ايمن كالا
فروشگاه ايمن ترافيك كالا
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

راهنما خريد نيمكت شهري و پاركي

يكي از مبلمان و تجهيزات شهري، نيمكت پاركييا صندلي پاركي است. نيمكت پارك را در بسياري از مكان هاي عمومي از جمله كنار برخي خيابان ها كه عبور و مرور اتومبيل امكان پذير نمي باشد و در پارك ها قرار داده مي شود.تجهيزات بسياري هستند كه مي توانند محيط پيرامون ما را زيباتر ساخته و به محبوبيت آن بيافزايند. با خريد نيمكت شهري و پاركي محيط را زيبا و كاربردي سازيد. خريد نيمكت پارك بيشتر از ديگر انواع نيمكت است.

انواع نيمكت پاركي

در بررسي انواع نيمكت پاركي بايد در نظر گرفت كه نيمكت پارك ها بر اساس نوع طراحي شان و جنس شان داراي انواع مختلفي هستند. ابعاد نيمكت پارك ها مي تواند متفاوت با يكديگر باشند. بر اساس طراحي نيمكت، جنس آن و متناسب با فضايي كه در آن قرار مي گيرند مي تواند متفاوت طراحي شوند. نيمكت شهري در دسته مبلمان و تجهيزات شهري است و مي تواند تاثير بسياري در زيبايي شهر داشته باشد از نيمكت پارك يا صندلي پارك بسيار استفاده مي شود. مي توان گفت علاوه بر مناطق عمومي مانند پارك و خيابان هايي كه عبور و مرور در آن وجود ندارد از صندلي پاركي به اين دليل كه به عنوان نيمكت حياط نيز نام برده مي شود در حياط هاي بزرگ مكان هاي شخصي مي توان استفاده كرد. يكي از انواع پر استفاده صندلي پاركي، نيمكت فرفورژه است. از انواع نيمكت مي توان به نيمكت فلزي ، نيمكت بتني و…اشارهكرد،انواعنيمكت به جهت نوع كاربري كه دارند در ويلا ها و باغ ها نيز مورد استفاده قرار مي گيرند و به همين جهت به آن، نيمكت باغ يا نيمكت ويلا هم مي گويند كه در ايمن ترافيك به عنوان نيمكت شهري ارائه مي شود.

اهميت زيبا سازي شهر

 زيبا سازي فضاي شهري و امكان كاربردي ساختن آن براي تمامي شهروندان به ميزان رضايت ساكنين افزوده و موجب پويايي آن مي گردد. طراحي لوازم و تجهيزاتي كه بتوانند فضايي را براي استراحت مردم ايجاد كنند و تبديل به اقامت گاهي براي دور هم ماندن آنان گردد از جمله مهم ترين وظايف شهرداري ها مي باشند. هويت شهري، جذب گردشگر، ايجاد مكان هايي براي استراحت و تجديد روحيه جوانان و كهنسالان و بانوان از مهم ترين دلايلي هستند كه بر اهميت زيباسازي شهر مي افزايند. مبلمان شهري و خريد نيمكت شهري و پاركي تامين كننده اين بخش از نياز هاي شهر و شهروند مي باشند. آشنايي با بهترين مبلمان كه تناسب با ويژگي هاي آناتومي داشته باشد، چهره شهر را زيبا كند، مقاوم باشد و قابليت استفاده همگاني را داشته باشد از جمله موضوعاتي است كه در اين مقاله به آن خواهيم پرداخت.

كلام آخر

با بررسي فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا مي توانيد در آن انواع نيمكت هاي بتني، سيماني، چوبي، فلزي و ... را مشاهده نماييد. اين شركت علاوه بر توليد محصولات و فروش بي واسطه آن، محصولات خود را گارانتي مي كند.

فروش انواع نيمكت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۳۲:۴۳ ] [ malihe ]

كلاه ايمني

هر شغلي سختي ها و خطرات خاص خود را دارد و حفاظت از جان كاركنان، يك اصل بسيار مهم در هر شغل و پيشه اي است و از اين رو لازم است كه متناسب با محيط كار، نوع كار و خطرات مربوط به آن كار، از تجهيزات ايمني مخصوصي استفاده شود. كلاه ايمني يكي از مهمترين تجهيزات ايمني مي باشد كه سر و در برخي انواع آن، صورت و گردن را مي پوشاند و از آنها در برابر ضربات احتماليوارده يا جراحاتي كه ممكن است در اثر شوك الكتريكي و سوختگي و... به وجود آيد محافظت مي كند. استفاده از كلاه ايمني در بسياري از شغل ها اجباري مي باشد.كلاه ايمني انواع مختلفي دارد كه هر كدام از آنها داراي ويژگي هاي خاصي بوده و كارايي هاي ويژه اي دارند. در ادامه مي خواهيم به معرفي چند نمونه از پركاربرد ترين انواع كلاه ايمني بپردازيم.

كلاه ايمني مهندسي

يكي از انواع كلاه هاي ايمني كه بسيار پركابرد است كلاه ايمني مهندسي مي باشد كه تمامي افراد مشغول به كار در محيط هاي كار ساختماني، شهر سازي و راهسازي و... ملزم به استفاده از آن مي باشند. كلاه ايمني مهندسي بر خلاف نامي كه دارد، فقط خاص مهندسين طراحي نمي شود بلكه كلاه ايمني هر حرفه اي براي مهندس و كارگر به يك شكل طراحي مي شود. چون شرايط محيط كار براي تمام افراد يكسان است. و تنها تفاوتي كه وجود دارد، رنگ كلاه هاي ايمني مي باشد كه جايگاه هاي شغلي را از هم متمايز مي كند. براي مثال كلاه مهندسان و مديران، معمولا در رنگ سفيد توليد مي شوند. وظيفه كلاه ايمني مهندسي، حفاظت از سر در هنگام برخورد ناگهاني سر با اجسام يا ضربات احتمالي ناشي از سقوط يا پرتاب اجسامي به سمت سر افراد حاضر در آن مكان است.

كلاه ايمني جوشكاري

نوع ديگري از كلاه هاي ايمني، كلاه ايمني جوشكاري است. اين كلاه توسط جوشكاران و تراشكاران مورد استفاده قرار مي گيرد. جوشكاري شغلي بسيار پر خطر است و افرادي كه كار جوشكاري انجام مي دهند، در معرض خطراتي چون پاشيدن جرقه هاي ريز آتش بر سر و صورت و گردن مي باشند. همچنين، به دليل تابشاشعه هاي مادون قرمز و فرابنفش در حين جوشكاري، ممكن است چشم هاي ايشان دچار برق زدگي شود كه موجب التهاب قرنيه چشم شده و بسيار دردناك و آزار دهنده است. بنابراين كلاه ايمني جوشكاري طوري طراحي و ساخته مي شود كه علاوه بر پوشاندن سر، گردن و صورت افراد را نيز پوشش داده و از آنها در برابر جرقه هاي آتش، گرما و برق زدگي چشم محافظت نمايد. ماسكي كه به كلاه ايمني جوشكاري متصل شده و صورت را مي پوشاند، داراي پنجره اي است كه فرد مي تواند از طريق آن، كار خود را مشاهده كند. اين پنجره به وسيله صفحه اي از جنس شيشه تيره يا پلاستيك رنگي يا فيلتر پوشانده شده است تا از رسيدن اشعه هاي مضر به چشم جلوگيري شود.

كلام آخر

همانطور كه مي دانيد استفاده از كلاه ايمني در بسياري از مشاغل جزء مهمترين موارد حفاظت شخصي به شمار مي آيد. خوشبختانه امروزه كلاه ايمني در تنوع بسيار بالايي در ايران توليد مي شود و هر فردي با هر توانايي شغلي مي توانند بهترين كلاه ايمني متناسب با شغل خود را خريداري نمايند. خريد كلاه ايمني مطابق با شغل و خطرات موجود در محيط كار امري بسيار ضروري است. در صورت تمايل مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس گرفته و از مشاوره رايگان در زمينه قيمت كلاه كار در انواع مختلف، نوع كلاه ايمني و متريال به كار رفته در ساخت آن با مشاوران و كارشناسان ما مشاوره رايگان داشته باشيد. شركت ايمن ترافيك كالا با جمع آوري و ارائه انواع تجهيزات ايمني از جمله انواع كلاه ايمني با كيفيت بالا و براي كاربرد هاي مختلف، در راستاي ايمن سازي و حفظ جان كاركنان شركت هاي مختلف مي كوشد. براي دريافت اطلاعات بيشتر در زمينه كلاه ايمني و ديگر تجهيزات ايمني مورد نياز در محيط كار از سايت ما ديدن فرماييد.

فروشگاه ايمن ترافيك كالا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۰۷:۴۰ ] [ malihe ]

ضرورت استفاده از لباس كار

امروزه لباس كار يكي از ملزوماتي است كه تقريبا در كنار تجهيزات و ابزار آلات هر فرد شاغل به كار به چشم مي خورد. در واقع يكي از اصول رعايت ايمني در مشاغل فني و حتي برخي از مشاغل غير فني پوشيدن لباس كار در هنگام شروع كار است. علاوه بر حفظ انضباط شخصي و امكان تفكيك شغل ها بر اساس رنگ و نوع لباس كار و نيز حفاظت از لباس هاي شخصي افراد، كاركرد اصلي لباس كار حفظ ايمني و سلامت افراد است. ممكن است افراد در حين كار با مشكلات و خطراتي مواجه شوند كه در صورت داشتن لباس كار مناسب اين خطرات و تهديد ها تا حد زيادي كاهش يافته و سلامت افراد تضمين شود.

پرفروشترين انواع لباس كار

نكته ي مهم و قابل توجه اين است كه لباس كار فارغ از اينكه از چه نوع و طرحي باشند بايد پوشش سراسري خوبي داشته باشند. يعني بتوانند به خوبي دست و پاها و بدن را پوشش داده و حفاظت نمايند. بر اين اساس لباس‌ها به دو نوع يك تكه و سراسري مانند لباس كار خلباني و يا جوشكاري و يا دو تكه مانند بلوز و شلوار دكمه دار و يا كاپشن شلوار زيپ دار مي باشد.

لباس كار يكسره طرح خلباني

لباس كار يكسره ي خلباني كه از ساده ترين انواع لباس كار است گزينه ي بسيار مناسبي براي همه ي كساني است كه مي خواهند در هنگام كار آزادي عمل بيشتري داشته باشند. به دليل يكسره بودن اين نوع از لباس علاوه بر راحتي بيشتر جلوي ورود انواع آلودگي ها به داخل لباس هاي شخصي و بدن گرفته شده و ايمني بيشتري را براي فرد فراهم مي كند. جنس لباس كار يكسره ي خلباني فلامنت كج راه است كه به دليل تراكم بالا استحكام و ماندگاري زيادي داشته و به راحتي چروك نمي شود.

لباس كار كارگري

لباس كار كارگري يكي از تجهيزات ضروري هر كارگر ساختماني، صنعتي، فني و غيره است كه بسته به نوع كار مي تواند در انواع مختلفي توليد و عرضه شود. نكته مهم در مورد اين نوع از لباس اين است كه لباس كار كارگري بايد راحت و سبك بوده و مانع از تحرك كافي و انجام راحت كارها نشود. مثلا براي كساني مانند كارگران ساختماني بهتر است لباس كار از جنس پلي استر و يا پنبه باشد چون هم سبك تر است و قدرت مانوور بيشتر و هم تبادل هواي بالاتري دارد.و براي كساني كه با تاسيسات آبي سر و كار دارند لباس كار ضد آب دو بنده يا بيلرسوت مناسب تر است. براي كار كارگري سنگين تر جنس لباس بهتر است از فيلامنت باشد كه استحكام و مقاومت بالايي دارد. لباس هاي كار يكسره نيز براي كارگران شاغل در بخش هاي مختلف گزينه ي خوبي است.

كلام آخر

خريد لباس كار نياز به تحقيق و بررسي دارد. شرايط محيط كار و خطراتي كه در آن وجود دارد تاثير بسياري در انتخاب نوع پارچه دارد. پارچه انتخابي شما بايد راحتي كارگر، كارفرما و مهندس را فراهم آورده و خطرات موجود در محيط را نيز دفع نمايد. پارچه هاي انتخاب شده براي لباس كار تنوع بسيار زياد دارد و از پارچه نخي تا ويسكوز و پنبه و جين و كتان در دوخت انواع لباس كار به كار مي رود. قيمت لباس كار از مدل دوخت لباس ايمني و نوع پارچه آن تاثير مي گيرد. در صورت نياز به دريافت مشاوره در مورد مدل، نوع پارچه و قيمت لباس كار مي توانيد با شماره هاي داخل سايت تماس بگيريد. اصل مهم و اساسي در انتخاب لباس كار مناسب، توجه به راحتي، مقاومت و تناسب آن با نوع شغل و خطرات و تهديد هاي موجود در آن است. فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيك كالا با عرضه ي انواع لباس كار در مدل و طرح هاي مختلف به شما اين امكان را مي دهد تا لباس كار مناسب را با بهترين كيفيت و طراحي و البته با قيمت هاي مناسب تهيه و مورداستفاده قرار دهيد. كافي است تا با ورود به اين سايت از ميان طيف متنوعي از لباس ها، لباس مورد نظر خود را انتخاب و در اسرع وقت آن را در درب منزل خود دريافت نماييد.

فروشگاه ايمن ترافيك كالا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۴۰:۲۰ ] [ malihe ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
امکانات وب