوازم بازي پلي اتيلن هم مي‌گويند!). ضمن اينكه اين وسايل از رنگ‌هاي مختلف و شاد تهيه شده‌اند. بهتر است تجهيزات خانه بازي كودك رنگ‌هاي روشن داشته باشند تا هم كودكان را بيشتر به سمت خود جذب كنند، هم كثيفي خود را بيشتر نشان دهند تا مسئولان اين مراكز زودتر متوجه آلودگي اين وسايل بشوند.

خريد تاب سرسره كودك

قيمت تاب سرسره پلاستيكي بر اساس ابعاد تاب و سرسره، نوع پلاستيك به كار رفته در ساخت آن و نحوه نصب آن متغير است.

 ايمن ترافيك كالا به عنوان يكي از فروشگاه هاي عرضه كننده انواع تاب سرسره، محصولاتي با كيفيت عالي و قيمت مناسب به خريداران ارائه مي كند. به منظور انتخاب بهترين تاب سرسره، مي توانيد از مشاوره هاي كارشناسان فروش اين مركز بهرمند شويد.در صورت نياز به دريافت مشاوره درباره خريد تاب سرسره پلاستيكي و نحوه نصب آن مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد.

تاب سرسره كودك

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1399/7/13  ] [ ۲۰ ] [ imenterafficccc ]

درباره تاب و سرسره بازي بيشتر بدانيد

تاب سرسره پاركي به عنوان جذابترين بازي بچه ها در محيط باز و فضاي سبز تنوع مناسبي دارد. استفاده از فلز و پلاستيك در ساخت اين وسايل بازي رايج است. خريد تاب سرسره پاركي تركيبي براي محل هاي شلوغ مانند پارك ها، مهدكودك ها و خانه بازي ها مناسب است. تاب و سرسره از جمله وسايلي است كه اغلب بچه ها بازي كردن با آنها را دوست دارند. اين وسايل معمولاً در زمين بازي كودكان، مهدكودك يا ايوان و حياط خانه‌ها قرار مي‌گيرد. تاب و سرسره وسيله بازي محبوبي ميان كودكان است.

تاب صندلي يا نشيمني است كه با طناب يا زنجير آويزان مي‌شود و زماني كه به حركت دربيايد به حركت نوساني خود مانند يك پاندول ادامه مي‌دهد تا جايي كه با كشيده شدن يا دخالت نيرويي خارجي متوقف شود.

بازي در فضاي باز به كودكان كمك مي‌كند تا توانايي يادگيري را افزايش دهند. كودكان بيشتر تمايل به شركت در بازي‌ها و فعاليت‌ها در فضاي باز داشته و علاقه به برقراري ارتباط با كودكان متفاوت و ايجاد دوستي جديد دارند. بازي گروهي را ياد گرفته و اين موضوع باعث مي‌شود تا مهارت‌هاي اجتماعي را ياد بگيرند و بدون نظارت بزرگترها به سمت ساير بچه‌ها جذب شوند.

تاب بازي

تاب سواري تاثيراتي بنيادي بر سلامتي ما و كودكانمان مي گذارد. تفريح با اين وسيله در افزايش آرامش، رفع نفخ و بهبود حافظه نقش خواهش داشت. تاب يكي از وسايل پاركي كودكان است كه از بازي هاي هيجاني و لذت بخش براي كودكان محسوب مي شود كه علاوه بر سرگرمي باعث تقويت عضلات و مهارت هاي حركتي و تعادلي كودك مي شود. زيرا در حين بازي بايد از عضلات خود برا حفظ تعادل كمك بگيريد. تاب بازي علاوه بر كودكان حتي براي بزرگسالان هم لذت بخش مي باشد و تاثيراتي بنيادي بر سلامتي ما و كودكانمان مي گذارد. و در عين حال كه يك بازي هيجاني محسوب مي شود به دليل حركات ريتمي و منظم به مغز فرمان آرامش مي دهد و باعث افزايش آرامش و بهبود حافظه مي شود. براي كودكان كوچكتر كه قادر به نشستن هستند اما هنوز نمي توانند به خوبي تعادلشان را حفظ كنند بايد تاپ محافظ دار انتخاب كرد

