ايمن كالا
فروشگاه ايمن ترافيك كالا
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

خريد تجهيزات بازي مهد كودك و اتاق خواب كودك

تاب سرسره كودك را مي توان در هر موقعيت و شرايطي نصب نمود. در خريد تاب سرسره كودك ابتدا بايد به موقعيت و ابعاد محل مورد نظرتان دقت كنيد. در صورت بزرگ بودن فضا مي توانيد از خريد تاب سرسره پلاستيكي را را مورد نظر قرار دهيد. اما اگر براي اتاق خواب كودكتان نياز به تاب و سرسره داريد بهتر است از انواع تاشو آن استفاده كنيد تا فضاي زيادي اشغال نكند.

تجهيزات مهد كودك و خانه بازي به وسايلي تبديل شده‌اند كه شايد اهميتشان از وسايل موجود در خانه‌ها هم بيشتر باشد. امروزه‌ كودكان بيشترين وقت خود را در طول روز در چنين فضاهايي مي‌گذرانند. شايد بتوان گفت مهد كودك‌ها و خانه‌هاي بازي، خانه دوم كودكان محسوب مي‌شوند. با توجه به اين موضوع، نكته‌اي كه از همه مهم‌تر است و رعايت آن براي مسئولان اين مكان‌ها ضروري است، توجه به ايمني و كيفيت تجهيزات مهد كودك و خانه‌هاي بازي تحت نظارت آن‌هاست.

تجهيزات مهد كودك شما بايد اين ۴ ويژگي‌ را داشته باشد:

لوازم مهد كودك به‌راحتي قابل شستشو يا تميزكردن باشد؛

ارتفاع تجهيزات مهد كودك مناسب با سن كودكان باشد؛

جنس تجهيزات خانه بازي كودكان طوري باشد كه بر اثر تغييرات آب و هوايي خراب نشود؛

تا حد امكان گيره‌ها و قلاب‌ها در قسمت‌هايي قرار داشته باشند كه كودكان به آن‌ها دسترسي نداشته باشند.

اهميت قابل شستشو بودن تجهيزات مهد كودك براي چيست؟

يكي از ويژگي‌هايي كه از خوب ‌بودن جنس و كيفيت تجهيزات خانه بازي و لوازم مهد كودك حكايت مي‌كند، قابل شستشو بودن آن‌هاست. در طول روز كودكان بسياري از تجهيزات خانه بازي كودك استفاده مي‌كنند. ممكن است بسياري از آن‌ها ناقل بيماري‌هايي مثل سرماخوردگي كودكان باشند. حتي ساده‌تر از آن، بارها زمين بخورند و بلند شوند و بدون اينكه دست خود را بشورند، هر وسيله‌اي را لمس كنند. اين وسايل در معرض آلوده‌شدن به بيشترين ميكروب‌ها قرار دارند و كودكان نيز بيشترين تماس را با آن‌ها دارند؛‌ پس به‌راحتي ميكروب‌ها را به كودكان منتقل مي‌كنند.

اگر جنس آن‌ها قابل شستشو باشد يا حتي به‌راحتي تميز شود، باعث مي‌شود مسئولان راحت‌تر و به دفعات بيشتر براي تميزكردن آن‌ها ادغام كنند؛ درنتيجه آلودگي‌هاي كمتري روي آن‌ها انباشته مي‌شود. اگر به تاب و سرسره‌هايي مثل تاب و سرسره سنجاب، تاب و سرسره خوك و … دقت كنيد، متوجه مي‌شويد بيشترين جنسي كه در طراحي بدنه آن‌ها استفاده شده، پلاستيك فشرده است (اصطلاحا به اين‌ها لوازم بازي پلي اتيلن هم مي‌گويند!). ضمن اينكه اين وسايل از رنگ‌هاي مختلف و شاد تهيه شده‌اند. بهتر است تجهيزات خانه بازي كودك رنگ‌هاي روشن داشته باشند تا هم كودكان را بيشتر به سمت خود جذب كنند، هم كثيفي خود را بيشتر نشان دهند تا مسئولان اين مراكز زودتر متوجه آلودگي اين وسايل بشوند.

خريد تاب سرسره كودك

قيمت تاب سرسره پلاستيكي بر اساس ابعاد تاب و سرسره، نوع پلاستيك به كار رفته در ساخت آن و نحوه نصب آن متغير است.

 ايمن ترافيك كالا به عنوان يكي از فروشگاه هاي عرضه كننده انواع تاب سرسره، محصولاتي با كيفيت عالي و قيمت مناسب به خريداران ارائه مي كند. به منظور انتخاب بهترين تاب سرسره، مي توانيد از مشاوره هاي كارشناسان فروش اين مركز بهرمند شويد.در صورت نياز به دريافت مشاوره درباره خريد تاب سرسره پلاستيكي و نحوه نصب آن مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد.

تاب سرسره كودك

امتیاز:
بازدید: 10
برچسب:
:
[ 1399/7/13  ] [ ۲۰ ] [ imenterafficccc ]

خريد تاب سرسره پلاستيكي

تاب سرسره كودك ، از يك سرسره  و يك تاب تشكيل شده كه قابليت جدا سازي داشته و مي توان قسمت هاي مختلف آن را جداگانه مورد استفاده قرار داد. اين محصول براي استحكام اندام كودك مناسب بوده و باعث تقويت ادراك بينايي ، شنوايي و لامسه كودك مي شود. همچنين تاب بازي كودك باعث هماهنگي چشم و دستان كودك مي گردد.

تاب

سرسره سنجاب در برابر تابش نور خورشيد مقاوم بوده و تغيير رنگ و تغيير حالت نمي دهد . همچنين سرسره پلاستيكي در برابر سرما و برف و باران دچار شكنندگي نمي شود. به همين دليل در مناطق سر پوشيده و سرباز مورد استفاده قرار مي گيرد.سرسره اسباب بازي به دليل مواد استفاده شده در طراحي و توليد اين محصول ، به راحتي و با مواد شوينده تميز شده و قابل شستشو مي باشد.

تاب

تاب و سرسره اسباب بازي بدنه بسيار مستحكمي از جنس پلي اتيلن دارد. پلي اتيلن در برابر برخورد با اجسام سخت و فشار حاصل از جنب و جوش كودكان كاملا مقاوم است و خاصيت ضد شكنندگي دارد و به همين خاطر در زمينه توليد وسايل بازي و پاركي كودك بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد.

تاب

تاب بازي بچه از جنس پلي اتيلن نشكن ساخته شده و مقاومت بسيار بالايي دارد به همين دليل داراي طول عمر بالا مي باشد. همچنين استفاده از مواد با كيفيت در توليد اين محصول ، از شكستن و از بين رفتن تاب بچه جلوگيري مي كند.تاب بازييكي از لوازم كودك است كه به دليل وزن بسيار سبكي كه دارد قابليت حمل و جابجايي را براي افراد فراهم مي آورد.

تاب

تاب سرسره كودك پلاستيكي از جنس پلي اتيلن نشكن ساخته شده و مقاومت بسيار بالايي در حين نشستن كودكان دارد. همچنين استفاده از مواد با كيفيت در توليد اين محصول ، از سوراخ شدن و شكستن سرسره بازي در ساعات استفاده جلوگيري مي كند. تاب بازي كودك داراي امنيت زيادي در استفاده همزمان كودكان از تاب و سرسره است.

تاب

تاب سرسره كشتي داراي دو تاب حفاظ دار و يك سرسره در كنار تاب ها است. در يك طرف اين محصول پله هاي عمودي قرار گرفته و در كنار پله ها، تونل كوچكي تعبيه شده است كه كودكان مي توانند در آن بازي كنند. در طرف ديگر ، در كنار تاب ها ، قسمتي براي صخره نوردي كودكان طراحيشده است. تاب و سرسره موجود در اين محصول از جنس پلي اتيلن نشكن ساخته مي شود كه مقاومت بسيار زيادي در هنگام استفاده دارد.

تاب

امتیاز:
بازدید: 26
برچسب:
:
[ 1399/5/30  ] [ ۱۸ ] [ imenterafficccc ]

تاريخچه تاب وسرسره پلاستيكي

بازي با درگير كردن احساس بينايي و شنوايي و لامسه كودكان موجب بهبود رشد جسمي، فكري و حركتي كودك مي شود. نقش مهمي در بهبود عملكرد كودك ايفا مي كند.  تاب و سرسره از جمله وسايل بازي، كه از سنين پايين براي كودك كاربرد دارد.

اولين سرسره و تاب جهان، تقريبا در سال 1922 از چوب و طناب ساخته شد.و با گذر زمان طرح كاربردي تر ومتنوع تري براي تاب و سرسره ارائه شد. طرح‌هاي از آهن و فولاد كه در نقاط مختلف شهرها در ساير كشور‌ها مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

با پيشرفت بشر و ترويج زندگي آپارتماني، استفاده از تاب و سرسره پلاستيكي مورد توجه قرار گرفت. مدلهاي فلزي و چوبي معايبي چون وزن بالا، تنوع كم و محدوديت در محل مورد استفاده داشتند كه بر كارايي آنها اثر گذار بود. به همين دليل توليد كنندگان براي جلب توجه از پلاستيك براي ساخت تاب و سرسره روي آوردند. اين مدل علاوه بر تنوع در طراحي و رنگ ايمني بيشتري دارد. باعث جلب توجه كودكان در سنين مختلف مي شود. از جنس پلاستيك فشرده يا پلي اتيلن توليد مي شود كه در برابر شرايط جوي مقاوم است.

از جمله مواردي كه بايد در زمان خريد تاب و سرسره پلاستيكي لحاظ شود شرايط دمايي منطقه مورد استفاده، رطوبت و نور خورشيد است كه در ماندگاري وسايل تاثير مي گذارد.

براساس جنس و اندازه، تاب و سرسره داراي قيمت متفاتي است. مواردي مانند ميزان پلكان، شيب، تعداد صندلي و مقاومت بدنه در قيمت تاب و سرسره پلاستيكي توسط خريدار مورد بررسي قرار مي گيرد. رنگبندي متنوع و جذاب باعث جلب توجه افراد در زمان خريد مي شود. تاب و سرسره پلاستيكي وزن كم و قابليت جابجايي راحت دارد. به دليل مقاومت بالا و ايجاد امنيت براي كودكان در محيط باز مانند پارك و در شهربازي سرپوشيده و آپارتمان استفاده مي شود.

در فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا، قيمت تاب سرسره پلاستيكي بسيار مناسب تعيين شده است. در صورت نياز به مشاوره، مي توانيد با شماره تلفن هاي اين مركز تماس گرفته و از راهنمايي كارشناسان آن بهرمند شويد.

 

 

امتیاز:
بازدید: 31
برچسب:
:
[ 1399/5/30  ] [ ۱۰ ] [ imenterafficccc ]

6 مدل از تاب سرسره هاي پارك هاي جهان

تاب سرسره جزء جدا نشدني از پارك در جهان است. به عبارتي مي توان گفت كه يكي از دلايل رفتن به پارك، بازي بچه ها با تاب و سرسره است. از اين رو طراحان تاب سرسره در جهان تلاش دارند با ارائه ايده هاي نو و طراحي تاب سرسره هاي خاص نام خود را در بين بهترين پارك هاي جهان ثبت نمايند. تاب و سرسره پارك اصولا از فلز، چوب و يا پلاستيك پلي اورتان ساخته مي شود. گاه  مي توان در قسمت بازي يك پارك تاب سرسره هايي از فلز، پلاستيك و چوب را به صورت تركيبي ديد. دقت در انتخاب متريال در ساخت تاب سرسره اهميت زيادي دارد چرا كه بايد ايمني بچه ها حين بازي حفظشود، تاب سرسره ماندگاري و استحكام بالايي در شرايط آب و هوايي مختلف داشته باشند و زيبايي و جذاب بودن پارك نيز در نظر گرفته شود. تمام اين مسائل در طراحي تاب سرسره خاص جهان رعايت شده است. در ادامه شما را با 6 مدل تاب سرسره خاص در جهان آشنا مي نماييم.

  1. پارك هريسونبورگ در ويرجينيا

اين پارك توانسته است روياي كودكان معلول را به حقيقت برساند. اين پارك بازي به شكلي طراحي شده است كه كودكان معلول نيز بتوانند به راحتي در آن بازي كنند. تاب سرسره پلاستيكي و چوبي در اين پارك بيشتر به چشم مي خورد. قيمت تاب سرسره پلاستيكي نسبت به انواع فلزي پايين تر است اما در اين پارك پلاستيك به جهت بالا بردن ايمني كودكان معلول، بهترين انتخاب مي باشد. قالب پذيري پلاستيك به طراحان اين اجازه را مي دهد كه انواع تاب سرسره را در اندازه هاي مختلف و در اشكال مختلف طراحي نمايند.

  1. پارك وستچستر در لس آنجلس

در اين پارك بازي، بچه هاي مي توانند خود را در ميان دريا تصور نمايند. طراحان اين پارك تمام تلاش خود را نموده اند تا كودكان بتوانند خود را يك ملوان و يا ناخداي كشتي تصور كرده و كشتي خود را از طوفان دريا نجات دهند. در اين پارك تاب سرسره فلزي بيشتر استفاده شده است. قيمت تاب سرسره فلزي نسبت به ديگر انواع بيشتر است اما ماندگاري بالاي آن، خريد تاب سرسره فلزي را مقرون به صرفه مي نمايد. يكي از مشكلات تاب سرسره فلزي گرم شدن بيش از اندازه آن در هواي گرم است. از اين رو طراحان پارك وستچستر از سايه بان هايي استفاده نموده اند تا كودكان بتوانند به راحتي در ظهر تابستان در اين پارك بازي نمايند. استفاده از كف پوش پاركي آبي رنگ در كف پارك بازي و قسمت هاي شن و ماسه در قسمتي از پارك به كودكان كمك مي كند بيشتر خيال بافي نمايند.

در ادامه اين مقاله بزرگترين و جذابترين پارك بازي در جهان را به شما معرفي مي نماييم. در صورت تمايل به مطالعه ادامه اين مقاله اينجا كليك كنيد.

تاب سرسره

امتیاز:
بازدید: 33
برچسب:
:
[ 1399/5/26  ] [ ۱۰ ] [ imenterafficccc ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب