ايمن كالا
فروشگاه ايمن ترافيك كالا
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

انواع چراغ پليسي

شايد براي شما هم جالب باشد كه چراغ‌ پليسي تنوع بسيار بالايي دارند و در فروشگاه‌هاي مختلفي فروخته مي‌شود. قيمت چراغ گردان پليس در انواع مختلف با هم متفاوت بوده و در زمان خريد بايد به نوع كاربري چراغ پليسي دقت نماييد. تا بتوانيد خريد منطقي و مناسب داشته باشيد. در ادامه به چند نوع چراغ گردان پليس و امداد اشاره خواهيم نمود.

ال اي دي پليسي

چراغ ال اي دي پليسي دسته ديگر از چراغ‌هاي پليسي هستند كه لامپ استفاده شده است در آن‌ها از نوع ال اي دي است. استفاده از اين نوع لامپ مزاياي زيادي دارد كه مهم‌ترين آن‌ها كيفيت نور پرتابي و همچنين طول عمر بالاي لامپ است. ال اي دي پليسي ماشين  طرفداران زيادي دارد كه معتقدند اين لامپ‌ها فشار چنداني به سيستم برق خودرو وارد نمي‌كند و به عنوان يك سيستم كم مصرف شناخته مي‌شود. امروزه تقريباً اكثر چراغ‌ها از جمله چراغ‌هاي گردان و فلاشرها از مدل ال اي دي پليس هستند كه كار كردن با آنها بسيار راحت‌تر است و امكان نصب آنها بر هر قسمتي از خودرو وجود دارد. براي خريد چراغ LED پليسي سولار با ما تماس بگيريد.

چراغ اسكن پليس

اينيك نوع چراغ اسكنر است كه از آن براي بررسي وضعيت بدني و تجهيزات افراد مختلف استفاده مي‌شود. اين چراغ‌ها قابليت ارسال نور مادون قرمز را دارند كه به اشيا و لوازم فلزي داخل خودرو و همچنين در روي بدن فرد برخورد كرده و آژير هشدار پخش مي‌كند. اگرچه اين اسكنرها در بين چراغ‌هاي رايج پليسي قرار نمي‌گيرند، اما معمولاً تحت عنوان تجهيزات و لوازم پليسي به فروش مي‌رسند.

چراغ پليسي براي موتور

گاهي معيار ما براي آشنايي با انواع چراغ‌هاي پليسي از نوع پرتاب نور و همچنين رنگ نور آنها فاصله گرفته و به سراغ محل استفاده از چراغ مي‌رود. چراغ‌هاي استفاده شده براي موتور پليس نمونه‌هايي از اين چراغ‌ها هستند كه معمولاً در اندازه كوچكتر و با تعداد كمتر استفاده مي‌شوند.

چراغ گردان نصب شده بر روي قسمت انتهايي يا كناري موتور، چراغ‌هاي فلاشر در دو طرف موتور و همچنين انواع چراغ گردان در قسمتهاي مختلف موتور نمونه‌هايي از اين چراغ‌ها هستند كه با توجه به نوع وظيفه سازماني آنها، ممكن است تغييراتي در رنگ و ساختار آنها به وجود مي‌آيد. استفاده از اين چراغ‌ها براي موتورهاي شخصي قانوني نيست، اما معمولاً در سطح بازار به فروش مي‌رسند و در مدل‌هاي مختلف از آنها استفاده مي‌شود.

يكي انواع از چراغ پليسي ها چراغ چراغ گردان موتور است كه مي توانيد انواع آن ها را در سايت ايمن ترافيك كالا مشاهده كنيد.

چراغ پليس براي ماشين

معيار ديگر براي دسته بندي اين چراغ‌ها، نصب آنها بر روي خودروهاي مختلف است چراغ ماشين پليس رواج بيشتري نسبت به چراغ‌هاي مربوط به موتورها دارند و چراغ هاي پليس براي ماشين داراي تنوع در مدل‌هاي بيشتري است. اندازه بزرگ خودرو و همچنين نقش سازماني بيشتر اين خودروها در عمليات پليسي باعث مي‌شود كه با انواع مختلفي از چراغ‌هاي پليسي براي ماشين مانند فلاشر پليسي خودرو و چراغ چشمك زن پليسي براي ماشين مواجه باشيم.

كلام آخر

ايمن ترافيك كالا توليد كننده انواع چراغ گردان امداد و پليس است و شما مي توانيد محصولات اين شركت را از فروشگاه اينترنتي آن سفارش داده و در محل تحول بگيريد. در صورت نياز به مشاوره در زمينه انواع چراغ پليسي مي توانيد با كارشناسان ما در اين شركت تماس حاصل نماييد.

 چراغ گردان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۴۰:۳۶ ] [ malihe ]

مكان يابي صحيح آبخوري

هدف از طراحي و ساخت انواع آبخوري، رفع نياز شهروندان و بهبود خدمات شهري است. لذا نصب اين تجهيزات بايد در مناسب ترين اماكن نصب شوند. قبل از خريد آبخوري پاركي  نكات مهمي از قبيل تعداد آبخوري در هر مكان، نوع آبخوري، اصول نصب آبخوري و فاصله آن از ساير اجزاي مبلمان شهري در نصب آن بسيار اهميت دارد. براي نصب آبخوري بايد حداقل يك فاصله استاندارد با اجزايي نظير سطل زباله رعايت شود. در مقابل براي رفاه بيشتر شهروندان بهتر است، آبخوري در نزديكي نيمكت پاركي شهري قرار بگيرد. اين فاصله نبايد آنچنان نزديك باشد كه سبب ايجاد مزاحمت براي افرادي كه بر روي نيمكت در حال استراحتند شود. در شعاع 2.5 متري هر آبخوري بايديك محيط استراحت و يايك نيمكت براي رفع خستگي وجود داشته باشد. تراكم در نصب تجهيزات مبلمان شهري سبب ايجاد آلودگي بصري در منطقه مي شود. كمترين فاصله آبخوري با ساير تجهيزات مبلمان شهرييك متر است.

نقطه اي كه براي نصب آبخوري انتخاب مي شود نبايد منجر به ايجاد خلل در تردد افراد باشد. به همين دليل منطقه مورد نظر بايد عرض مناسبي داشته باشد. مسير دسترسي به آبخوري بايد براي حركت ويلچر هموار باشد. مسيرهاي تردد دوچرخه و مسيرهايي كه براي پياده روي مشخص شده اند، بيش از ساير مناطق نياز به آبخوري دارند. مناطقي كه براي نصب آبخوري انتخاب مي شوند، بايد با تابلو ها و علائم راهنما مشخص شوند. محيط نصب آبخوري بايد از تمام جهات پارك به راحتي در دسترس باشد. از اين رو بهتر است مناطق انتخاب شده براي نصب آبخوري در نقاط مركزي پارك باشد. مناطق وسيع تر نياز به تعداد بيشتري آبخوري دارند. به ويژه در پارك هاي جنگلي و تفرجگاه هاي خارج شهري بايد به تعداد مناسب و با فواصل معين آبخوري نصب شود. از ديگر اماكن شهري كه نياز به نصب آبخوري دارند، نزديكي مراكز خريد، ايستگاه هاي اتوبوس و مترو، ميادين و محورهاي پرتردد شهري است.

نكات مهم در طراحي آبخوري شهري

تجهيزات مبلمان شهري بايد به نوعي طراحي شوند كه جذابيت آن ها در شهروندان ايجاد انگيزه و سرزندگي كند. از طرفي مهمترين هدف در طراحي مبلمان شهري، ارتقاي كيفيت خدمات عمومي در سطح شهر است. نكاتي كه براي طراحي آبخوري شهري نيز بايد آنها را مد نظر قرار داد. به عنوان يك اصل كلي در طراحي آبخوري شهري بايد توجه داشته باشيد كه اين اجزا در كنار ساير مبلمان شهري بايد از يكپارچگي برخوردار باشند. هماهنگي به معناي عدم وجود تضادها نيست. بلكه وجود تضادهاي متعارف در طراحي، مي تواند تاثيرات قابل توجهي در زيبايي فضا داشته باشد. در اين موارد، ريز بيني و ظرافت مي تواند منجر به طراحي هاي منحصربفردي در محيط شهري شود.

كلام آخر

ايمن ترافيك كالا به عنوان توليد كننده انواع آبخوري پاركي، اين آمادگي را دارد كه در صورت نياز آبخوري را در مكان مورد نظر شما نصب نمايد.

آبخوري


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۲۳:۰۰ ] [ malihe ]

كفش كار كاوه عرضه شده در گروه تجهيزات ايمني فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا ، داراي زيره تزريقي پييو است كه در برابر مواد روغني و نفتي از پا و انگشتان پا بخوبي محافظت مي­كند و نيز مانع از خوردگي و از بين رفتن اين محصول توسط اسيدها ميشود.

كفش ايمني 

كفش كار ماركو داراي كفه پييو تزريقي است كه مقاومت بسيار زيادي در برابر مواد تيز و برنده داشته و از سايش و لغزش كفش ايمني در محيط كاري جلوگيري مي كند. همچنين مانع از تجمع الكتريسيته ساكن در كفه كفش مي شود.

كفش ايمني 

كفش كارالبرز يكي از جديد ترين كفش ها از انواع كفش ايمني است كه كارايي بالايي در زمينه هايي مثل : ( عمران ، ساخت و ساز ، صنعت ، كار در فضاهاي آزاد و ... ) دارد. ظاهر زيبا و شكيل اين كفش سبب شده تا كفش ايمني علاوه بر اينكه در محيط كار استفاده شود در ساير مكان هاي ديگر هم مورد استفاده قرار بگيرد.

 كفش ايمني

كفش كار مدل كاويان ساق كوتاه از چرم با كيفيت و عالي توليد شده است كه بسيار راحت و بدون حساسيت مي باشد. استفاده، نگهداري و شستشوي اين كفش كار به علت متريال مصرف شده در آن ضد آب است. همچنين اين كفش ايمني از پاها در برابر گرما و سرما محافظت ميكند.

 كفش ايمني

كفش كار مدل كاويان ساق بلند، نمونه اي بسيار باكيفيت است. اين كفش ايمني داراي رويه چرم تقويت شده اي است كه تحمل فشار و ضربه ي بالا را خواهد داشت. كفي كفش ايمني تبريز با جديدترين فناوري ها توليد شده و دچار لغزش و ليزخوردگي نمي شود.

كفش ايمني 

كفش كار سبلان، بسيار با كيفيت بوده و رويه ي چرم محكمي دارد. اين رويه چرم در برابر سوراخ و پارگي حاصل از برخورد با اشيا تيز مقاوم است. كفش ايمني چرم تبريز در برابر سقوط اشيا از پاي شخص استفاده كننده مراقبت مي كند.

 كفش ايمني

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۳۱:۴۵ ] [ malihe ]

آينه محدب ترافيكي

ساختار آينه محدب ترافيكي به شكلي است كه اجسام را نزديك تر از آنچه هستند نشان مي‌دهد. همين باعث مي‌شود اشيائي كه در دور دست قرار دارند بهتر ديده شود. از اين خاصيت آينه محدب در توليد تجهيزات ترافيكي استفاده مي‌شود. آيينه محدب در مكان ها، جاده و خيابان هايي نصب مي شود كه ديدن خودروهاي روبرو با سختي امكان پذير است. در جاده هايي كه پيچ هاي تندي دارند استفاده از اين آينه ، خودروهاي لاين مقابل را از نقطه كور رانندگان خارج مي كند. نصب آينه محدب در محل مناسب باعث كاهش تعداد تصادفات خواهد شد، مخصوصا در جاده ها كه سرعت خودروها زياد است. اين نوع تجهيزات ترافيكي ساختار پيچيده اي ندارد به طوري كه از يك آينه محدب گرد و يا مستطيل ساخته شده است كه در بعضي اوقات براي آنها فريم نيز طراحي مي‌شود.

آينه محدب براساس شكل

همه ما اكثر آينه هاي محدب ترافيكي و پاركينگ را به شكل دايره ديده ايم اما در صورتي كه نياز باشد كارگاه توليد آينه محدب مي‌تواند آن را به شكل مستطيل نيز طراحي نمايد. قيمت آينه محدب مستطيل نسبت به انواع ساده آن بيشتر است زيرا تنظيم قطر و ميزان فرورفتگي در آن پيچيده تر خواهد بود. آينه محدب مستطيل بيشتر در انبارهاي بزرگ و براي راهنمايي رانندگان ليفتراك نصب مي‌شود. ابعاد اين آينه بسته به نياز متفاوت است و قدرت انتخاب مناسبي براي خريدار در نظر گرفته شده است.

نصب آينه محدب ترافيكي

در زمان خريد انواع آينه محدب با پارامتري روبرو مي‌شويد كه قطر آينه را مشخص مي‌كند. دانستن و تخمين قطر آينه محدبي كه بتواند ديد كامل را به راننده بدهد در زمان نصب اهميت زيادي دارد. دانستن اين موضوع كه به هر ميزان قطر آينه محدب بيشتر باشد فواصل دورتري را به شما نمايش مي‌دهد كمك مي كند بتوانيد بهترين قطر آينه را انتخاب نماييد. اصولا در جاده هاي پر پيچ و خم كه سرعت خودروها زياد است از آينه هاي محدب با قطر 80 و 90 سانتيمتري استفاده مي‌شود. اما در پاركينگ ها مي توانيد از آينه محدب با قطر 30 تا 70 سانتيمتر نيز استفاده نماييد. البته در نصب آينه محدب بايد مسير تابش نور را نيز در نظر گرفته و آينه را در زاويه اي قرار دهيد كه نور مستقيم در آن نتابد زيرا باعث اذيت شدن چشم راننده شده و احتمال تصادف را افزايش مي‌دهد. البته بهترين كار استفاده از آينه محدب ابرودار است.

كلام آخر

خريد آينه محدب پاركينگي و نصب آن در نقاط كور پاركينگ، جاده و خيابان ها از الزامات به حساب مي آيد. بايد دقت داشته باشيد كه آينه مناسب براي محيط را خريداري نموده و در مكان مناسب نصب نماييد. اگر قصد نصب آينه محدب ترافيكي در جاده هاي شهري و برون شهري را داريد بهتر است از انواع پلي كربنات و فريم دار آن استفاده كنيد. اما در محيط هاي بسته مي توان از انواع آينه محدب شيشه اي بدون فريم نيز استفاده كنيد. قيمت آينه محدب پلي كربنات بيشتر از انواع شيشه اي است؛ اما ماندگاري بيشتري نيز دارد. در صورت نياز به مشاروه در مرد انتخاب آينه محدب مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد. ايمن ترافيك كالا توليد كننده انواع تجهيزات ايمني و ترافيكي، انواع آينه محدب پاركينگ را نيز در فروشگاه اينترنتي خود عرضه مي دارد.

 

 آينه محدب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۱۶:۵۴ ] [ malihe ]

لباس كار ايران خودرو از پارچه كج راه ساخته مي شود كه در برابر نفوذ آب به داخل لباس كار محافظت كرده و مانع از آسيب هاي احتمالي وارده به درون لباس كار مهندسي مي شود.در برخي موارد لباس كار ايران خودرو از كاپشن و شلوار ايمني يكسره و بهم پيوسته ساخته مي شود.

 لباس كار

جنس لباس كار يكسره دوبنده بايد متناسب با محيط كاري انتخاب شده و بتواند مقاومت لازم را در برابرآسيب هاي خارجي داشته باشد. بنابراين لباس كار يكسره مهندسي از جنس پنبه و الياف طبيعي يا الياف مصنوعي و درصدي ازالياف طبيعي ساخته مي شود.

لباس كار 

لباس كار كارگري از جنس پنبه و پلي استر ساخته مي شود كه باعث خنك نگه داشتن فضاي درون لباس كار شده و همچنين باعث سبكي و راحتي لباس كار مردانه كارگري در ساعات كاري طولاني مدت مي شود.

لباس كار 

لباس كار خلباني با استفاده از كتان، پلي استر پنبه اي، پلاستيك و ويسكوز دوخته مي شود. اين مدل لباس كار تمام بدن را پوشش مي دهد. اين لباس كار براي افرادي كه در جوشكاري، قاليشويي، كارواش و تمام مشاغلي كه در آن فرد در شرايط سخت مشغول به كار است مناسب مي باشد.

 لباس كار

لباس كار alfa از الياف طبيعي و در مواردي، الياف طبيعي و درصدي الياف مصنوعي ساخته مي شود؛ كه مقاومت و ماندگاري اين لباس كار مهندسي را بالا برده و باعث افزايش طول عمر محصول نام برده مي شود.  لباس كار مهندسي از مواد اوليه متفاوتي ساخته مي شود كه مي تواند پاسخگوي نياز افراد در محيط هاي كاري گوناگون باشد.

 لباس كار

لباس كار الفا شبرنگ دار نيز مانند لباس كار alfa از الياف طبيعي دوخته شده است و نوار شبرنگ نصب شده در سينه لباس كار، آن را براي استفاده افرادي كه در تاريكي فعاليت دارند مناسب نموده است.

 لباس كار

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۴۹:۴۵ ] [ malihe ]

لباس كار ايران خودرو از پارچه كج راه ساخته مي شود كه در برابر نفوذ آب به داخل لباس كار محافظت كرده و مانع از آسيب هاي احتمالي وارده به درون لباس كار مهندسي مي شود.در برخي موارد لباس كار ايران خودرو از كاپشن و شلوار ايمني يكسره و بهم پيوسته ساخته مي شود.

 لباس كار

جنس لباس كار يكسره دوبنده بايد متناسب با محيط كاري انتخاب شده و بتواند مقاومت لازم را در برابرآسيب هاي خارجي داشته باشد. بنابراين لباس كار يكسره مهندسي از جنس پنبه و الياف طبيعي يا الياف مصنوعي و درصدي ازالياف طبيعي ساخته مي شود.

لباس كار 

لباس كار كارگري از جنس پنبه و پلي استر ساخته مي شود كه باعث خنك نگه داشتن فضاي درون لباس كار شده و همچنين باعث سبكي و راحتي لباس كار مردانه كارگري در ساعات كاري طولاني مدت مي شود.

لباس كار 

لباس كار خلباني با استفاده از كتان، پلي استر پنبه اي، پلاستيك و ويسكوز دوخته مي شود. اين مدل لباس كار تمام بدن را پوشش مي دهد. اين لباس كار براي افرادي كه در جوشكاري، قاليشويي، كارواش و تمام مشاغلي كه در آن فرد در شرايط سخت مشغول به كار است مناسب مي باشد.

 لباس كار

لباس كار alfa از الياف طبيعي و در مواردي، الياف طبيعي و درصدي الياف مصنوعي ساخته مي شود؛ كه مقاومت و ماندگاري اين لباس كار مهندسي را بالا برده و باعث افزايش طول عمر محصول نام برده مي شود.  لباس كار مهندسي از مواد اوليه متفاوتي ساخته مي شود كه مي تواند پاسخگوي نياز افراد در محيط هاي كاري گوناگون باشد.

 لباس كار

لباس كار الفا شبرنگ دار نيز مانند لباس كار alfa از الياف طبيعي دوخته شده است و نوار شبرنگ نصب شده در سينه لباس كار، آن را براي استفاده افرادي كه در تاريكي فعاليت دارند مناسب نموده است.

 لباس كار

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۴۶:۲۹ ] [ malihe ]

لباس كار خلباني

لباس كار خلباني از پركاربردترين لباسهايي است كه در مشاغل مختلف مانند تعميرگاه، كارگاهها و مراكز صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد. لباس كار خلباني از جمله  تجهيزات ايمني محسوب مي شود كه استفاده از آن در مشاغل سخت و پر تحرك الزامي است.از مزاياي استفاده از اين لباس، حفظ جان افراد ويا كاهش آسيب ديدگي از خطرات احتمالي در حين كار است.

لباس كار خلباني به صورت سرهمي توليد مي شود. پارچه ي به كار رفته در آن فيلامنت كجراه است كه الياف به كار رفته در آن به صورت طبيعي يا درصدي از الياف طبيعي ومصنوعي ساخته مي شود. ميزان الياف طبيعي به كار رفته در لباس كار خلباني بر مرغوبيت آن مي افزايد.لباس كار خلباني به دليل تراكم بالا در پارچه مورد استفاده، ضد چروك، ضد حساسيت ودر برابر گرما وحرارت مقاوم است.ثابت بودن رنگ و عدم آبرفت پارچه نيز در آن حائز اهميت است. قيمت لباس كار خلباني از جنس پارچه استفاده شده در دوخت آن متاثر است.

در قسمتهاي مختلف لباس جيب هايي با سايزهاي مختلف روي سينه، بازوها، پهلوها، پاها قرار داده شده است؛ تا افراد بتوانند به راحتي وسايل خود را در آنها قرار داده و با صرف كمترين زمان ممكن به ابزارو وسايل مورد نياز خود دسترسي داشته باشند. براي راحتي درپوشيدن لباس به جاي دكمه از زيپ استفاده مي شود. از محاسن طراحي يكسره لباس كار خلباني مي توان به عدم ورود آلودگي هاي محيط كار مانند روغن و مواد نفتي به درون آن و گرم نگه داشتن افراد در فصل سرد سال اشاره كرد.

برندهاي متعددي در كشور در توليد لباس كار يكسره خلباني فعاليت مي كنند اين لباس در سايز هاي مختلف، استاندارد ورنگبندي متنوع توليد مي شود. خريد لباس كار خلباني به صورت انلاين از فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا مقدور مي باشد.

لباس كار خلباني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۵۷:۳۳ ] [ malihe ]

لباس كار ايران خودرويي

لباس كار ايران خودرويي يك نمونه از انواع مختلف لباس ايمني است كه كاركنان صنايع خودروسازي ملزم به استفاده از آن در محيط كاري خود مي باشند. خريد لباس ايران خودروو استفاده از آن موجب حفظ سلامت فرد در برابر آلودگي ها و آسيب هاي محيطي مي شود. علاوه بر آن، راحتي حركات بدن كارگران در هنگام كار را نيز تضمين مي كند و در نتيجه موجب بالا رفتن راندمان كاري ايشان مي گردد. قيمت لباس كار ايران خودرو بسته به مدل و نوع طراحي آن ، سايز و همچنين جنس پارچه اي كه مورد استفاده قرار گرفته است، تعيين مي شود. طراحي اين نوع لباس بسته به شرايط محيط كاري به صورت كاپشن شلوار دو تكه و يا كاپشن شلوار يكسره و به هم پيوسته انجام مي شود. لباس يكسره، در قسمت كمر خود داراي كش بوده و قابل تنظيم بر اساس اندازه سايز و كمر افراد مي باشد.

مدل لباس به گونه اي است كه معمولا از تركيب دو رنگ پارچه در آن استفاده شده و همچنين لوگوي مربوطه نيز بر آن نصب مي گردد. تركيب هاي رنگ سرمه اي و آبي يا توسي و آبي يا قهوه اي و آبي در توليد اين نوع لباس كار استفاده مي شوند. الياف طبيعي و گاها مصنوعي،مواد اوليه مورد استفاده در توليد اين يونيفرم است. جهت دوخت اين لباس ها، از پارچه كج راه استفاده مي شود كه خود به صورت عايقي در برابر نفوذ مواد مختلف چون روغن و آب و... عمل مي كند. جنس فلامنت و پلي استر از جمله اين مواد اوليه است.استفاده از پارچه هاي مرغوب، دوخت هاي با كيفيت و كاملا استاندارد، توليد در سايز هاي مختلف و در نظر گرفتن تمامي شرايط كاري جهت طراحي و دوخت، از جمله مزاياي لباس كار ايران خودرويي است. قيمت اين لباس در برابر كيفيت تضميني و كارايي فوق العاده آن بسيار اندك است. ايمن ترافيك كالا توليد كننده انواع لباس كار، لباس ايرانخودرويي را نيز در تيراز بالا و يا به صورت تكي به فروش مي رساند. در صورت نياز به مشاوره در زمنيه انتخاب پارچه لباس مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس حاصل نماييد

لباس كار


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۱۲:۴۰ ] [ malihe ]

دستكش ايمني استادكار

دستكش ايمني استاد كار با استفاده از مواد اوليه بسيار با كيفيت و مرغوبي توليد شده است. اين محصول در مقايسه با انواع خارجي علي الخصوص نمونه هاي چيني از استحكام و مقاومت قابل قبولي برخوردار مي باشد. انواع دستكش ضد برش استاد كار كه داراي روكشي تماماً نيتريلي است، دست كارگران را به هنگام كار با اشياي تيز محافظت كرده و مانع از وارد شدن آسيب فيزيكي يا مكانيكي به آن مي شود. دستكش كف مواد استاد كار يكي از دستكش هاي ايمني پر كاربرد است كه مي توان از آن در صنايع مختلف استفاده كرد. با توجه به استفاده از نخ پلي استر مرغوب با تراكم بالا در ساخت اين محصول، به هنگام كار از ايمن بودن دست مطمئن خواهيد بود. دستكش ايمني استاد كار با توجه به قابليت هايي كه دارد، داراي قيمت مناسبي نسبت به برخي از انواع ديگر دستكش كار مي باشد.

در دستكش ايمني استاد كار يك لايه روكش لاتكس طبيعي در قسمت كف و سر انگشتان كار شده است.وجود لاتكس در اين قسمت از دستكش از تاثير عوامل خطرناك بر دست كاسته و قابليت انعطاف پذيري آن را حفظ مي كند. استفاده از لاتكس در اين محصول بر قيمت دستكش استاد كار كف مواد تاثير دارد و موجب افزايش قيمت آن مي شود.شما مي توانيد از اين نوع دستكش، در موارد مختلفي استفاده كنيد و دستان خود را در برابر خطرات احتمالي محافظت نماييد. طراحي بر اساس آناتومي دست، مقاومت در برابر سايش و پارگي و ساخت آن با استفاده از مواد غير حساسيت زا، اين امكان را به وجود آورده تا كاربران بتوانند آن را در كارهاي صنعتي سبك مورد استفاده قرار دهند. از اين محصول مي توان در مشاغلي همچون خدماتشهري،انبارداري، كشاورزي،باغباني،صنايعالكتريكيو… استفاده كرد.

ايمن ترافيك كالا به عنوان عرضه كننده انواع تجهيزات ايمني، انواع دستكش استاد كار را با قيمت مناسب به خريداران ارائه مي كند.

دستكش ايمني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۵۶:۰۴ ] [ malihe ]

كلاه ايمني مهندسي

كلاه ايمني جزو تجهيزات ايمني پر تنوع است. كلاه ايمني مهندسي يكي از ده ها مدل كلاه ايمني موجود در بازار است.  البته نام اين كلاه ممكن است كمي غلط انداز باشد؛ چرا كه كلاه ايمني مهندسي تنها براي استفاده مهندسين نمي باشد. اين كلاه در طرح و رنگ هاي مختلف و جهت استفاده مشاغل گوناگون طراحي و توليد مي شود. معمولا كاركنان معماري، شهرسازي، خودروسازي، پالايشگاه و.. از اين نوع كلاه كار استفاده مي كنند. رنگ هاي مورد استفاده در ساخت كلاه ايمني مهندسي براي مشخص كردن جايگاه هاي شغلي و بر طبق قوانين و استاندارد هاي جهاني مي باشند. مواد اوليه اي كه جهت توليد اين نوع كلاه كار مورد استفاده قرار مي گيرند از جنس پلي اتيلن، فايبر گلاس يا اي بي اس هستند. داراي كيفيت مناسب است و از سر در برابر ضربه يا سقوط اجسام محافظت مي كند. قيمت كلاه ايمني مهندسي ارزان و بسيار مقرون به صرفه است.

حفاظت از سر در برابر خطرات احتمالي امري بسيار مهم است. به همين دليل خريد كلاه ايمني مهندسي بايد متناسب با محيط كاري و خطرات احتمالي آن  صورت گيرد. چون كلاه ايمني مهندسي انواع مختلفي دارد. هر كدام از آنها طبق كاربردي كه دارند، داراي ويژگي ها و امتيازات مختلفي هستند. ممكن است داراي لوازم جانبي از جمله ماسك و لنز و چراغ و... حهت افزايش ايمني باشند. اما برخي خصوصيات آنها مشترك است. وزني سبك  دارند تا به سر و گردن فرد فشار وارد نشود. در سايز هاي مختلف توليد مي شوند و بندي در قسمت پشت سر جهت كيپ كردن آن بر روي سر وجود دارد. در قسمت جلويي نيز نوار عرق گير وجود دارد. حفره هايي براي تهويه هوا در آن تعبيه شده اند.

با مراجعه به فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا با ليستي از محصولات ايمني و ترافيكي با كيفيت روبرو خواهيد شد. كافيست محصول مورد نظر خود را انتخاب كرده و سفارش دهيد و سپس آن را در محل تحويل بگيريد.

 كلاه ايمني مهدسي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۴۲:۱۴ ] [ malihe ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب

تخفیف لند