فوايد تاب بازي براي كودكان بدين شرح است:

باعث ايجاد تحرك كودك مي شود

باعث هوش طبيعت گرايي كودك مي گردد

باعث شادابي و نشاط مي شود

توجه و تمركز كودك را بالا مي برد

باعث هماهنگي چشم و دست كودكان مي شود

سرسره بازي

سرسره بازي نيز يكي از شاد ترين و نوستالژي ترين بازي براي كودكان و والدين به شمار مي آيد و با هر بار بالا رفتن از سرسره و سر خوردن و پايين امدن لذتي به كودك دست ميدهد گويي همه چيز از نو شروع ميشود و با انگيزه و انرژي بيشتر سرسره بازي را تكرار ميكند .  لذا بهتر است والدين در اين كار نظاره گر باشند و اجازه دهند خودش تلاش كند در غير اينصورت چند دقيقه اي بيشتر اين كار ادامه نخواهد داشت . اجازه دهيم كودك با سليقه خود از وسيله ها و سرسره ها بالا رود چرا كه تنها راه بالا رفتن فقط پله نيست . همچنين زماني كه اين كار به صورت گروهي انجام شود بهترين زمان براي مراودات و ارتباطات اجتماعي خواهد بود . در هر صورت اين وسيله يعني سرسره بازي  چه به صورت فردي و چه به صورت گروهي بسيار نشاط آور و پر تحرك است .همان اندازه كه فعاليت كودكان و تحرك فيزيكي مهم است، اينكه وسيلۀ بازي هم براي آن‌ها جذاب باشد نيز مهم است. در واقع جذابيت وسايل بازي و تاب  مي‌تواند كودكان را به داشتن فعاليت‌هاي فيزيكي تحريك كند.

فوايد بازي با وسايل پاركي براي كودكان

وسايل پاركي كودكان استانداردهاي لازم براي سلامتي و امنيت كودكان را ندارد اما اين موضوع دليل بر مانع شدن از رفتن كودكان به پارك و استفاده نكردن از وسايل پاركي كودكان نمي شود.زيرا علاوه بر مسائلي كه قبلا به آن اشاره شد، مي توانند از مزاياي نور آفتاب كه تاثير بسيار زيادي در سلامتي كودكان نيز دارند بهره مند شوند. مسئله ديگر اينكه وسايل پاركي از نظر بهداشتي در وضعيت مناسبي نيستند و حتي ممكن است كودكان را در معرض بيماري هاي گوناگوني قرار دهند. در هر صورت بايد به كودكان بياموزيم كه فضاي پارك را تميز نگه داريم و در راستاي استفاده از وسايل پاركي بيشتر مراقب باشند و پس از استفاده از اين وسايل حتما نكات بهداشتي را رعايت كنند.

سخن پاياني

قيمت تاب سرسره فلزي و پلاستيكي تركيبي نسبتا بالا است اما آموزش بازي گروهي و زندگي اجتماعي در اين تاب و سرسره ميسر است. تاب سرسره هاي پلاستيك و فلزي كوچكتر براي باغ، ويلا و حياط منازل گزينه بهتري است. نصب تاب و سرسره فلزي و پلاستيكي نياز به مهارت كافي دارد. در صورتي كه قصد خريد انواع تاب سرسره پاركي را داريد و يا براي نصب امن و اصولي تاب سرسره پاركي نياز به نصاب داشته باشيد به سايت ايمن ترافيك كالا مراجعه كنيد و در صورت نياز فقط كافي است با شماره هاي داخل سايت تماس حاصل كنيد.

تاب سرسره

امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1399/7/13  ] [ ۲۰ ] [ imenterafficccc ]

خريد تاب سرسره پلاستيكي

تاب سرسره كودك ، از يك سرسره  و يك تاب تشكيل شده كه قابليت جدا سازي داشته و مي توان قسمت هاي مختلف آن را جداگانه مورد استفاده قرار داد. اين محصول براي استحكام اندام كودك مناسب بوده و باعث تقويت ادراك بينايي ، شنوايي و لامسه كودك مي شود. همچنين تاب بازي كودك باعث هماهنگي چشم و دستان كودك مي گردد.

تاب

سرسره سنجاب در برابر تابش نور خورشيد مقاوم بوده و تغيير رنگ و تغيير حالت نمي دهد . همچنين سرسره پلاستيكي در برابر سرما و برف و باران دچار شكنندگي نمي شود. به همين دليل در مناطق سر پوشيده و سرباز مورد استفاده قرار مي گيرد.سرسره اسباب بازي به دليل مواد استفاده شده در طراحي و توليد اين محصول ، به راحتي و با مواد شوينده تميز شده و قابل شستشو مي باشد.

تاب

تاب و سرسره اسباب بازي بدنه بسيار مستحكمي از جنس پلي اتيلن دارد. پلي اتيلن در برابر برخورد با اجسام سخت و فشار حاصل از جنب و جوش كودكان كاملا مقاوم است و خاصيت ضد شكنندگي دارد و به همين خاطر در زمينه توليد وسايل بازي و پاركي كودك بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد.

تاب

تاب بازي بچه از جنس پلي اتيلن نشكن ساخته شده و مقاومت بسيار بالايي دارد به همين دليل داراي طول عمر بالا مي باشد. همچنين استفاده از مواد با كيفيت در توليد اين محصول ، از شكستن و از بين رفتن تاب بچه جلوگيري مي كند.تاب بازييكي از لوازم كودك است كه به دليل وزن بسيار سبكي كه دارد قابليت حمل و جابجايي را براي افراد فراهم مي آورد.

تاب

تاب سرسره كودك پلاستيكي از جنس پلي اتيلن نشكن ساخته شده و مقاومت بسيار بالايي در حين نشستن كودكان دارد. همچنين استفاده از مواد با كيفيت در توليد اين محصول ، از سوراخ شدن و شكستن سرسره بازي در ساعات استفاده جلوگيري مي كند. تاب بازي كودك داراي امنيت زيادي در استفاده همزمان كودكان از تاب و سرسره است.

تاب

تاب سرسره كشتي داراي دو تاب حفاظ دار و يك سرسره در كنار تاب ها است. در يك طرف اين محصول پله هاي عمودي قرار گرفته و در كنار پله ها، تونل كوچكي تعبيه شده است كه كودكان مي توانند در آن بازي كنند. در طرف ديگر ، در كنار تاب ها ، قسمتي براي صخره نوردي كودكان طراحيشده است. تاب و سرسره موجود در اين محصول از جنس پلي اتيلن نشكن ساخته مي شود كه مقاومت بسيار زيادي در هنگام استفاده دارد.

تاب

امتیاز:
بازدید: 26
برچسب:
:
[ 1399/5/30  ] [ ۱۸ ] [ imenterafficccc ]

تاريخچه تاب وسرسره پلاستيكي

بازي با درگير كردن احساس بينايي و شنوايي و لامسه كودكان موجب بهبود رشد جسمي، فكري و حركتي كودك مي شود. نقش مهمي در بهبود عملكرد كودك ايفا مي كند.  تاب و سرسره از جمله وسايل بازي، كه از سنين پايين براي كودك كاربرد دارد.

اولين سرسره و تاب جهان، تقريبا در سال 1922 از چوب و طناب ساخته شد.و با گذر زمان طرح كاربردي تر ومتنوع تري براي تاب و سرسره ارائه شد. طرح‌هاي از آهن و فولاد كه در نقاط مختلف شهرها در ساير كشور‌ها مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

با پيشرفت بشر و ترويج زندگي آپارتماني، استفاده از تاب و سرسره پلاستيكي مورد توجه قرار گرفت. مدلهاي فلزي و چوبي معايبي چون وزن بالا، تنوع كم و محدوديت در محل مورد استفاده داشتند كه بر كارايي آنها اثر گذار بود. به همين دليل توليد كنندگان براي جلب توجه از پلاستيك براي ساخت تاب و سرسره روي آوردند. اين مدل علاوه بر تنوع در طراحي و رنگ ايمني بيشتري دارد. باعث جلب توجه كودكان در سنين مختلف مي شود. از جنس پلاستيك فشرده يا پلي اتيلن توليد مي شود كه در برابر شرايط جوي مقاوم است.

از جمله مواردي كه بايد در زمان خريد تاب و سرسره پلاستيكي لحاظ شود شرايط دمايي منطقه مورد استفاده، رطوبت و نور خورشيد است كه در ماندگاري وسايل تاثير مي گذارد.

براساس جنس و اندازه، تاب و سرسره داراي قيمت متفاتي است. مواردي مانند ميزان پلكان، شيب، تعداد صندلي و مقاومت بدنه در قيمت تاب و سرسره پلاستيكي توسط خريدار مورد بررسي قرار مي گيرد. رنگبندي متنوع و جذاب باعث جلب توجه افراد در زمان خريد مي شود. تاب و سرسره پلاستيكي وزن كم و قابليت جابجايي راحت دارد. به دليل مقاومت بالا و ايجاد امنيت براي كودكان در محيط باز مانند پارك و در شهربازي سرپوشيده و آپارتمان استفاده مي شود.

در فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا، قيمت تاب سرسره پلاستيكي بسيار مناسب تعيين شده است. در صورت نياز به مشاوره، مي توانيد با شماره تلفن هاي اين مركز تماس گرفته و از راهنمايي كارشناسان آن بهرمند شويد.

 

 

امتیاز:
بازدید: 31
برچسب:
:
[ 1399/5/30  ] [ ۱۰ ] [ imenterafficccc ]

lappset از بزرگترين توليد كنندگان تجهيزات بازي پاركه كه شامل تاب و سرسره فلزي و پلي اوتان مي شود، مي باشد. محصولات اين برند بسيار زيبا و خلاقانه است.

 تاب سرسره

Playworld از برندهاي بسيار در زمينه توليد تجهيزات بازي است. از مهمترين تجهيزات بازي توليد شده در اين برند تاب سرسره تركيبي از فلز و پلي اورتان مي باشد.

 تاب سرسره

ايمن ترافيك كالا توليد كننده انواع تاب سرسره فلزي، تاب سرسره پلي اورتان، تاب ويلايي و ... مي باشد. اين برند توليدات بسيار متنوعي دارد. رعايت امنيت حين بازي و با كيفيت بودن مواد اوليه مهمترين ويژگيهاي توليدات اين برند است.

 تاب سرسره

Proludic از برندهاي نامي دنيا در توليد تجهيزات بازي پاركي است. اين شركت در توليد محصولات خود سن كودكان را ملاك قرار داده و سعي دارد متناسب با گروه سني متفاوت تجهيزات بازي را طراحي نمايد.

 تاب سرسره

Berliner نيز از برندهاي توليد كننده تجهيزات بازي است. اين برند نيز باتوليد تاب سرسره پاركي تلاش دارد پارك ها به زيباترين محل بازي بچه ها تبديل كرده و حس كنجكاوي آنها را ارضا نمايد.

تاب سرسره

امتیاز:
بازدید: 43
برچسب:
:
[ 1399/4/28  ] [ ۰۹ ] [ imenterafficccc ]

جذاب ترين وسايل بازي كودكان در فضاي باز

همان طور كه مي دانيد، وسايل بازي كودكان نقش بسزايي در روحيه و رشد آن ها دارند. به همين خاطر شركت هاي توليد كننده وسايل بازي كودكان دست به كار شده و تجهيزات پاركي و بازي خلاقانه اي را براي آن ها طراحي كرده اند. تماشاي اين وسايل هيجان انگيز و خواندن داستان آن ها بي شك براي شما نيز جذاب خواهد بود. يكي از جذاب ترين انواع تجهيزات بازي تاب و سرسره پاركي است.

بازي در كشتي باري

يك كشتي بزرگ باري غرق شده و در كف اقيانوس، در زير نور فانوس دريايي جا خوش كرده است. در اطراف اين كشتي بزرگ، جعبه هاي زيادي روي زمين افتاده اند و ماهي ها در حال گشت و گذار هستند. كودكان بين جعبه هاي آويزان و تخته پاره ها بازي مي كنند؛ در داخل بدنه كشتي به ماجراجويي مي پردازند و يا سعي مي كنند تعادل خود را روي تخته چوب ها حفظ كنند و در زير نور فانوس دريايي از خطرات اقيانوس مي گريزند.

يكي از خلاقانه ترين وسايل بازي كودكان بر اساس كارتوني دانماركي به نام پتزي ساخته شده است. پتزي و دوستانش با هم به كشف سرزمين هاي جديد مي پردازند. در تيوولي كپنهاگ، شما مي توانيد به اين ماجراجويي بپيونديد. پتزي و دوستانش با كشتي خود كه مري نام دارد به يك جزيره رسيده اند و اكنون زمان كشف اين منطقه فرا رسيده است. آن ها از تپه ها بالا مي روند، مي پرند و از آبشار دلپذير لذت مي برند. مري در پشت دوست جديد پتزي، اقاي وال، لنگر انداخته و بازديدكنندگان هنگامي كه وال از طريق سوراخ تنفسي بزرگش، آب را بيرون مي دهد، خيسمي شوند. قطره هاي آب در همه جاي زمين بازي پخش شده است.شما مي توانيد در آب كم عمق اطراف مري، از سنگي به سنگ ديگر بپريد و يا از طناب اطراف كشتي آويزان شويد؛يا اينكه تعادل خودتان را بر روي طناب هايي كه در ساحل قرار دارند حفظ كنيد و از بشكه ها بالا برويد و در يك قايق بازي كنيد.

قورباغه ي غول پيكر

يكي ديگر از جذاب ترين وسايل بازي كودكان در دنيا، قورباغه اي بزرگ است كه به دنبال بركه خود مي گردد. او تلاش مي كند تا با زبان بلند خود مگس ها را شكار كند. پس مراقب باشيد كه خورده نشويد چون ممكن است شما را با يك پروانه اشتباه بگيرد! كودكان مي توانند به داخل آب بپرند و در ميان نيلوفرهاي آبي شنا كنند؛ يا اينكه سعي كنند روي آب قايق سواري كنند. اگر نمي خواهيد خيس شويد، مي توانيد فقط بر روي نيلوفرهاي آبي بپريد، از تار عنكبوت ها بالا رفته يا در كابين روي پل راه برويد. اگر شما خيلي شجاع باشيد، ميتوانيد سعي كنيد به پشت قورباغه بپريد و از زبان او بيرون بياييد.

كلام آخر

تاب سرسره پاركي به عنوان جذابترين بازي بچه ها در محيط بازو فضاي سبز تنوع مناسبي دارد. استفاده از فلز و پلاستيك در ساخت اين وسايل بازي رايج است. خريد تاب سرسره پاركي تركيبي براي محل هاي شلوغ مانند پارك ها، مهدكودك ها و خانه بازي ها مناسب است. قيمت تاب سرسره فلزي و پلاستيكي تركيبي نسبتا بالا است اما آموزش بازي گروهي و زندگي اجتماعي در اين تاب و سرسره ميسر است. تاب سرسره هاي پلاستيك و فلزي كوچكتر براي باغ، ويلا و حياط منازل گزينه بهتري است. نصب تاب و سرسره فلزي و پلاستيكي نياز به مهارت كافي دارد. در صورتي كه براي نصب امن و اصولي تاب سرسره پاركي نياز به نصاب داشته باشيد كافي است با شماره هاي داخل سايت تماس حاصل كنيد. ايمن ترافيك كالا با توليد انواع تجهيزات بازي از جمله تاب سرسره اقدام به فروش بي واسطه آنها گرفته است. در صورت نياز مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس يگيريد.

سرسره

امتیاز:
بازدید: 53
برچسب:
:
[ 1399/4/7  ] [ ۱۵ ] [ imenterafficccc ]

اهميت مبلمان شهري

با يك نگاه اجمالي به اطراف شهر حتما با تعداد زيادي گلدان، وسايل بازي و ورزش، نيمكت، سطل زباله و ... مواجه مي شويد. همه اين محصولات به عنوان مبلمان شهري شناخته مي شوند. نوعي از مبلمان شهري براي زيبا نمودن شهر استفاده مي شود مانند انواع گلدان، المان هاي فصلي، آييني، مذهبي و ... اما بيشترين  كاربرد مبلمان شهري براي ايجاد آسايش در ميان ساكنان شهر است. وسايلي همچون انواع نيمكت، وسايل بازي كودكان، تاب و سرسره، وسايل ورزشي و ... شامل اين موارد مي شود. علاوه بر شهر استفاده از اين تجهيزات در شهرك ها، مجتمع ها، باغ، ويلا، مهد كودك و ... نيز مناسب به نظر مي رسد.

وسايل بدن سازي پاركي

حتما در پارك ها وسايل ورزشي را ديده ايد. اين ابزار براي ورزش عمومي در پارك ها و بوستان ها نصب مي شود. بيشتر اين محصولات از فلز ساخته مي شود و مقاومت خوبي در برابر عوامل محيطي دارند. شركت ايمن ترافيك يكي از بزرگترين شركت هاي توليدي اين محصولات در ايران است. از جمله محصولاتي كه اين توليد كننده عرضه مي نمايد مي توان به ميز شطرنج، دستگاه گام زن، دستگاه پرش سينه، دستگاه مسگري، اسكي فضايي، دستگاه بدنسازي قايقراني، بارفيكس، پروانه پا باز و ... اشاره نمود. در صورتي كه تصميم داريد تعدادي از اين محصولات را تهيه و در حياط باغ، ويلا، مجتمع مسكوني، مجتمع تفريحي و ... نصب نماييد بد نيست به فروشگاه اينترنتي ما سري بزنيد. در اين فروشگاه بدون واسطه با قيمت هاي باورنكردني محصولات را خريداري نماييد.

نيمكت

نيمكت هاي شهري در خيابان ها، پارك ها، داخل پاساژها و ... مكاني هستند كه شهروندان ساعتي روي آن نشسته و استراحت مي كنند. استفاده از اين نيمكت ها در باغ و ويلا نيز مي تواند شرايطي ايجاد كند كه دقايقي را با خانواده سپري كرده و از آب و هواي خوب آن استفاده كنيد. فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا با فروش بدون واسطه انواع نيمكت چوبي، فلزي، چدني، بتني و ... به شما كمك مي كند با كمترين هزينه اسباب راحتي اطرافيانتان را فراهم آوريد. در صورت نياز به نصاب نيز مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد تا نصاب با تجربه به محل مورد نظر شما اعزام شود.

كلام آخر

در فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا علاوه بر گلدان، نيمكت، وسايل بازي و ورزشي، تاب و سرسره مجموعه بسيار متنوعي از سطل زباله، انواع كفپوش، تجهيزات روشنايي، آبنماي شهري و ... ارائه مي شود. شما با نگاهي اجمالي به محيط اطراف مي توانيد ليستي از نيازهاي خود تهيه كنيد و با سفارش در اين فروشگاه آنها را با قيمت منصفانه تهيه كنيد. جالب است بدانيد كه بعد از خريد محصولات مي توانيد از ضمانت نامه و گارانتي محصولات نيز استفاده كنيد. از ديگر خدماتي كه ايمن ترافيكي به خريداران خود ارائه مي دهد نصب تجهيرات است. اگر محصولاتي كه خريداري كرده ايد نياز به نصب داشت،كافي است با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد تا نصاب به محل اعزام شود. لازم به ذكر است اكثر محصولات اين شركت ساخت ايران بوده و كيفيت بسيار بالايي دارند.

فروشگاه ايمن ترافيك كالا

امتیاز:
بازدید: 53
برچسب:
:
[ 1399/4/3  ] [ ۰۹ ] [ imenterafficccc ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب