ايمن كالا
فروشگاه ايمن ترافيك كالا
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

مختصري از تاريخچه كلاه ايمني

قديمي‌ترين كلاه ايمني توسط سربازان آشوري در ۹۰۰ سال پيش از ميلاد مسيح مورد استفاده قرار مي‌گرفت. اين كلاه داراي عينك و كلاه برنزي ضخيمي بود تا از سر در مقابل ضربات شمشير و تير محافظت كند. هم اكنون نيز سربازان از اين‌گونه كلاه‌ها استفاده مي‌كنند كه بيشتر از مواد سبك وزن پلاستيكي ساخته مي‌شود.

در موارد غير نظامي نيز كلاه ايمني براي فعاليت‌هاي تفريحي و ورزشي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. (براي مثال: سواركاران در مسابقه اسب‌سواري، فوتبال آمريكايي، هاكي روي يخ، كريكت، بيسبال و سنگ‌نوردي

همچنين در فعاليت‌هاي خطرناك همچون ساخت‌وساز، كار در معدن و پليس ضد شورش استفاده مي‌شود.استفاده از كلاه ايمني در برخي صنايع اجباري ميباشد . در موتورسواري و دوچرخه‌سواري نيز كلاه‌هاي مخصوصي مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

در استاندارد ANSI و OSHA هيچ طول عمر مشخصي براي كلاه هاي ايمني تعريف نشده است و هيچ تاريخ انقضاي استانداردي براي كلاه هاي ايمني وجود ندارد.

طول عمر كلاه ايمني كاملا به شرايط استفاده از كلاه بستگي دارد و بعنوان يك راهنماي كلي اكثر سازندگان كلاه هاي ايمني توصيه مي كنند كه :

* در شرايط معمولي هر ۵ سال يكبار كلاه تعويض گردد.

* تحت شرايط سخت ( در دماهاي بسيار بالا، زير نور خورشيد و يا در مواجهه با مواد شيميايي) هر ۲ سال يكبار كلاه تعويض گردد.

* در صورت مشاهده هر نوع ترك، آسيب و يا ضربه به كلاه، كلاه بايد فورا تعويض گردد.

* تحت هر شرايطي توصيه ميشود يراق آلات كلاه هر ۱۲ ماه يكبار تعويض گردد.

نكته مهم: تاريخ درج شده روي كلاه تاريخ توليد كلاه بوده و زمان تعويض نيز از همين تاريخ محاسبه مي گردد  ( حتي در صورت استفاده نكردن و انبار كردن كلاه) . زيرا مواد بكار رفته در پوسته كلاه در اثر زمان خواص ضربه گيري خود را از دست ميدهند.

كافكا مخترع كلاه ايمني كار

كافكا از كابوس‌هاي شبانه‌اش بيزار نبود، شايد اين كلاه از دل يكي از همين ميل بي‌پايانش براي محافظت از كابوس‌هايش آمده باشد. اما جدا از اين تعبير، او كارمند مؤسسه‌ي بيمه‌ي حوادث كارگري بود و به‌زودي متوجه شد بيشترين آسيبي كه كارگران در هنگام كار مي‌بينند از ناحيه‌ي سر است. بنابراين شروع كرد به طراحي كلاه ايمني و اين ايده در مؤسسه‌ي بيمه‌اي كه در آن مشغول بود با استقبال روبه‌رو شد. اين ايده را يك استاد مديريت اتريشي به نام پيتر دراكر مطرح كرده، اما برخي معتقدند مستندات او براي اين ادعا كافي نيست.

خريد كلاه ايمني

استفاده از كلاه ايمني در بسياري از مشاغل جزء مهمترين موارد حفاظت شخصي به شمار مي آيد. خوشبختانه امروزه كلاه ايمني در تنوع بسيار بالايي در ايران توليد مي شود و هر فردي با هر توانايي شغلي مي توانند بهترين كلاه ايمني متناسب با شغل خود را خريداري نمايند. خريد كلاه ايمني مطابق با شغل و خطرات موجود در محيط كار امري بسيار ضروري است. ايمن ترافيك كالا فروشنده انواع كلاه ايمني و كلاه كار براي تمامي مشاغل مي باشد. در صورت تمايل مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس گرفته و از مشاوره رايگان در زمينه قيمت كلاه كار در انواع مختلف، نوع كلاه ايمني و متريال به كار رفته در ساخت آن با مشاوران و كارشناسان ما مشاوره رايگان داشته باشيد.

كلاه ايمني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۱۰:۲۷ ] [ malihe ]

آينه محدب Convex Mirror:

آينه‌ي محدب يكي از مهم‌ترين و تأثيرگذارترين تجهيزات پاركينگي و ترافيكي است كه به ‌منظور ايمن‌سازي و پيش‌گيري از بروز تصادفات احتمالي در پاركينگ‌ها، جاده‌ها و … استفاده مي‌شود. خريد آينه محدب ترافيكي از طريق بالا بردن ديد رانندگان سبب ايمن‌سازي و پيش‌گيري از بروز تصادفات احتمالي در فضاهاي روباز و سرپوشيده مي‌شود. آينه محدب ترافيكي باعث افزايش ديد رانندگان در هر دو لاين حركت در كليه ساعات شبانه روز مي‌شود. آينه‌هاي محدب به‌واسطه برآمدگي و سطح منحني كه دارند، مي‌توانند زوايايي كه داراي نقاط كور بوده و ديد كافي در آنجا وجود ندارد را نمايان ساخته، و تصاوير را با كيفيت و وضوحي بالاتر از حالت معمولي نمايش دهند، بنابراين به‌جهت بالا بردن ديد رانندگان، از وقوع بيشتر حوادث جلوگيري به‌عمل ‌مي‌آورند.

آينه‌هاي محدب از اين نظر كه ديد مناسبي را در هر دو لاين حركت، در اختيار رانندگان قرار مي‌دهند در خروجي پاركينگ‌ها، معابر كم عرض با پيچ‌هاي تند، مسيرهاي درون پاركينگ ‌و كارگاه‌ها بيشترين كاربرد را دارند..

رابطه‌ي اندازه و قطر آينه‌ي محدب ترافيكي يا پاركينگي با شعاع ديده راننده

موضوع بسيار مهمي كه در رابطه با آينه‌هاي محدب بايد در نظر گرفته شود، اندازه و قطر آينه مي‌باشد. قطر آينه‌ي محدب بايد طوري انتخاب شود كه ديد كاملي را به رانندگان بدهد، اندازه قطر آينه رابطه‌ي مستقيمي با شعاع ديده راننده دارد، به اين صورت كه هر چقدر قطر آينه‌ي محدب بيشتر شود، ميدان ديد راننده بهتر شده و فواصل دورتري را خواهد ديد. هر چقدر قطر آينه‌ محدب افزايش يابد، ميدان ديد راننده بهتر شده و فواصل دورتري را خواهد ديد. بين اندازه قطر آينه محدب پاركينگي يا ترافيكي با شعاع ديده راننده رابطه‌ي مستقيمي موجود مي‌باشد.

انواع آينه‌ي محدب

آينه‌ي محدب بر اساس نوع كاربرد و متريال به‌كار رفته در ساختارش انواع مختلفي دارد، بنابراين به لحاظ كارايي خاص هر يك از آن‌ها، محل نصب‌‌شان نيز در مكان‌هاي مختلف، متفاوت مي‌باشد.

آينه‌ي محدب پاركينگي

آينه‌هايي كه در مكان‌هاي سرپوشيده همچون سوپرماركت، پاركينگ، فروشگاه‌ها و انبارها نصب و اجرا مي‌شوند، آينه‌ي محدب پاركينگي مي‌نامند.

آينه‌‌ي محدب ترافيكي

آينه‌هاي محدبي كه براي نصب در خيابان‌ها، تقاطع‌ها، سر پيچ جاده‌ها و تونل‌ها مناسب است را، اصطلاحاً آينه‌‌ي محدب ترافيكي يا جاده‌اي مي‌نامند.

آينه‌ي محدب مخصوص خودرو

اين نوع آينه‌ي محدب به‌راحتي توسط كاربر و در كنار آينه‌ي بغل قابل نصب بوده و با حذف نقاط كور، و افزايش محدوده‌‌ي ديد راننده، از وقوع حوادث ناگوار رانندگي جلوگيري مي‌كند. استفاده از اين نوع آينه، براي افرادي كه داراي مشكل بينايي هستند نيز بسيار كاربردي مي‌باشد.

آينه محدب

خريد آينه محدب پاركينگي و نصب آن در نقاط كور پاركينگ، جاده و خيابان ها از الزامات به حساب مي آيد. بايد دقت داشته باشيد كه آينه مناسب براي محيط را خريداري نموده و در مكان مناسب نصب نماييد. اگر قصد نصب آينه محدب ترافيكي در جاده هاي شهري و برون شهري را داريد بهتر است از انواع پلي كربنات و فريم دار آن استفاده كنيد. اما در محيط هاي بسته مي توان از انواع آينه محدب شيشه اي بدون فريم نيز استفاده كنيد. قيمت آينه محدب پلي كربنات بيشتر از انواع شيشه اي است؛ اما ماندگاري بيشتري نيز دارد.

فروشگاه ايمن ترافيك كالا شرايط خريد انواع آينه محدب پاركينگ و ترافيكي را فراهم نموده است. در صورت نياز به مشاوره در مورد انتخاب آينه محدب مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۴۵:۵۷ ] [ malihe ]

بشكه ايمني ترافيكي

خريد بشكه ترافيكي علاوه بر كنترل ترافيك در كارگاه هاي ساختماني نير كاربردي است. اين تجهيزات ترافيكي در ابعاد مختلف ساخته مي شود و هر كدام از آنها براي مكان و زمان مختلفي مناسب هستند. بشكه هاي ايمني تهيه شده از مواد پلي اتيلن درجه يك و مواد انتي يووي كه در برابر تابش آفتاب مقاوم هستند و رنگ خود را از دست نمي دهند. بشكه هاي ايمني قابليت نگه داري آب و شن را دارند از اين رو در هنگام ضربه باعث كاهش صدمات در زمان تصادفات مي شوند كه اين امر نقش به سزايي در امور راه ها و عمليات هاي عمراني را ايفا ميكند .بشكه ترافيكي بر اساس ابعاد و نوع شبرنگ؛ داشتن درب و بدون درب بودن متفاوت خواهد بود. بشكه ترافيكي همه از پلي اتيلن ساخته مي شود كه از بهترين پليمرها پلاستيك است. رنگ آن اغلب نارنجي رنگ است و در آن از شبرنگ استفاده مي شود تا ديد مناسبي در شب داشته باشد. همين امر ميزان تصادفات را كاهش داده و امنيت خيابان و جاده ها را تامين نمي نمايد.

بشكه هاي ايمني به دليل دارا بودن باز تابش هايي كه بر روي آنها نصب ميشود (شبرنگ هاي ترافيكي ) توانايي جدا سازي مسير هاي طولاني را با رعايت نكات ايمني را دارند . اين بشكه ها در اوزان مختلف و ارتفاع ها 105 و 85 سانت و در رنگ زرد توليد ميشود . همچنين در پروژه هاي ساختماني براي مشخص كردن محدوده خطر ريزش مصالح و نمايش دادن جهت حركت خودرو ها مورد استفاده قرارميگيرد .

بشكه ايمني از جنس پلاستيك محكم و بادوام و با وضوح رنگ بالا ساخته‌ شده است كه به نام بشكه پلاستيكي ترافيكي نيز شناخته مي شود. مواد تشكيل دهنده اين بشكه ها پلي اتيلن ميباشد. مهمترين ويژگي اين محصول قابليت پر كردن آن با آب و شن براي افزايش وزن است كه آن را تبديل به يك بلوك بسيار سنگين ميكند. اندازه پر كردن بشكه ايمني ترافيكي با خاك ، آب ، شن و ماسه به مكان مورد استفاده بستگي خواهد داشت بنابراين بر اساس مكاني كه قرار است استفاده شود مي توان نوع آن را انتخاب كرد. بعد از اتمام كار با آن هم به راحتي مي‌توان آب داخل آن را تخليه و به‌ راحتي آن را جابجا كرد. طراحي بشكه هاي ترافيكي به اين صورت باعث مي شود تا بشكه ي ايمني 7 كيلويي تحمل لازم را در مقابل ضربه هاي احتمالي داشته باشد و هنگام وارد شدن ضربه به آن، شدت ضربه كاهش داده شده و كمترين خسارت به مسافران و خودرو وارد شود.

قيمت بشكه ايمني بسته به اندازه و درجه كيفيت مواد مصرفي آن متفاوت است. همواره محصولاتي از اين قبيل هستند كه به ظاهر با كيفيت هستند اما در اصل جنس آنها تقلبي و صرفا از مواد درجه دو مي باشند. براي خريد بشكه ايمني و تشخيص جنس اصلي آن همواره معيار هاي زيادي وجود دارد اما بهترين و معتبر ترين آن خريد بشكه ترافيكي از فروشگاه ايمن ترافيك كالا مي باشد. براي خريد بشكه ترافيكي در ابعاد مختلف بر اساس نياز خود مي توانيد به سايت ايمن ترافيك كالا مراجعه نماييد و يا با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد.

بشكه ايمني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۲۴:۴۸ ] [ malihe ]

تاريخچه ي تابلوي هاي راهنمايي

آيا از پيدايش و گذشته تابلوي راهنمايي مطلع هستيد؟ در اروپا ظاهرا رومي ها اولين قومي بودند كه در كشور خود و انگلستان از نوعي علائم ترافيكي استفاده كردند. آنها جاده ها را با سنگ هايي كه «مايليار» ناميده مي شدند مشخص مي كردند و كلمه «مايل» كه مبنايي براي محاسبه مسافات است از همان كلمه مي آيد. در واقع از ابتداي سابقه علائم رانندگي نشانه هاي مشخصي در دست نيست. بسياري از علائم اوليه به هزينه و ابتكار افراد شخصي نصب شدند. اولين قانون مربوط به تابلوهاي عبور و مرور در ۱۷۷۳ به تصويب رسيد كه داراي شكل هاي مشخص يود و مسئولين محلي حفظ و نگهداري جاده ها ، موظف شدند علائم جهت نما و راهنما را در محدوده مسئوليت خود نصب و نگهداري كنند.

قديمي ترين تابلوهاي راهنمايي و رانندگي

اختراع و استفاده مردم از دوچرخه در اواخر قرن نوزدهم خطرهاي جديدي براي بهره گيران از معابر را مطرح ساخت و تابلوهاي تازه اي بوجود آمد. تپه ها و پيچ هاي تند مخاطره هايي را براي دوچرخه سواران اوليه ايجاد كرده بود به همين لحاظ تابلوهاي «خطر» و «احتياط» در آن نقاط استقرار يافتند. بعضي مقام هاي محلي هم به تناسب نيازها تابلوهايي را ابداع و نصب كردند كه در ۱۹۰۰ حدود ۴۰۰۰ نوع  از آنها در سراسر كشور وجود داشت و چون نصب آنها تابع ضوابط نبود و شكل هاي گوناگون در رساندن يك مفهوم بكار رفته بودند كاربري خود را از ديگر نداشتند. در بسياري از مواقع اين تابلوها با دست ساخته مي شدند.

تابلوهاي راهنمايي و رانندگي دست ساز

عصر موتورها با نصب پرچم هاي قرمز در ۱۸۹۶ شروع شد و بعضي شركت هاي خودروسازي كار تجاري ساخت علائم اخطاري و ممانعتي براي اتومبيل ها را به تصويب رساندند ، كه تابلوهاي «تقاطع ، شيب تند و پيچ خطرناك» را به وجود آورد. يعني يك مثلث وارونه كه محيط آن قرمز رنگ مي باشد و درون آن سفيد بماند به معني احتياط و يك دايره قرمز رنگ كه درون آن سفيد باشد به معني ممنوعيت است. البته ساخت و نصب علائم عبور و مرور در ۳۰ سال اول پس از تصويب قانون مذكور بر عهده سازمان هاي مسئول امور خودروها بود. در ۱۹۳۱ مشخص شد كه سيستم علامت گذاري همراه با توسعه خودروهاي موتوري رشد نيافته و يك كميته براي بررسي سيستم تشكيل شد.

به عنوان يك نتيجه تعدادي علامت جديد در ۱۹۳۳ ابداع شد و گزارش كميته مذكور اساس سيستم علائم ترافيكي قرار گرفت و تا ۱۹۶۰ نيز ماخذ بود. مبناي خط كشي معابر هم آشكار نبود اما در ۱۸۴۳ در كتابي كه منتشر شده مي بينيم كه ذكر ضرورت استفاده از سنگ سفيد در وسط خيابان و ضمنا چراغ هاي تقاطع ها به عمل آمده. ولي عملا بعد از جنگ چهاني اول بود كه رنگ سفيد بر معابر بريتانيا ظاهر شد و در اواخر دهه ۱۹۲۰ به طور گسترده استفاده گرديد.

برگي از كتاب قوانين راهنمايي و رانندگي در سال ۱۹۴۶

در ۱۹۲۶ اولين نشريه وزارت حمل و نقل درباره علائم راهنمايي و رانندگي انتشار يافت و در ۱۹۳۰ خط سفيد در تقاطع ها به عنوان خطي كه خودروها بايد در پشت آن بايستند به رسميت شناخته و البته در پيچ ها و تقاطع ها و رفوژها هم بكار گرفته شد. در ۱۹۴۴ خطوط سفيد براي تفكيك مسيرهاي ترافيكي هم استفاده گرديد. در ۱۹۵۷ خطوط سفيد دوبله به عنوان كنترل كننده محل هاي مجاز سبقت بكار رفت و چون موفق بود در ۱۹۵۹ مقررات تكميلي هم تصويب شد. در ۱۹۳۴ چشم گربه اي ها كه منعكس كننده نور بودند استفاده شدند و در حال حاضر بيش از هفت ميليون چشم گربه اي در جاده هاي بريتانيا نصب شده.

بعد از جنگ جهاني دوم مباحثاتي در سازمان ملل انجام گرفت كه علائم ترافيكي به صورت بين المللي در آيند و بيشتر كشورهاي اروپايي آنها را تاييد و استفاده كردند. اما در بريتانيا نسبت به پذيرش آن عدم تمايل وجود داشت چون سيستم خودشان كامل تر بود. البته يك احتمال ديگر اين بود كه يك سيستم جهاني به جاي سيستم اروپايي به وجود آيد. به دنبال انتقادهايي كه از سيستم قديمي علائم ترافيكي مصوب ۱۹۳۳ به عمل مي آمد كميته ديگري در ۱۹۶۱ تشكيل شد كه كليه علائم را مورد بررسي مجدد قرار داد. كميته به اين نتيجه رسيد كه بريتانيا بايد اساس سيستم علائم در استان ولز بتوان از حروف و اصطلاحات زبان ولزي نيز هم طراز انگليسي استفاده كرد و البته يك كميته تحت نظر آقاي دكتر "بوون" دو زبانه كردن علائم را بررسي مي كند. نوع حروف و اختصارات در اين كميته تهيه و به تصويب مجلس مي رسد.

بايد متذكر شد كه پس از ساخت علائم الكترونيكي و كاربري آنها در ترافيك كدهاي جديدي به وجود آمد مثلا چراغ زرد چشمك زن به معني احتياط كامل و قرمز چشمك زن به معني ايست كامل است. ديگر اينكه خطوط هم داراي شكل هاي متنوع شدند كه در اروپا مقررات خاصي دارد و البته در ايران استفاده نمي شود.

خريد تابلوهاي راهنمايي رانندگي

خريد تابلوي راهنمايي و رانندگي و نصب آن در محل مناسب يكي از مهمترين فعاليت هايي است كه جهت كاهش تصادفات انجام مي شود. تابلوي راهنمايي بيشتر از ورق هاي گالوانيزه ساخته مي شوند و رنگ الكترواستاتيك زده شده به آنها طول عمر بالايي دارد. قيمت تابلوي راهنمايي و رانندگي بسته به اندازه تابلو متفاوت است. ايمن ترافيك كالا توليد كننده انواع تابلوي راهنمايي فضايي ايجاد نموده است كه شما بتوانيد با كمترين هزينه بهترين انواع تابلوي راهنمايي را خريداري نماييد. در ضمن در صورت نياز به نصاب جهت نصب تابلو راهنمايي مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد.

تابلوي راهنمايي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۵۶:۳۱ ] [ malihe ]

انتخاب رنگ استاندارد براي هر چراغ

در صورتي كه خريد چراغ گردان پليس به منظور استفاده در خودروهاي سازماني باشد قوانين سازمان مورد نظر تعيين كننده نوع چراغ و رنگ آن است. بطور مثال از چراغ هاي زرد رنگ براي يگان هاي امداد خودرو و يگان هاي كوهستان استفاده مي‌شود. استفاده از رنگ آبي و قرمز براي ارگان‌هاي مرتبط به نيروي انتظامي بوده و استفاده از چراغ‌ هاي تك رنگ قرمز براي نصب بر روي خودرهاي امدادي نظير آتش نشاني و آمبولانس ها رايج مي‌باشد. بنابراين انتخاب رنگ استاندارد چراغ پليسي و انواع آن بنا به نوع كاربرد چراغ پليس تعيين مي‌گردد.افرادي كه از چراغ پليس براي خودروهاي خود استفاده مي‌كنند به دو دسته تقسيم مي‌شوند. دسته اول افرادي هستند كه از چراغ ها براي خودرو شخصي استفاده مي‌كنند و دسته دوم افرادي هستند كه از آن‌ها براي خودروهاي سازماني استفاده مي‌كنند. كساني كه از چراغ ها براي خودرو هاي شخصي استفاده مي‌كنند بيشتر از چراغ هايي استقبال مي‌كنند كه هم رنگ آن به شكلي باشدكه براي نيرو هاي انتظامي اختلال ايجاد نكند و تا حدودي به زيبايي نيز كمك كند.

كساني كه از چراغ هاي پليسي براي خودروهاي شخصي استفاده مي‌كنند بيشتر به دنبال جنبه تزييني و زيبايي آن هستند، بنابراين به اين افراد توصيه مي‌گردد كه خريد فلاشر پليسي يا خريد چراغ ال اي دي پليسي را در اولويت خود قرار دهند و از رنگ هاي استاندارد و قانوني مجاز استفاده كنند كه سبب ايجاد اختلال در كار نيروهاي انتظامي نشوند. البته كه حتما بايد از قبل مجوز لازم براي نصب چراغ گردان روي اتومبيل را داشته باشند.

رنگ‌هاي چراغ پليس براي خودرو هاي سازماني به شرح زير مي‌باشد:

استفاده از رنگ زرد براي يگان‌هاي امداد خودرو و يگان‌هاي كوهستان.

استفاده از رنگ آبي و قرمز براي ارگان‌هاي مرتبط به نيروي راهنمايي رانندگي.

استفاده از چراغ‌ هاي تك رنگ قرمز براي نيرو هاي امدادي اعم از آتش نشاني و آمبولانس‌ها

انتخاب شدت نور مناسب

با توجه به استانداردها شدت نور بايد 50 لوكس باشد.زيرا شدت بيشتر نور باعث ايجاد مشكل براي خودروهاي ديگر و عابر پياده خواهد شد. بنابراين محاسبه دقيق شدت نور اهميت ويژه‌اي دارد.و قبل از خريد چراغ پليسي بايد به آن توجه كرد. خوشبختانه خريد چراغ پليسي براي خودروهاي سازماني به شكلي است.كه شدت نور از پيش تعيين شده و نيازي به محاسبه دقيق آن نيست. اما خريد چراغ پليسي براي خودروهاي شخصي قدري پيچيده‌تر خواهد بود. چون بايد شدت نور را به شكل استاندارد از پيش تعيين كرد.

در اين مقاله به معرفي چراغ پليسي و انواع آن پرداختيم.و ويژگي‌هاي آن را مورد بررسي قرار داديم. همچنين ويژگي‌ها و اطلاعاتي را كه قبل از خريد بايد به آن توجه كرد را مطرح كرديم. همان طور كه در ابتداي مطلب به آن اشاره شد.استفاده از چراغ هاي پليسي براي خودرو‌هاي شخصي ايرادي ندارد.ولي قبل از خريد بايد مجوزهاي لازم را در اين باره دريافت كرد.و به ويژگي‌هايي اعم از شدت و رنگ نور و يا اندازه چراغ ها توجه كرد.

چراغ گردان پليس و امداد روي انواع خودرو امداد و پليس نصب شده و هر كدام ويژگي هاي منحصر به فرد خود را دارند. رنگ چراغ گردان در هر خودرو متفاوت بوده و طبق استانداردها انتخاب مي شود. در ضمن تكي و يا دوتايي بودن، گردان و يا ثابت بودن چراغ ها نيز با هم متفاوت هستند. اما مهمترين آيتمي كه در قيمت چراغ گردان تاثير مستقيم دارد استفاده از چراغ ال اي دي و يا لامپ ساده است. قيمت خريد چراغ گردان ال اي دي نسبتا بيشتر است اما ماندگاري اين مدل بيشتر از انواع ساده آن مي باشد.

براي خريد چراغ گردان پليس مي توانيد به سايت ايمن ترافيك كالا مراجعه نموده و كالاي مورد نياز خود را سفارش دهيد و براي اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس حاصل نماييد.

چراغ گردان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۳۵:۲۶ ] [ malihe ]

عوارض كفش‌هاي نامناسب

پا، اين قلب عصبي انسان در انتخاب پوشش آن بايد دقت بيشتري داشت. مسائل بهداشتي و ارگونوميكي كفش حائز اهميت است. طرز قرار گرفتن پا در كفش ارتباط مستقيمي با طرز فرم گرفتن اسكلت بدن و بخصوص ستون فقرات دارد. استفاده از كفش ناايمن و نامناسب فقط شامل عوارض و خطرات فيزيكي ظاهري نيست. بلكه گرفتاري‌هاي مزمن ستون فقرات، چشم درد و سردردهاي مزمن نيز از عوارض استفاده از كفش نا ايمن و غير ارگونوميك باشد. به لحاظ بهداشتي نيز در صورت استفاده از كفشهاي با آستري غير بهداشتي باعث بوجود آمدن ميخچه و ايجاد باكتري و قارچو و بوي نا مطبوع پا مي‌شود. در نهايت زيبايي و ظاهر كفش ايمني به شكلي باشد كه كاربر با رغبت و بدون اجبار از كفش ايمني استفاده كند.

خريد كفش كار يكي از اولين ضروريات براي رعايت ايمني كار است.

كاربرد كفش ايمني

در محيط‌هاي كاري افتادن اشياء امري عادي تلقي مي‌شود. وظيفه كفش ايمني محافظت از پا در مقابل خطر سقوط اشياد، محافظت در مقابل خطر سر خوردن، لغزش پا است. افتادن مختص به مكان خاصي نيست اما كف محيط‌هاي كه مواد روغني آغشته مي‌شود رايج تر است، از وظايف كفش ايمن محافظت در برابر جريان الكتريكي، مواظبت از پا در برابر خستگي و جلوگيري از سوختگي پا است.

علائم اختصار در كفش ايمني

-در ساخت زير كفش ايمني از پليمري به نام پلي يورتان استفاده مي‌شود كه به طور مخفف به آن RU مي‌گويند.

-علامت اختصاري RR نشان دهندهٔ مقاومت كفش ايمني در مقابل سوراخ شدن است.

-كفش ايمني كه در برابر جريان الكتريسيته داراي مقاومت باشد به صورت اختصار به آن CP مي‌گويند.

–CP مخفف كفش ايمني است كه در مقابل الكتريسيته ساكن رسانا است.

-به كفش ايمني كه در مقابل جريان الكتريسيته رسانا باشد به صورت اختصار آن ED مي‌گويند.

كفش‌هاي نسوز

كفش‌هاي ايمني نسوز دماي تا ۱۵۰ درجه سانتي گراد را تحمل مي‌كند؛ و گرما را به داخل كفش منتقل نمي‌كند. در شغل‌هاي تراشكاري، آتش‌نشاني و ديگر شغل‌هايي كه كاركنان با دماي بالاي محيط روبرو مي‌شوند مناسب است. اين تجهيزات ايمني همچنين در برابر مواد شيميايي، حلال‌هاي نفتي و روغني از پا محافظت مي‌كنند. اين پايپوش داراي دو لايه زيره است؛ و جنس آن از چرمي خاص است كه گرما را به داخل انتقال نمي‌دهد. اين كفش مانند ساير پايپوش‌هاي ايمني جلوي آن داراي يك لايه فلز است كه از پا در برابر ضربه سنگين محافظت مي‌كند.

انواع كفش ايمني

-كفش ايمني پلاستيكي از صدمات شيميايي جلوگيري مي‌كند.

-كفش ايمني كفه فلزي در برابر سوراخ شدن مقاوم است.

-كفش ايمني با كف پايي مخصوص، از پنجه، قوزك و تمام قسمت‌هاي پا در موقع دويدن محافظت مي‌كند.

-كفش ايمني پنجه فولادي، از پنجه پا در برابر فشار و ضربه مواظبت مي‌كند.

-كفش ايمني از جنس بوتيل از پا در مقابل مواد خورنده مواظبت مي‌كند.

-كفش ايمني از جنس پلاستيك سخت كه در مقابل جريان برق عايق است.

نكات مهم در هنگام خريد كفش ايمني

كفش‌هاي معمولي ولتاژ ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت را تحمل مي‌كنند. اين مقدار ولتاژ نشانه مرغوبيت كفش ايمن نيست. هنگام خريد كفش ايمني بايد به برگه تأييد گواهي تست كفش توجه داشت. برگه تاييديه در بر دارنده نكات مهمي چن نوع كفش، كارخانه سازنده، مدل، تاريخ ساختف زمان تست و ساير مشخصات فني و عكس كفش است.

كفش كار توليد ايران به واسطه استفاده از چرم ايراني و تجربه بالاي توليد كنندگان ايراني كيفيت بسيار بالايي داشته و از توليدات خارجي چيزي كم ندارد. خريد كفش كار در انواع مختلف و براي مشاغل مختلف در سايت ايمن ترافيك كالا مقدور مي باشد. تنها كافي است اطلاعاتي در خصوص خطرات موجود در محيط كار خود داشته باشيد تا بتوانيد بهترين كفش كار مورد نظر خود را خريداري نماييد. در صورت تمايل مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس گرفته و اطلاعات كاملي در زمنيه قيمت كفش كار، ويژگي شاخص هر مدل و مناسب بودن آن براي مشاغل مختلف كسب نماييد.

كفش كار


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۵۳:۳۳ ] [ malihe ]

ويژگي لباس كار مناسب

همه ي اشخاصي كه شغلشان در كارگاههاي صنعتي است مطلوب است كه از لباس كاري كه استفاده مي كنند با كارشان متناسب باشد. پوشيدن لباس كار به منظور حفاظت از اتفاقات بيروني و مشكلات خارجي مي باشد.

لباس كار انواع گوناگوني دارد،اما نكته اي كه حائز اهميت است، لباس كار بايستي همه بدن را بپوشاند حتي دست ها و پاها نيز پوشانده باشند، فقط در مورد هاي خاص اشكالي ندارد. لباس كار معمولا مدلش به صورت بلوز شلوار،يا كاپشن شلوار و يا به شكل كامل سرتاسري يا 2 تكه مي باشد.

جنس پارچه اي كه براي توليد لباس كار مصرف شده خيلي مهم است، به شكل معمول بايستي از جنس پلي استر پنبه،ويسكوز،فلامنت،كتان و يا مخلوط آنها باشد، البته در لباس كار هايي كه در مكان هاي ويژه مانند صنايع مواد شيميايي استفاده مي شوند. هر چقدر مقدار الياف پارچه طبيعي تر باشند مبادله حرارتي مطلوب تر و راحت تر است.اغلب لباس كارها 70 درصد پنبه و 30 درصد پلي استر مي باشد.براي كار هايي كه افراد در معرض حرارت زياد قرار مي گيرند بايستي در لباس كارهايشان 90 درصد پنبه باشد.

اگر قصد داريد از لباس كار در فصل گرما استفاده كنيد به اين نكته ها توجه كنيد:

مطلوب است لباس كار به صورت دوبنده باشد يعني يك شلوار و دو بند براي قسمت بالايي بدن كه به شلوار متصل است، مدل ديگري وجود دارد كه قسمتي از جلو و پشت را پوشش مي دهد و مي توان فقط يك تي شرت تن كرد و باعث مي شود خيلي تعريق نكنند. جنس پارچه آن اين امكان را دارد كه كتان،لي،كجراه و يا هر جنسي باشد فقط بايستي درصد پلي استر پايين تر باشد. هر چقدر درصد نخ در پارچه لباس كار بيشتر باشد موجب بيشتر شدن جريان هوا مي شود و مانع تعريق زياد مي شود.مطلوب تر است اگر از لباس كار دو تكه استفاده مي كنيد داراي دكمه باشد چون زيپ دار در آفتاب داغ مي شود، مثل روپوش.

ويژگي هاي لباس كار:

لباس كار گشاد يا تنگ نخريد سعي كنيد متناسب با سايزتان باشد.

اگر به خاطر وضعيت كاري بايستي هميشه آستين لباس را تا بزنيد مطلوب است لباس كاري كه برگزيديد آستين كوتاه باشد.

در جاهايي كه ماشين آلات وجود دارد لباس كار نبايد به هيچ عنوان پارگي با جاي باز داشته باشد.

مطلوب است به لباس كار هيچ گونه وسايلي وصل يا آويزان نباشد،مانند ساعت،كليد،زنجير و…

به منظور مكانهايي كه به خاك و گرد و غبار آلوده هستند از لباس كارهايي كه جيب ندارد و لبه دار نيستند استفاده كنيد.

اگر لباس كار به شكل يكسره باشد و همه دكمه هاي آن باز نباشد خيلي مطلوب است.

به غير از موقعيتي كه مطلوب است آستين لباس كوتاه باشد،آستين را نبايستي تا بزنيد.

دوخت لباس كار بايد محكم باشد و درزهاي آن بايستي دو بار چرخ شده باشند.

لباس كاري كه مي خواهيد براي شغل خود انتخاب كنيد اول از همه شرايط محيط كارتان را ارزيابي كنيد سپس با توجه به اين ويژگيهايي كه گفته شد لباس  كار خود را بخريد. نكته اي ديگر كه حتما متناسب با سايز خودتان باشد.

خريد لباس كار نياز به تحقيق و بررسي دارد. شرايط محيط كار و خطراتي كه در آن وجود دارد تاثير بسياري در انتخاب نوع پارچه دارد. پارچه انتخابي شما بايد راحتي كارگر، كارفرما و مهندس را فراهم آورده و خطرات موجود در محيط را نيز دفع نمايد. پارچه هاي انتخاب شده براي لباس كار تنوع بسيار زياد دارد و از پارچه نخي تا ويسكوز و پنبه و جين و كتان در دوخت انواع لباس كار به كار مي رود. فروشگاه ايمن ترافيك كالا اين امكان را براي شما فراهم نموده است كه انواع لباس كار با تنوع بالا و كيفيت عالي را ببينيد و انتخاب كنيد. قيمت لباس كار از مدل دوخت لباس ايمني و نوع پارچه آن تاثير مي گيرد. در صورت نياز به دريافت مشاوره در مورد مدل، نوع پارچه و قيمت لباس كار مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد.

لباس كار


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۱۶:۵۹ ] [ malihe ]

 

تجهيزات ايمني فردي برقكاري، لباس كار

لباس كار آخرين مورد از تجهيزات ايمني مورد نياز برقكاري مي باشد. لباس هاي كار مناسب يكي از ملزومات ايمني كار در هر حرفه اي محسوب مي شود و به همين سبب در مقرارت و آيين نامه هاي حفاظتي بيان شده است كه كليه كاركناني كه موظف به انجام كارهاي عملي هستند مي بايستي از لباس كار مناسب استفاده كنند و كارفرمايان نيز موظف اند كه اين نوع لباس ها را تهيه و در اختيار مجريان امر قرار دهند.

– لباس كار بايد با توجه به خطراتي كه فرد را تهديد مي كند انتخاب شود. اين خطرات ممكن است منشاء فيزيكي، مكانيكي، شيميايي و الكتريكي داشته باشد.

– در تمام محيط هاي كاري، لباس كار مي بايست تميز و متناسب با نوع كار و خطرهايي كه كارگر با آن مواجه است، انتخاب شود و بهترين نوع لباس در اختيار وي قرار گيرد. علاوه بر اين لباس كار بايد طوري تهيه شود كه موجب بروز حادثه نشود و كارگر بتواند با آن به راحتي وظايف كار خود را انجام دهد.

– لباس كار بايد متناسب با بدن فرد استفاده كننده بوده و هيچ قسمت آن آزاد نباشد. جيب هاي آن كوچك و تعداد آن ها كم باشد. همچنين شلوار آن بايد بدون دوبل باشد.

– براي افرادي كه در هواي باراني و محيط هاي بسيار مرطوب كار مي كنند، بايد لباس كار ضد آب و سرپوش مناسب تهيه و تحويل شود.

– در محيط هاي صنعتي مانند دستگاه هاي حفاري چاه هاي نفت و گاز، لباس هاي كار يكسره سر تا پايي يا Boilersuit استفاده مي شود.

شرايط انتخاب لباس كار

لباس بايد مناسب نوع كار و همچنين وضعيت آب هواي منطقه باشد.

لباس كار بايد مناسب اندام و اندازه باشد.

جيب هاي لباس كار بايد كوچك، حتي الامكان تعداد آن ها كم باشد.

در لباس برق كاران از دكمه و زيپ هاي فلزي نبايد استفاده شود.

لباس برق كاران حتي الامكان از پارچه هاي ضخيم و سبك و نخي تهيه و در دوخت آن ها نهايت سادگي رعايت شود.

مچ و آستين بلوز بايد داراي دكمه بوده و يا از كش آستين استفاده گردد.

دليل استفاده از لباس هاي نخي براي لباس كار

دليل استفاده از لباس هاي نخي براي لباس كار اين است كه هنگام ايجاد قوس الكتريكي سرعت سوختن پارچه هاي الياف مصنوعي يا مخلوطي از آن ها خيلي كم تر بوده و حرارت توليدي آن ها پائين خواهد بود. پارچه هاي نخي هنگام سوختن به بدن نمي چسبند.

خريد لباس كار نياز به تحقيق و بررسي دارد. شرايط محيط كار و خطراتي كه در آن وجود دارد تاثير بسياري در انتخاب نوع پارچه دارد. پارچه انتخابي شما بايد راحتي كارگر، كارفرما و مهندس را فراهم آورده و خطرات موجود در محيط را نيز دفع نمايد. پارچه هاي انتخاب شده براي لباس كار تنوع بسيار زياد دارد و از پارچه نخي تا ويسكوز و پنبه و جين و كتان در دوخت انواع لباس كار به كار مي رود. قيمت لباس كار از مدل دوخت لباس ايمني و نوع پارچه آن تاثير مي گيرد. در صورت نياز به دريافت مشاوره در مورد مدل، نوع پارچه و قيمت لباس كار مي توانيد به سايت ايمن ترافيك كالا مراجعه كنيد و يا با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد.

 تجهيزات ايمني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۲:۲۴ ] [ malihe ]

تجهيزات ايمني فردي برقكاري، كلاه ايمني

حال در ادامه بررسي تجهيزات ايمني فردي مورد نياز شغل برقكاري به كلاه ايمني مي رسيم. كلاه ايمني، دستكش، كفش ايمني داراي عايق الكتريسيته، كمربند ايمني، ابزار كار با دسته عايق و مخصوص برق كاري، لباس كار تميز و متناسب با نوع كار و فاقد اجزاي فلزي ( اين وسايل بايد مورد تأييد مؤسسه تحقيقات و استاندارد صنعتي ايران باشد) لباس كار جوش كاري و كارهاي مشابه آن بايد مقاوم در برابر جرقه و آتش باشند. در هواي باراني همچنين در محيط هاي مرطوب لباس كار بايد ضد آب باشد و در صورت نياز سرپوش تهيه شود. پس در خريد كلاه ايمني دقت كنيد تا جنس مرغوب بخريد.

چگونه كلاه ايمني بپوشيم و از آن مراقبت كنيم؟

هميشه كلاهي را بايد پوشيد كه داراي لبه جلويي باشد. (كلاه ها با چنين شرايطي، آزمايش مي شوند). اگر كلاهي متفاوت از اين نوع استفاده شود فرد كاملاً محافظت نخواهد شد. كلاه بايد بدون هيچگونه فشردگي كاملاً متناسب با سر باشد. براساس دستورالعمل سازنده، بايد كلاه ايمني را بطور منظم بازرسي و آن را نسبت به شكستگي، فرورفتگي، سائيده شدن، كنده شدن نوار داخلي و … بررسي نمود. وجود هر يك از اين شرايط مي توانند ميزان حفاظت كنندگي كلاه را كاهش دهند. تنها از دترجنت (پاك كننده هاي) ملايم و آب براي تميز كردن بايد استفاده نمود. پاك كننده هاي شيميايي باعث آسيب به كلاه مي شوند.

هرگز چيزي (مانند كيف پول) را در قسمت بالايي داخل كلاه تان در حالي كه آن را بر سر داريد، انباشته نكنيد. فضاي بين يراق داخلي و بالاي كلاه بايد براي حفظ سر خالي باشد. برچسب ها را بر روي كلاه قرار ندهيد (چسب باعث ضعيف شدن هلمت ميشود) و كلاه را از نور مستقيم خورشيد دور نگهداريد.

تنظيم كلاه ايمني بر روي سر با توجه به اندازه دور سر با استفاده از نوار تنظيم كه در پشت كلاه و قسمت داخلي آن قرار دارد صورت مي گيرد.

لازم بذكر است از آنجائي كه هرگونه دستكاري بر روي كلاه مي تواند از اثربخشي آن بكاهد، انجام هر گونه رنگ كاري، درج مشخصات، الصاق هر گونه برچسب، كنده كاري و موارد مشابه بر روي كلاه مجاز نمي باشد.

معمولاً كلاه هاي ايمني براساس اندازه دور سر افراد استفاده كننده در سه اندازه استاندارد ساخته مي شود كه عبارتند از: ۵۵ سانتيمتر با سايز كوچك، ۵۵ تا ۵۸ يا سايز متوسط و ۵۹ سانتيمتر و بيشتر با سايز بزرگ.

كلاه ايمني

در كليه كارگاه هاي ساختماني كه در آن ها احتمال وارد آمدن صدماتي به سر افراد در اثر سقوط فرد از ارتفاع يا سقوط وسايل و تجهيزات و مصالح و با برخورد با موانع وجود دارد ، بايد از كلاه هاي ايمني استاندارد استفاده شود كه يكي ديگر از وسايل و لوازم ايمني در برق است.

OSHA ضروري مي داند در صورتي كه به علت سوختگي هاي الكتريكي با سقوط اشياء ، ريسك جراحت به سر وجود دارد، از كلاه ايمني استفاده شود.                          

مهم ترين بخش كلاه هاي ايمني

  • نوار نگه دارنده
  • نوار عرق گير
  • ضربه گير
  • نوار تنظيم سر
  • بند چانه

نوارهاي نگه دارنده كه در فاصله بين قشر خارجي به پوسته كلاه و سر كاربر قرار دارد وظيفه جذب ضربات وارده به سر را داشته و همانند يك بالشتك، رسيدن بخش عمده ضربه وارده به سر را جلوگيري مي كند.

آيا همه كلاه ها مشابه هم هستند؟

خير، براي هر شغلي كلاه كاسك مناسب آن وجود دارد. كلاه كاسكت هاي مطلوب براي كارهاي الكتريكي از ۱۹۹۷ ساخته شده اند و با درجه E نشانه گذاري شدند. كلاه كاسك هاي ساخته شده قبل از ۱۹۹۷ با درجه B مشخص شده اند. اين علامت ها بر روي برچسب در داخل يا بر روي هلمت (helmet) چسبانده مي شوند. كلاه هاي جديد همچنين با نوع ۱ يا ۲ نشانه گذاري شدند. كلاه كاسك نوع ۱ افراد را از ضربات وارده بر بالاي سر و نوع ۲ از ضربات وارده بر بالا و جوانب سر محافظت مي كند.

براي خريد كلاه ايمني مناسب شغل خود ميتوانيد به سايت ايمن ترافيك كالا مراجعه كنيد. اين فروشگاه محصولات متنوعي را دراختيار شما قرار مي دهد كه مي توانيد متناسب با شغل خود تجهيزات ايمني مورد نياز خود را تهيه كنيد.

تجهيزات ايمني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۴۱:۳۶ ] [ malihe ]

تجهيزات فردي برقكاري،عينك ايمني

در ادامه بررسي تجهيزات ايمني فردي مورد نياز برقكاري به عينك ايمني و دستكش ايمني مي رسيم. پس با ما همراه باشيد.

عينك حفاظتي

بدون شك حساس ترين عضو بدن انسان چشم او است بنابراين حفاظت از اين عضو حياتي از اهميت بسيار بالايي برخوردار است. عينك هاي ايمني با توجه به خطرات موجود در محيط كار در انواع و اشكال مختلف ساخته مي شود.

دستكش هاي حفاظتي

براساس آمارهاي ارائه شده توسط وزارت كار و امور اجتماعي مهم ترين بخش بدن از نظر جراحت پذيري در محيط هاي كار ناحيه دست و بازو است. دستكش هاي كار وسايلي هستند كه در هنگام كار دست انسان را در مقابل خطرات متنوع حفاظت مي كند. اين دستكش ها تحت استاندارد IEC903 و نيز AFAQ گواهي شماره CE EN60903/ 5832 1996 در ولتاژهاي ضعيف، متوسط و قوي طراحي و ساخته مي شوند و در دو سري نرمال زير هستند:

۱- GLE در طول ۲۶ سانتي متر

۲- GIC با طول ۴۱ سانتي متر

 براي انتخاب دستكش حفاظتي بايد به چه نكاتي دقت كنيم ؟

 – دستكش هاي ايمني بايد طوري انتخاب شوند كه ناحيه دست را از خطرات احتمالي ناشي از كار محافظت كرده و در عين حال هيچ گونه ناراحتي و محدوديت براي دست ايجاد نكند.

– اشخاصي كه با برق سر كار دارند بايد از انواع دستكش هاي عايق كه درجه عايق الكتريسيته بودن آنها مناسب با ولتاژ مورد نظر باشد استفاده كنند.

 – براي بالا رفتن از تير سيماني و چوبي مي بايستي از دستكش هاي كف چرمي با پشت برزنتي استفاده كرد.

 – براي تيرهاي فولادي و دكل هاي فلزي انواع آجدار پيشنهاد مي شود كه از ليز خوردن دست جلوگيري به عمل آورد.

– هنگام استفاده از دستكش هاي حفاظتي عايق برق براي كار بر روي خطوط برق دار مانند نصب انشعابات مشتركين برق (كنتور) و يا تعويض لامپ و سر پيچ معابر، قبل از استفاده دستكش از طريق باد كردن آن از سوراخ نبودن دستكش اطمينان حاصل كنيد.

 – با توجه به ميزان استفاده از دستكش هاي عايق هر چند وقت يكبار تست الكتريكي ضروري است.

– در تماس آب يا بعد از شستشوي دستكش هاي عايق حتما آن را خشك كرده و به پودرهاي ضد رطوبت آغشته كنيد تا از فاسد شدن آن جلوگيري شود.

– در حين كار در نزديكي سيم هاي برق دار و محوطه هاي خطر به هيچ عنوان نبايد دستكش هاي عايق را از دست خارج كرد.

– دستكش هاي عايق را بعد از اتمام كار تميز كرده و در كيف مخصوص و دور از نور نگهداري كنيد.

– براي بالا رفتن از تيرهاي سيماني و چوبي مي بايست از دستكش هاي كف چرمي با پشت برزنتي استفاده كرد. براي تيرهاي فولادي و دكل هاي فلزي انواع آجدار پيشنهاد مي شود كه از ليز خوردن دست جلوگيري به عمل آورد.

فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا تمامي محصولات و تجهيزات ايمني فردي اعم از كفش كار، عينك ايمني، دستكش ايمني، كلاه كار ولباس كار را بفروش ميرساند. براي خريد عينك ايمني و همچنين خريد دستكش ايمني با كيفيت و قيمت مناسب به سايت ايمن ترافيك كالا مراجعه كنيد.

تجهيزات ايمني


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۰:۱۹ ] [ malihe ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب